PDA

View Full Version : ....:Активия закуска <с мюсли>:....



Pospalanka
06-10-2009, 19:41
Какво мислите за новата активия?Пробвали ли те я?Как ви действа?
--Мене лично много ми хареса макар хората да мислят че е безмислено да си я купуваш защото не си се наяждал хубава.И аз мислих така .Но като си я взех се оказа друго. :razz: :razz: Сеега съм я включила в менюто си за закуска.До сега ядох у нас ,но ще пробвам да ям и в даскало.При вас как е?

Pepincetyy
06-10-2009, 19:42
Една тема е достатъчна!

PIF
06-10-2009, 19:43
харесва ми, засища ме долу-горе
и е за предпочитане пред вафлите, солетите и т.н
:)

mArMaLaDkA
06-10-2009, 19:46
Мисля за нея същото, каквото си мисля и за плодовите активии - вкусна е, но си е чисто нишесте. Именно по тази причина и засища. Лично аз не бих я яла всеки ден. Бтв всичките видове на "Активия" ми оставят после в устата вкус на химикал, а ако ям истинско кисело мляко няма такова нещо. Можеш да си я ядеш, когато ти се прияде, ей така за кеф, но мисля, че би могла да започнеш деня и по по-полезен начин - сандвич, плод, кисело мляко, зеленчук, ако щеш..

TeenSpirit
06-10-2009, 20:00
Пропускам.

foreverr
06-10-2009, 20:01
Ми аз по принцип друго.Овесени трици или плод или нищо.

qsmin
06-10-2009, 21:11
баба прати ягоди от село.рейа ги половината на къбчета дръгата половина истисквам и мачкам в киселото мляко (за да е розово но да имма и сочни парченца ягоди а не само изтискани) и бъркам.тава истинско плодово мляко (ама слагайте мнооооооооого ягоди за да е по розово и по сладко.не 2-3)

FuCkInBuBbLeGuM
06-10-2009, 21:14
Ям мюсли ( нестле фитнес с мед и бадеми - ммм :P ) или плодове

TheNewReligion
06-10-2009, 21:38
Обикновено закусвам пълнозърнест сандвич с краставица, сирене и кашкавал. :) А относно Активията: пробвах я един път, не е нищо особено. Малко ми стана тежко на стомаха. :?

kuklichka_bg
06-11-2009, 03:39
Аз не закусвам,но предпочитам корнфлейкс.

mmKamm
06-11-2009, 04:51
Солетки :D

mynichka
06-11-2009, 05:04
баба прати ягоди от село.рейа ги половината на къбчета дръгата половина истисквам и мачкам в киселото мляко (за да е розово но да имма и сочни парченца ягоди а не само изтискани) и бъркам.тава истинско плодово мляко (ама слагайте мнооооооооого ягоди за да е по розово и по сладко.не 2-3)
и аз много обичам това :)
а попринцип закусвам само кисело мляко :)

ReBeL
06-11-2009, 05:11
на мен много ми харесва тази Активия с мюсли и наистина много засища, но не закусвам с нея , а с ябълка или кафе :)

hottie
06-11-2009, 06:42
аз или закусвам мляко с мюсли или активия с мюсли. тая новата активия не съм я пробвала още

Loshotia
06-11-2009, 06:57
Обикновено закусвам пълнозърнест сандвич с краставица, сирене и кашкавал. :) А относно Активията: пробвах я един път, не е нищо особено. Малко ми стана тежко на стомаха. :?

Заради нишестето е

iPurple
06-11-2009, 07:47
Предпочитам фитнес с мялко...

galkata
06-11-2009, 08:50
друго, най- често плодове

twilightHeart
06-11-2009, 09:09
Обикновено закусвам пълнозърнест сандвич с краставица, сирене и кашкавал. :) А относно Активията: пробвах я един път, не е нищо особено. Малко ми стана тежко на стомаха. :? И на мен така ми стана от Активията 8-) А иначе закуската я пропускам.

