PDA

View Full Version : Проблем => Уважаема Софтуерна компания....



roksana_1
06-10-2009, 16:54
Уважаема Софтуерна компания, Преди около година замених продукта ГАДЖЕ 7.0 с Продукта СЪПРУГА 1.0, която автоматично и много бързо инсталира продукта ДЕТЕ 1.0, който заема ужасно много място на диска и изисква прекалено много време за привеждането му от активно състояние в състояние на SLEEP или поне STANDBY. Обаче това, което най-много ме притеснява е, че продуктът СЪПРУГА 1.0 се самоактивира и намесва, когато отварям някои други продукти и ги блокира. Така, вече продукти като, БИРА_С_ПРИЯТЕЛИ.ГЪЛ, ФУТБОЛ_НЕДЕЛЯ.ГОЛ или КАРТИ_СЪБОТА_ВЕЧЕР.КОЗ повече не функционират. Още по-лошо е, че често се появява вирус ТЪЩА 1.0, който тотално обърква конфигурацията ми. Дали изтриване от паметта и изключването от захранване би помогнало срещу този досадeн вирус? На фона на тези проблеми няма да ви изненада, че не успявам вече да отворя продукти като SEKS_SYBOTA_SUTRIN.EXE и ДОСПИВАНЕ_ДО_ОБЕД.KEF.
Бих искал да деинсталирам СЪПРУГА 1.0 и да инсталирам отново ГАДЖЕ 7.0, а най-добре някоя по-нова версия на продукт от серията ГАДЖЕ. Същевременно не бих искал да подлагам на риск съществуващия продукт ДЕТЕ 1.0, контактът с който (в удобно за мен време), ми харесва и доставя истинско удоволствие.

:D :lol: :razz: :D :D е това е 1 малко базиче :D дано да ви хареса

ThEKiNgG
06-10-2009, 17:29
хаха ти ме разби :D

doomkillerr
06-10-2009, 20:36
хаха ти ме разби :D
И мен също! Това се е точно за някоя софтуерна компания... дето ще ти помогнат като ти изпратят програмата БРАКОРАЗВОДЕН_АДВОКАТ_v2.0 :razz: :razz: :razz:

skuck
06-10-2009, 22:12
тва го имаше в форума на убунто преди няколко месеца, разбих се!