PDA

View Full Version : хехе на разходка



48700200
06-11-2009, 14:59
тъй де ще излезна с едно приятелче и още 7-8 момичета на разходка и може би на лятно кино ама това приятелче сигурно ще обръща повече внимание на едно момиче така по сепциално пък аз не ги познавам сега ще се запознаем и малко срамежлив си падам.. А пък искам да ги забавлявам какво да им говоря теми нещо как да се държа... как да ги бъзикам т.н.?

peteto_love
06-11-2009, 15:10
Просто се отпусни и бъди себи си.. :P

mynichka
06-11-2009, 15:22
Просто се отпусни и бъди себи си.. :P
съгласна :)

MP
06-11-2009, 18:12
Явно е трудно да се измисли друг съвет..."Просто бъди себе си", добре бе,как не се сетих по-рано ?! .Опитвай се да се шегуваш,но не прекалявай.Няма как да се отпуснеш,ако не си свикнал да си с тях.Всичко ще се оправи само,само ти трябва малко време.

BaiToq
06-11-2009, 18:20
Явно е трудно да се измисли друг съвет..."Просто бъди себе си", добре бе,как не се сетих по-рано ?!
Абсолютно съгласен.
Но може би някои имат
раздвоение на личността? :-D


Авторе,първо трябва да си изясниш
какво те притеснява.
Контактът с момичетата?
Те не ядат хора.
Трябва да се учиш да бъдеш
мъж,на никого не е било
лесно при първите стъпки.
Не се прави на излишно-интересен.
Недей зубри вицове и лафове.
Ако знаеш и умееш да разказваш
вицове-покажи им го.
Ако се занимаваш с нещо-разкажи им,
но леко,ведро,без изповеди.
Не е задължително да говориш много.
Мъжът говори малко,но на място.
Не забравяй,че мярката прави отровата.
Така е и в човешките отношения-
не бива да се прекалява с нищо.
Не би искал да бъдеш шут или пукъл,нали?

lipstik
06-11-2009, 18:42
То е много лесно да се каже"Просто бъде себе си" ама като си срамежлив е доста трудно да се изпълни...

soul1199
06-11-2009, 19:10
забавлявай се,не мсили това,което 6е каже6 отдай се на момента :) и късмет с мацката :)

Hilary_
06-11-2009, 19:25
Абе нещо не разбрах... :D :D Хем са ти приятели ... хем сега ще се запознаваш с тях ... :D :D
Добре де което и да е разбрах, че те е срам от нещо ... идеята ми е да не се притесняваш от нищо ... в смисъл няма те изядат със сигурност... :D А за темите ... ми каквото ди дойде на ум ... 8)

Ilikeliljon
06-11-2009, 20:35
Просто се отпусни и бъди себи си.. :P
съгласна :)

Знам, че е офтопик, ама много си чаровна да ти кажа (отнася се за авторката на поста "мъничка"). Наистина имаш страхотно излъчване, предполагам, че се редят на опашка за теб :) :)