PDA

View Full Version : Грешка , след грешка....



Dark_Angel_F
06-10-2009, 19:29
В момента съм в много труден период и просто тябва с някой да споделя , а тези с които мога няма как в момента и реших ,че тук е мястото да си излея душата. Та последните месеци имам чувствтоо ,че правя всичко грешно ... чувствам се сякаш съм издънка на природата ! Имах доста време да обмисля живота си и постъпките си и открих ,че съм правила велики глупости... вярно тогава бях още по- малка и по - глупава , но все пак .... Стараех се да се поуча от грешките си и за в бъдеще да не ги повтарям и се надявам ще стане номера... А последната глупост беше ,че спах с едно момче , което харесвах то много време просто изгубих контрол и се отдадох на желанието ... знаех ,че отново греша , но след месеци само мислене и мислене исках да видя какво ще стане без да мисля и странно , но резултата беше същия ! Мисля или не мисля все не се нареждат нещата ... все куцат и се прецакват ! Разбрах какво всъщност мисли той за мен и какви са му намерения и ме заболя много, но по някакъв странен начин ми олекна ,защото вече не се чудя коя негова постъпка кво значи и т.н. Сега отново се мразя ,защото каквото и да сторя то е грешно , то ми носи болка и огризения... За това ,че спах с него не ме е яд каквото било - било ... искала съм направила съм го , яд ме е че така и не се намери някой за мен и нямам миг спокойствие... Хиляди нерви строших не само заради него , но и заради всичко около мен... Не знам до къде ще я докарам така , но се моля за миг спокойствие и щастие , които излгеждат все по далечни и далечни.
Е това е моята история ... Благодаря на тези ,които я прочетоха.

Take_That
06-10-2009, 19:37
След всяка болка идва щастието :) Не губи надежда и не скланяй глава пред трудностите, а както ти самата каза "поучавай се от грешките си", защото само глупаците допускат ена и съща грешка два пъти :) А колкото до момчето - хората са мн скрити и не знаеш какво им е в главата във всеки един момент, затова не се хвърляй на сляпо, опипвай почвата, както се казва, опознавай, залагай ти капаните и по този начин ще разбереш какви са всъщност намеренията им към теб :) А това, че си спала с въпросното момче - искала си го направила си, понякога се подаваме на желанието, така е стнало и с теб, все пак нищо човешко не ни е чуждо :)

kobrichka
06-10-2009, 19:41
Безгрешни хора няма на този свят. Нали знаеш човек се учи от грешките си. Според мен сега си в такова депресиращо състояние и мислиш, че само грешиш. Погледни го от хубавата страна. Да може да не се нареждат нещата, както ти искаш, но това не означава края на света. Всеки човек има трудни моменти, важното е да се пребориш с тях и да не се отчаиваш. Понякога трябва да бъдем малко повече оптимисти. Винаги може да е по-зле...

Hilary_
06-10-2009, 19:47
До болка познато ... само без частта с момчето ... и периода от който съм така е мноооого по-дълъг ... :? Съчувствам ти искренно... :? То идва един момент и просто вече ти писва... писва ти от всички и всичко ... и просто ти се иска да се махнеш от всичко ... :? Ами аз всеки път си казвам скоро ще му се види края на това, но става все по-зле ... :? Отчаяла съм се вече, но все пак надеждата умира последна... :?

Faces
06-10-2009, 20:00
Човек се учи докато е жив докато си жива ще допускаш грешки малки или големи.Недей да си слагаш нещата толкова на сърцето защото наистина ще се побъркаш накрая.Истината е че смисъл от тези нерви няма нито някой ще ги оцени нито някой ще ти ги върне правиш мръсно сама на себе си.Добре е че премисляш нещата така ще си взимаш поука от грешките и няма да ги допускаш 2-ри път но просто недей толкова тежко да го изживяваш.Пък и това "грешка на природата" не се наричай така защото сама си смазваш самочувствието няма безгрешни хора и няма да има така че просто по полека преживявай нещата така по бързо ще излезеш от дупката в която си паднала.Успех ти желая ако има нещо наистина насреща съм :)

Ilikeliljon
06-10-2009, 20:23
След всяка болка идва щастието :) Не губи надежда и не скланяй глава пред трудностите, а както ти самата каза "поучавай се от грешките си", защото само глупаците допускат ена и съща грешка два пъти :) А колкото до момчето - хората са мн скрити и не знаеш какво им е в главата във всеки един момент, затова не се хвърляй на сляпо, опипвай почвата, както се казва, опознавай, залагай ти капаните и по този начин ще разбереш какви са всъщност намеренията им към теб :) А това, че си спала с въпросното момче - искала си го направила си, понякога се подаваме на желанието, така е стнало и с теб, все пак нищо човешко не ни е чуждо :)

Почти съм съгласен с теб, но това за капаните е голяма глупости, егати нечестността ще е спрямо хората. Човек може да се опознава и без да му се залагат капани. Иначе по темата, момиче не се отчайвай, вероятно не си осъзнала още нещо в себе си, щом нещата се повтарят. Опитай се да разбереш какво в теб кара нещата да се прецакват. :) :)

Dark_Angel_F
06-10-2009, 20:26
Знам че има и по - лошо от моето , но тази криза продължава толкова време ,че светлината в края на тунела ми се струва мираж... Все си казвам "След всяка буря изгрява слънце".Моето така и не изгря до сега. И не е само това момче ... сякаш не ми е мястото в този свят ... И винаги когато има искрица надежда тя грандиозно и безцеремонно ме подминава .