Nadelina
06-11-2009, 09:21
Сестра ми яде Активия постоянно, всеки ден сигурно и е в менюто. Аз не мога - Активия съм пробвала и не мога да я ям, гадна ми е, всеки тип!

sweet_bubka
06-11-2009, 10:08
Направо ви се чудя как можете да изкарате на едно мляко за закуска или дори да я пропусните :-o
Задължително закусвам,иначе няма да мога да оцелея :D 8-) Нямам определена закуска каквото ми се преяде повече на месцето наблягам,защото мляко,филиики и плодовете само ме разяват повече,но зависи какво ще ми скимне.Взимала съм си Активия,но е ужасна :?

tochica
06-11-2009, 10:30
ям всяка сутрин
като съм на режим - мюсли с мляко
като не съм - и други неща

само на мен ли ми се струва, че активиата се слузи и лигави (когато НЕ е развалена)

kuklichka_bg
06-11-2009, 10:46
Вие май си мислите,че е диетична :shock:

cHoCoLaTtA
06-11-2009, 11:00
Аз се наяждам от нея, хранителна ми се струва, напоследък всеки ден ям... :) Но предпочитам Активиа с плодове.

П.П. Не, не мисля, че е диетична. Но по-добре да ям Активиа, отколкото баничка.

terawatt
06-11-2009, 11:15
Обикновено закусвам пълнозърнест сандвич с краставица, сирене и кашкавал. :) А относно Активията: пробвах я един път, не е нищо особено. Малко ми стана тежко на стомаха. :?

Заради нишестето е
Какво ти нишесте в Активия !

lipstik
06-11-2009, 12:29
За закуска си ям по 2 сандвича.Тази активия за никъде няма да ми стигне.

rosencetooo
06-11-2009, 13:18
Амии .. не ми харесва ;)
Предпочитам мюсли , препечена филийка , кисело мляко ..

roksana_1
06-11-2009, 14:03
попринцип като съм на даскало сутринта ... всяка сутрин УМИРАМ от глад и се засищам или с баничка или със сандвич :D :-D :P Но ако не съм на даскало закуската я проспивам :D

cHoCoLaTtA
06-11-2009, 14:04
Обикновено закусвам пълнозърнест сандвич с краставица, сирене и кашкавал. :) А относно Активията: пробвах я един път, не е нищо особено. Малко ми стана тежко на стомаха. :?

Заради нишестето е
Какво ти нишесте в Активия !
Мисля, че има, четох съставките преди време и с такъв спомен съм останала.

terawatt
06-11-2009, 14:33
Обикновено закусвам пълнозърнест сандвич с краставица, сирене и кашкавал. :) А относно Активията: пробвах я един път, не е нищо особено. Малко ми стана тежко на стомаха. :?

Заради нишестето е
Какво ти нишесте в Активия !
Мисля, че има, четох съставките преди време и с такъв спомен съм останала.
Дам, дам... схванах... Самата Активия е със зърнени култури...

YouCantStopMe
06-11-2009, 14:37
Ям я само на училище и ми харесва.. но вкъщи предпочитам някоя филийка,фитнес или плод.

SunSmile
06-11-2009, 15:15
Предпочитам за закуска да ям активия, мляко, плодове .. отколкото тестените закуски и мазни неща в пликчета в лафките.
Харесва ми актвията закуска и всички други активии. Спокойно си ям в училище, не съм единствената и не се притиснявам. То пък кой знае какво.. Засищам се, пък и сега изобщо не ми се ядат други храни в тази жега :)

Sunrisee
06-11-2009, 15:18
Активията не е мляко.Не знам до колко е диетична, но е вредна. :) Просто за да я рекламират толкова често значи има нещо.Навсякъде ги отричат тези Данони и Активии само девойките в България, които са решили да поотслабнат, си мислят, че ще стане чудо като на рекламата. 8-)

foreverr
06-11-2009, 15:26
Активията не е мляко.Не знам до колко е диетична, но е вредна. :) Просто за да я рекламират толкова често значи има нещо.Навсякъде ги отричат тези Данони и Активии само девойките в България, които са решили да поотслабнат, си мислят, че ще стане чудо като на рекламата. 8-)
:) И аз мисля, че не е полезна, а и ако видите отзад съдържанието има околооо 5-6-7 Е с число, което значи, че е консервант.И значи има много консерванти.... изкуствена работа :o

SunSmile
06-11-2009, 15:27
Активията не е мляко.Не знам до колко е диетична, но е вредна. :) Просто за да я рекламират толкова често значи има нещо.Навсякъде ги отричат тези Данони и Активии само девойките в България, които са решили да поотслабнат, си мислят, че ще стане чудо като на рекламата. 8-)
Не е вредна, а има г/д разхлабително действие. И от нея не се отслабва, наистина! (потвърждавам казаното от теб). Аз я ям защото е по-добре отколкото пакет каквото и да било, вафла или закуска... Всеки сам избира :)

Joc
06-11-2009, 15:29
оффф всичко е вредно от всичко се мре! яжте ЛИСТА!

