PDA

View Full Version : Моя проблем



Anonymous79
06-10-2009, 18:37
Здравейте искам да споделя с вас моето заболяване.Откакто се помня пениса ми не е пораснал въобще,т.е. винаги е бил 2-4 см.Както знаете формата на таза при момчетата е по-тесен от при момичетата,докатао обаче моя таз е доста по-широк и това води плътно притискане на бедрата към слабините,т.е половите органи не могат да се развиват.Тестисите са ми също много малки и при мастурбация отделям съвсем малко количество семенна течност.Опасявам,се че ако правя секс с момиче няма да мога да я задаволя тъй като пениса ми е много малък.Четох че това в един учебник,че това е един синдром.От друга страна майка ми каза,че като малък ме е хранила само с детски пюрета.Наскоро проучване показва че по това време тези пюрета са съдържали естроген.Тоест майка ми може да ми е причинала това.Опасявам се когато спя с момиче няма да мога да я задоволя и че мога да бъда стерилен.Не знам дали вие имате същия проблем като моя.Ако имате същиия проблем и.ли знаете нещо пвече по въпроса ми кажете,моля ви.

storm123
06-27-2009, 19:54
ти не каза годините си поне

storm123
06-27-2009, 19:55
ти не каза годините си поне

redbul2
06-28-2009, 12:25
Имаше такъв синдром.Не си спомням името точно.Обаче мисля че няма нищо общо с приет чрез храна естроген в детството.Доколкото си спомням беше някакво генетично,хромозомно заболяване.Свързано с ХУ-хромозомите,тоест вродено.Трябва се консултираш по тая линия с джипи или специалист.

DakaEnev
07-04-2009, 04:32
Споко, няма как да останеш стерилен.
За създаване на деца е важно качеството а не количеството на спермата. Да не говорим, че количествотот сперма зависи от куп неща - колко често правиш секс (мастурбираш), дали не си подложен на стрес и т.н.

Що се отнася до задоволяване на жената - пениса не е всичко, имаш и пръсти и език.... но ако наистина пениса ти е 4 сантиметра, не е зле да се консултираш със специалист.

PlamenMEN
07-04-2009, 09:32
Е, преполагам, че е 4см в отпуснато състояние. Иначе и с 4 сантиметров ще я задоволиш. В един филм го бяха казалаи: не е важен размерът, а колко те бива ;)