Dark_Angel_F
06-10-2009, 20:27
След всяка болка идва щастието :) Не губи надежда и не скланяй глава пред трудностите, а както ти самата каза "поучавай се от грешките си", защото само глупаците допускат ена и съща грешка два пъти :) А колкото до момчето - хората са мн скрити и не знаеш какво им е в главата във всеки един момент, затова не се хвърляй на сляпо, опипвай почвата, както се казва, опознавай, залагай ти капаните и по този начин ще разбереш какви са всъщност намеренията им към теб :) А това, че си спала с въпросното момче - искала си го направила си, понякога се подаваме на желанието, така е стнало и с теб, все пак нищо човешко не ни е чуждо :)

Почти съм съгласен с теб, но това за капаните е голяма глупости, егати нечестността ще е спрямо хората. Човек може да се опознава и без да му се залагат капани. Иначе по темата, момиче не се отчайвай, вероятно не си осъзнала още нещо в себе си, щом нещата се повтарят. Опитай се да разбереш какво в теб кара нещата да се прецакват. :) :)
Не се повтарят ... Просто нови и различни от предишните грешки...

Take_That
06-10-2009, 20:28
След всяка болка идва щастието :) Не губи надежда и не скланяй глава пред трудностите, а както ти самата каза "поучавай се от грешките си", защото само глупаците допускат ена и съща грешка два пъти :) А колкото до момчето - хората са мн скрити и не знаеш какво им е в главата във всеки един момент, затова не се хвърляй на сляпо, опипвай почвата, както се казва, опознавай, залагай ти капаните и по този начин ще разбереш какви са всъщност намеренията им към теб :) А това, че си спала с въпросното момче - искала си го направила си, понякога се подаваме на желанието, така е стнало и с теб, все пак нищо човешко не ни е чуждо :)

Почти съм съгласен с теб, но това за капаните е голяма глупости, егати нечестността ще е спрямо хората. Човек може да се опознава и без да му се залагат капани. Иначе по темата, момиче не се отчайвай, вероятно не си осъзнала още нещо в себе си, щом нещата се повтарят. Опитай се да разбереш какво в теб кара нещата да се прецакват. :) :)


Да знам, че човек може да бъде опознат и без да му се залагат капани, но аз имах нещо друго предвид с използването на самата дума "капан" един вид да видиш как човек разсъждава в дадена ситуация, какво ще направи, когато попадне в нея, така също може да разбереш много за чоек, може и аз да греша :)

ThePowerOfLove
06-10-2009, 20:40
Всяко зло за добро :) Грешките не са толкова лошо нещо, по-лошо е ако не си вземем поука! ;) Резултатите от действията ти може да не ти харесват, но щом така си решила и си постъпила по даден начин - няма за какво да съжаляваш! Направила си това, което си смятала за редно. А и може би вече си свикнала, че 'грешиш' и каквото и да стане за теб няма да е желаното ? Не бъди с негативна нагласа :) Тогава може и да успееш да се справиш с проблема. Горе главата!

radybt
06-10-2009, 20:48
Всяко зло за добро :) Грешките не са толкова лошо нещо, по-лошо е ако не си вземем поука! ;) Резултатите от действията ти може да не ти харесват, но щом така си решила и си постъпила по даден начин - няма за какво да съжаляваш! Направила си това, което си смятала за редно. А и може би вече си свикнала, че 'грешиш' и каквото и да стане за теб няма да е желаното ? Не бъди с негативна нагласа :) Тогава може и да успееш да се справиш с проблема. Горе главата!
+1

sh3_1s_7h3_0n3
06-11-2009, 04:28
Спри да мислиш за всяко нещо дали го правиш правилно или грешно и се опитай да станеш апатична. Просто престани да се задълбаваш толкова и прави нещата за момента, така както ги чувстваш. В момента си в такъв период явно, в който имаш нужда да си 'отпочинеш', затова не се натоварвай излишно с глупости... след време всичко ще си дойде на мястото. И не е вярно, че правиш всичко грешно или че дори и да се опитваш да правиш нещата като хората, не се получава. Напротив - получава се, просто още не можеш да го осъзнаеш. ;) Но и този ден ще дойде.

vampirekiss
06-11-2009, 06:12
Спокойно.Всеки си има лоши периоди така че няма защо толкова да се стряскаш.Да ти кажа това от възрастта е до някъде.Аз съм същата-мисля,мисля и накрая-хоп най-голямата възможна издънка.прави каквото ти е кеф и хич да не ти дреме дали е грашно или не

AFT
06-11-2009, 06:40
А защо не се опиташ да погледнеш на положителната страна на нещата? Опитай се и ще я намериш, всичко си има плюсове. Няма смисъл да се ядосваш за минали неща, поне докато не измислят машината на времето. Всеки е правел грешки, за които после е съжалявал, ама няма какво да се направи, поне получаваш ценен урок и следващия път ще знаеш как да не постъпваш. ;]