Sunrisee
06-11-2009, 15:37
Ахахаха.И листата са вредни! :lol:

bloodyF
06-11-2009, 16:19
Ахахаха.И листата са вредни! :lol:.....


ми дай да караме на фотосинтеза...няма какво да се лъжем всичко си е вредно...яжте каквото искате.... най-добре..
а иначе...предпочитам активия пред баница или кифла.. :?

clever
06-11-2009, 17:03
много рядко си купувам Активия
по-скоро за да хапна нещо сладко;отколкото да ме нахрани ...не е нещо особено... а и никак не е полезна-пълна с консерванти
попринцип ям сандвич за закуска
или мюсли с мляко+ябълка

забелязала съм;че ако закуската ми е много лека или я пропусна особено ми става лошо до припадък или ме боли глава :?

lipstik
06-11-2009, 17:10
Аз съм чувала,че не е препоръчително да се купуват млека на фирмата Данон.

Mi6inka
06-11-2009, 17:58
на мен ми е вкусна пък незнам.... :D То вече всичко е вредно.... ега ти..

zvezdichkaaa
06-11-2009, 20:28
Абе не всичко е вредно.Обаче аз невиждам къде е разликата между една Активиа и една вафла,ако говорим за калорий.Пък и като цяло и двете са вредни няма какво да се лъжем.Иначе,да и аз ги ям,но рядко(вече) много захар слагат,особено в тази с мюслито.По-добре да си купя сладолед или малко шоколадче,ако ми се яде сладко,отколкото Активиа.С Активиа НЕ се отслабва!

billytalent
06-11-2009, 20:45
Това е единственото мляко,което мога да ям,но са ми казвали че в Активията има някакъв антибиотик :-o

EroSennin
06-11-2009, 21:53
днес полизах тази комбинация, това е ужасно, няма нищо по-добро от 1 сандвич с месце за закуска :)

LiveFlower
06-11-2009, 22:03
апф , аз пък нямам навика да закусвам рано сутрин . Няколко пъти пробвах ии ... ми става едно гадно на стомаха .

Обаче тва ще го пробвам , струва ми се вкусно :)

anitram
06-12-2009, 04:22
апф , аз пък нямам навика да закусвам рано сутрин . Няколко пъти пробвах ии ... ми става едно гадно на стомаха .

Обаче тва ще го пробвам , струва ми се вкусно :)вкусно?!?! :lol: :lol: :lol:

XiPiXoPiGiRL
06-12-2009, 06:16
Закуска - Нестле Фитнес (нормален)
Обяд - Баба каквото е сготвила :D
Вечеря - Активия Закуска :razz:

8) 8)

Seducti0n
06-12-2009, 07:12
:) нямам навика да закусвам

в даскало ям основно солети, мляко или нещо сладко

сандвичи, дюнери, тостове, пици и т.н-НЕ!

Иначе не е нищо особено тази активиа.
2-3 пъти съм си взимала.
Даже и сега има 2 опаковки в хладилника, ама сигурно брат ми ше ги изяде... :-o

butty
06-12-2009, 07:47
Здравейте!
Аз много рядко ям Активия не защото е вредна, а защото не ми харесва.. като малка ядях много плодови млека и изглежда са ми омръзнали. Иначе като се замислете абсолютно всичко е вредно. Дори ако погледнете пакетчето на кафето 3 в 1 и то е пълно с всякакви боклуци.. не е само кафе,мляко и захар ;) и затова по-добре да си правиш кафе сам вкъщи, отколкото да пиеш това.. същата история е и със студения чай, соковете и т.н.
Винаги е по-добре да си правиш всичко сам, но в повечето случаи не е възможно..

gia_sena_mono
06-12-2009, 09:41
Закусвам с филийки

clever
06-12-2009, 11:59
Това е единственото мляко,което мога да ям,но са ми казвали че в Активията има някакъв антибиотик :-oи аз това съм го чувала междудругото :-o

