PDA

View Full Version : Как да я овлажня по най-добрия начин за 1-вия път



JorkoBaBy
06-10-2009, 20:55
Как да я овлажня по най-добрия начин за 1-вия път. Помогнете моля ви, защото тя е слаба и си мисля че ще я боли много и скоро може да стане секса

Vichko0o
06-10-2009, 21:01
Мииииии, баа... Такива теми хиляди бе човек, пусни си малко търсачкатаи ще разбереш ...
Но тъй и тъй няма какво да правя ще ти драсна 2 реда ;)
Играй си с нея (в смисъл любовните игри) гледай да я възбудиш на МАКС !!! Ако мадамата има проблем с овлажняватено - купете си лубиркант!
Оближи я хубаво... Нещо важно за което мисля, че не всички ще са съгласни но по лесно ще ти е... ОТВОРИ Я С ПРЪСТ !!!! Когато вече усетиш, че е много мокра и, че "шушката" и е "поразцъфтяла" бавно и нежно си вкарай пръста! Малко по малко не да го мушнеш като стотинка в касичка ... И си поиграй малко с пръсти да стане по широчко. Евентуално ще има кръв (може да се наложи да почиствате) евентуално ще има болка било то силна или слаба и евентуално първите пъти (най-вече самия първи път) ще трябва да си ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕЖЕН И БАВЕН !!!! Не натискай ако я боли ! Не я притискай ако не и харесва и т.н ! Успех дано си ме разбрал какво имах в предвид... Ако нещо не ти е ясно питай :)

JorkoBaBy
06-10-2009, 21:18
ами благодаря тя е много слаба в смисъл аз не съм правил секс ама други работи да и може да се каже че имам някакъв опит но вие разбирате повече от мен трябва да си играя с нея и да я лижа това ще я предразположи ли

mysterious93
06-10-2009, 21:21
е кво значение има дали е слаба или не?? мислиш че по - пулните не ги боли ли? :D то си е индивидуално.. и ако няма да скачаш върху нея и да правиш салта и др. акробатични номера няма проблем колко килограма е.. иначе до колкото знам най - добре е да е влажна :D ама те горе са ти обяснили как :P

Youth_boy
06-10-2009, 22:17
То и това с болката (макар че съществува) е малко преекспонирано , значи гледай да не бързаш да си вкараш члена в нея , поразтии я между краката лекичко , ако желаеш лижи я по-продължително , поиграй си с гърдите и целуваи и пъпчето отдели 30 минути поне за да я предразположиш като отвреме на време и задавай въпроса как се чувства , харесва ли и , обаче виж да не вземеш сега точно това , което ти пиша или което някой друг ти пише да правиш , просто това ти е като за да разбереш общо заето какво се случва аз съм бил с девствено момиче и знам какво е , няма нищо страшно. Бъди нежен , направи се на любовник като тия по филмите , отдели и време и всичко ще е наред , успех ти желая!

NeZaPoznat
06-11-2009, 08:38
ами благодаря тя е много слаба в смисъл аз не съм правил секс ама други работи да и може да се каже че имам някакъв опит но вие разбирате повече от мен трябва да си играя с нея и да я лижа това ще я предразположи ли

За всеки случай постави наблизо една бутилка олио БИСЕР :lol: :-P

JorkoBaBy
06-11-2009, 10:08
Youth_boy mersi za suwetite nadqwam se i az wsichko da e uspeshno

HichNeMiPuka
06-11-2009, 10:10
най-добрият начин е да си купите лубрикант
щом е девствена, значи овлажняването не трябва да те тревожи
оралната любов ще свърши идеална работа

INSIDER
06-11-2009, 10:12
Еми в суха путка кур не влиза ест че треа да я овлажниш :D

INSIDER
06-11-2009, 10:13
най-добрият начин е да си купите лубрикант
щом е девствена, значи овлажняването не трябва да те тревожи
оралната любов ще свърши идеална работа

JorkoBaBy
06-11-2009, 10:18
Лубриканта тя като няма да иска да го използваме апък и няма да иска орална любов

ThisIsMe
06-11-2009, 11:13
^Като не иска нека я боли

TattooedBitch
06-11-2009, 13:24
Еми обясни и, че така няма да я боли и , че е за нейно добри, кажи и, че искаш да я пазиш ио да не я нараняваш ... жените сме малумни създания - прайм всичко за дъФка и на всичко се вързваме.... по един или по друг начин. Но определено си изисква дълга любовна игра ... и случайно като успеш да го вкараш да не тръгнеш да викаш и да пищошш - Еййй стана :grin:

:P Успех ;]

monincetyyy
06-11-2009, 13:34
Нямаш си на идея колко много може да я успокоят въпросите "така боли ли те?" "как се чувстваш?" "така добре ли е?" ... Всяка мадама има нужда от внимание.. а за сефтето и още повече внимание... Първо според мен с думи я накарай да не се притеснява щото ако е притеснена няма да се отпусне и ще я боли повече, а после с действия :) дано успееш да направиш първия й път запомнящ се (с добри чувства ест) Успех! :P

INSIDER
06-11-2009, 15:09
еми като неще ръгаи и го в анала и ше происка ;д :razz: :razz:

smirkis
06-11-2009, 15:14
най-добрият начин е да си купите лубрикант
щом е девствена, значи овлажняването не трябва да те тревожи
оралната любов ще свърши идеална работа

+ 1

JuBaCcA
06-11-2009, 17:37
изхрачи й са

noname2
06-11-2009, 18:36
тури и маркуч у тундрата

gnusmas
06-11-2009, 19:19
еиии аман от тъпи малолетни пишлиовци новаци! - не става дума за автора

не я ближи

Virtuallll
06-11-2009, 20:41
Ми лубриканта най-много ще ти помогне но нетрябва да се тревожиш чак пък толкова.Няма да се изложиш и да я разочароваш :) A относно болката то при всеки е различно може да я боли дори и да я намажеш...



най-добрият начин е да си купите лубрикант
щом е девствена, значи овлажняването не трябва да те тревожи
оралната любов ще свърши идеална работа

ех как ви се ще орална само да ви правят на вас женскитееее и после ако може да се измъквате от лапането екстра :D

HichNeMiPuka
06-11-2009, 21:36
ех как ви се ще орална само да ви правят на вас женскитееее и после ако може да се измъквате от лапането екстра :D

ех колко навътре в задника ти е главата
изтрих четири реда обидни думи
само за да не ни гледат сеира

в грешка си
да те информирам, че свирката вече не е табу
ако на теб все ти отказват това е отделен проблем
поне 80% от нас нямат нищо против нея
но е късно и ми се спи и не смятам да навлизам в подробности
ако имаш нещо да казваш пиши на лс