иначе днес опитах Активиа закуска
вкусна е

IrRePlAcEaBlE
06-12-2009, 15:08
И аз я опитах днес за първи път... вкусна е горе/долу, но ми стана тежко след като изядох половината. :o
Иначе предпочитам солетките за закуска 8-)

Cherryy
06-12-2009, 15:35
не закусвам едно, че сутрин нямам никакъв вкус в устата и последното нещо за което си мисля е ядене, а ако пък огладеня към 10.00 и после след като се наям се чувствам още по-гладна, с една дума закуската ми обърква целия ден

silver_moon
06-12-2009, 18:37
ми аз закускава кус кус или овсени ядки или препечен ръжен хляб с прясно мляко

тая активия хич не ми вдъхва доверие - пълна с нишесте и други гадости :o

Pamie7o
06-12-2009, 18:54
На мен много ми харесва, но я ям за междухраненията.Не става за закуска, малко е според мен...

Pospalanka
06-13-2009, 19:15
Не се чудете мноо!! :D :D


-----Млечно кисел продукт с Bifidus Actiregularis и зърнен микс.

....Млечно кисел продукт съдържа:краве мляко,захар,мляко на прах,жива закваска:Lactobacillus bulgaricus,Streptococcus thermophilus,Bifidus ActiRegularis,

....Зърнения миск съдържа:царевичен флейкс 50 %(натрошени царевични зърна,захар,сол,малцов екстракт от ечемик,емулгатор,моно-и гиглецериди на мастни киселини) и пшеничен флейкс с добавени пшеничени трици 50 %(пшеница,захар,пшеничени трици,малцов екстракт от ечемик,емулгатор,моно-и гиглецериди на мастни киселини )
---Съдържа глутен .Може да съдържа следи от соя,сусам,фъстъци и други ядки.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Една активия на ден,като част от разнообразното и балансираното хранене,помага за регулиране н анередовния стомах.

************************************************** ***********

Тези данни ги има на всяка активия закуска.Не мисля че има нишасте????????????????

Giva
06-13-2009, 19:40
Ооо аз съм голяма фенка на активия закуска 8-) В даскало доста често си вземам,но не я ям само за закуска ами за когато си искам :) Вкусна е само че кофтито е че е доста малко и не наяжда добре.

mim4y_
06-13-2009, 20:26
Аз пък пропускам закуската :-D

clever
06-13-2009, 22:32
няма нищо по-добро от 1 сандвич с месце за закуска :) :smt023

mArMaLaDkA
06-13-2009, 23:38
Pospalanka, то и по кофичките на киселите млека пише, че имат млечна закваска и българикус бациликус, ама на теб ти блъска на нишесте, нали? И за Нестле Фитнес казват, че вталявало за 14 дни, ама всички знаем, че якото нагъване на шоколадов корнфлейкс не води до бързото отслабване и стягане, както заблуждават по рекламата, ами само си ебаваш организма, тъпчейки се само с един вид храна. Като те гледам каква си наивна, сигурно преди да ми прочетеш поста си го вярвала и това за Нестле Фитнес.

Иначе обичам от време на време да ям Активия. Готино е, докато я хапваш, после гадния вкус на химикал в устата остава и е противно, бях си написала мнението и по-назад в темата. Не е нормално истинско кисело мляко(понеже Активията се води вид такова) да е абсолютно гладко(демек да няма бучиците, които има обикновеното кисело мляко) и да е гладко като крем. И онзи вкус на химикал идва от това, че е блъскано с консерванти и Бог знае още какви гадости, но не и с нещо полезно. Когато ми се дояде Активия, си вземам САМО И ЕДИНСТВЕНО от онази, плодовата. Има истински парченца плод и е супер готино. + че е голяма кофичка и аз нямам проблеми със засищането. Изводът е, че Активия бих яла за десерт, набързо сутрин/по обяд, когато съм много гладна, а нямам много време, но не бих я включила в менюто си като средство за спомагане в свалянето на излишни килограми, т.е като нещо полезно и здравословно.

UnaBletoLoVeU
06-14-2009, 10:17
Тия мюсли са такъв боклук и са толкова вредни. Плодове, които слагат примерно са плодове, колкото и в плодовите желирани бонбонки има витамини, а онова, което се води за овесени ядки, са си пресирано зърно. А колко захар имат само... Овесената каша е много по-полезна. Чудя се колко акъл имат тези, които се тъпчат с мюсли и "диетичните" нестле фитнес и се чудят защо не слабеят примерно.

Овесена каша(с вода, не с мляко *puke*) с настъргани краставица и кашкавал RLz :-)

sexa_na_kompleksa
06-14-2009, 10:29
Активията не е лоша, хапвам си от време на време. Напоследък нямам апетит и ям по-често. Но когато съм гладна, предпочитам да хапна нещо по-засищащо.

flowerlina
06-14-2009, 11:44
Не винаги закусвам, но по принцип не ям едно и също всеки ден. Понякога препечени филийки, друг път кисело мляко с пшеничени ядки, от време на време нещо сладко и така. Тази новата Активиа не съм я яла още

Pospalanka
06-14-2009, 13:11
Pospalanka, то и по кофичките на киселите млека пише, че имат млечна закваска и българикус бациликус, ама на теб ти блъска на нишесте, нали? И за Нестле Фитнес казват, че вталявало за 14 дни, ама всички знаем, че якото нагъване на шоколадов корнфлейкс не води до бързото отслабване и стягане, както заблуждават по рекламата, ами само си ебаваш организма, тъпчейки се само с един вид храна. Като те гледам каква си наивна, сигурно преди да ми прочетеш поста си го вярвала и това за Нестле Фитнес.

Не съм тръгнала да отслабвам не ми и трябва.Просто всички казват ,че имало нешасте.Там поне не пише така незнам .Мислете какво искате.И просто исках да разбера колко хора я предпочитат а не това какво имало и какво нямало и дали се е отслабвало.Разбирасе никой не е малоумен да яде само това. :) :) :)

Pospalanka
06-14-2009, 13:18
Pospalanka, то и по кофичките на киселите млека пише, че имат млечна закваска и българикус бациликус, ама на теб ти блъска на нишесте, нали? И за Нестле Фитнес казват, че вталявало за 14 дни, ама всички знаем, че якото нагъване на шоколадов корнфлейкс не води до бързото отслабване и стягане, както заблуждават по рекламата, ами само си ебаваш организма, тъпчейки се само с един вид храна. Като те гледам каква си наивна, сигурно преди да ми прочетеш поста си го вярвала и това за Нестле Фитнес.

А и едва ли някой си мисли че може да свал килограми.Излишно пише за нередовен стомах.А колко то фитнеса.Не съм яла никога .Но и не мисля че ще сваля килограми.Просто предпочитам Активия пред мазни банички и пици и там какви ли още не глупости.Нека помислим реално по-добре ли един чипс,баничка или тем подобно .От колкото едно мляко.Няма значени какво.Дали активия или нещо друго(ЛИчно в Мизия-милк съм попадала на мляко вътре като тесто(т.е тъпкано с нишасте)? ).Все пак ви благодаря за отговорите . :) :) :) :-o :-) :-)

EroSennin
06-14-2009, 14:12
Единственото мляко което става за закваска е домашното и верея другите са боклуци като тези на данон :?

LovEsIckk
06-14-2009, 14:15
..не закусвам ;]
ако закусвам то е много рядко и всеки път различно.

Canis_Dirus
06-14-2009, 14:16
КОнете ядат овес.

Аз на закуска ям по 4-5 яйца със сирене и сметана (заксвасена с подправки и чесън), или по 2-3 пържоли.

happyfacex
06-14-2009, 18:59
истинско кисело мляко
истинско кисело мляко :razz: вече няма такова нещо в българия ...

happyfacex
06-14-2009, 19:04
Кефи ме но обикновенно пропускам закуската.

terawatt
06-15-2009, 07:59
истинско кисело мляко
истинско кисело мляко :razz: вече няма такова нещо в българия ...
По магазините може и да няма ... :)

bubinkaa
06-17-2009, 10:01
онзи ден си взех и щях да си изповръщам червата...стана ми много гадно и е хвърлих :shock: и ся като видя сестра ми....че яде такава гадория и ми се гади.... :shock:

EroSennin
06-17-2009, 10:33
истинско кисело мляко
истинско кисело мляко :razz: вече няма такова нещо в българия ...
всъщност единственото мляко което става за закваска е верея, тоест не е като боклуците а.к.а мляко на данон

your_secret
06-17-2009, 10:55
Обикновено не закусвам, обаче сега видях, че мама я е купила и ще я пробвам... След малко ще кажа дали ми харесва :)

somanycookies
06-30-2009, 10:37
Нищо по-различно по вкус от кисело мляко, наблъскано със захар.

windows
07-25-2009, 07:23
vsi4kite aktivii sa mn vkusni :) kogato moga qm :P

ElinoOor
07-25-2009, 07:27
нямам навик да закусвам..

p3rf3c7
07-25-2009, 07:28
От всичките видове активии новата ми харесва най-много и почти всяка сутрин ям.
8-) Иначе не обичам кисело мляко,но тази има по-различен вкус,за разлика от другите- 8) повръща ми се от тях.

mim4ety_sara
07-25-2009, 07:34
Новата активия е вкусна,но нещо и липсва.Иначе предпочитам нея.. :-D

LittleFashionista
07-25-2009, 09:40
Пред 1-2 месеца я пробвах, но ми става тежко като я ям :?

caseoftheex
07-25-2009, 09:45
обожавам я. :grin:

pinki
07-25-2009, 09:58
Обикновено пропускам закуската, но ми се е случвало да хапвам Активия с мюсли :) Всъщност не бих отказала препечени филийки с маргарин и сиренце :P

DarkKisss
07-25-2009, 10:10
активия закуска.

smiirnoff
07-25-2009, 10:16
хубава е , ама аз като като изям половината и ми става тежко ;д :lol:

sexfantasy
07-25-2009, 10:41
Активиата с мюсли много я харесвам... не е вярно, че не наяжда... точно обратното... тъкмо, че е малко и наяжда и не натоварва стомаха... а по принцип за закуска ям кисело мляко с някакво мюсли или кисело мляко с бисквити... ейтакива неща... не, че друго ами ме мързи да си правя разни сандвичи и филии... :grin:

NqkfaNikakva21
07-25-2009, 10:44
Пропускам.


+


иначе ми харесва да :)

lazzza
07-25-2009, 10:57
не ям такива неща

under_black_sky
07-25-2009, 11:09
Боклук :)

vellvet
07-25-2009, 11:55
много е гадна активиата

RaI4etO
07-25-2009, 11:59
не ям такива неща
Абе и аз не ям такива неща,ама тази седмица постоянно пътувах и само това си харесах за ядене в магазините,може да е всякаква,ама е много по-добре от фаст и джънк фууда все пак. :oops:

sladi4ka_qni4ka
07-25-2009, 12:24
не ми допада новата Активия ..

caseoftheex
07-25-2009, 12:31
и сега си го похапвам 8-)

Pliok0019
07-25-2009, 12:46
Не ми е особено вкусна, но я ям 2-3 пъти в седмицата. През останалото време - плодове, сладкиши. Ям и ядки, чипсове..

Kallyn4eto
07-25-2009, 12:57
Мноого я обичам. Мислех си, че не е засищаща, но ми е напълно достатъчна. Аз попринцип ям кисело мляко с корнфлейкс (като този на активиата - по светлия, те нали са два вида), но ми е малко киселко...Абе супер си е :-D

Newsgirl
07-25-2009, 18:46
В училище я ядях сега не толкова. Наистина засища и е много вкусна. Ама на някои мои приятелки им се гади от нея :neutral: :-o

bega4ki_
08-07-2009, 07:04
почти всяка сутрин закусвам с активия с плодове и ми е напълно достатъчна за да съм сита до обяд.

happyfacex
08-07-2009, 07:49
Eeми много е добра само че я ям към обяд като десертче много е вкусна но последните три лъжички и ми става доста сладко 8-)

ameli
08-07-2009, 08:21
аз предпочитам да хапна филийка на тостера, щото тея корнфлейксчета ги ядох 1 седмица и след 1 час бях гладна :?

SexYLipS
08-07-2009, 08:35
пропускам или хапвам от нещо 2-3 хапки
зависи дали съм гладна

NnIkITYy
08-07-2009, 08:54
ами ям я почти всеки ден за закуска, а през другите дни пак актвия, но с плодове и няма такова нещо да огладнявам 20 минути след като я изям :)

galu6a
08-07-2009, 09:20
ми хубава найистина даже преди малко си купих :-D