PDA

View Full Version : Когато се сетиш..



Fallen`Angel
06-11-2009, 16:06
Навярно всеки се сеща за миналото. Колко сте се обичали, колко си грешал, колко шанса ти е давано и си давал..Боли, защото знаеш че си ги пропилял, но кой знае може така да е било писано :-o Навярно още дълго ще съжалявам за грешките си и че не ми се даде шанс да поправя всичко. Също така знам, че е трудно да простиш, но когато виждаш промяна в човека защо не му се дава? Защо когато искаш нещо много силно никога не става? Едва ли някога ще разбера отговорите на тези въпроси. Всичко е въпрос на време..Време през което ще охладнееш, време през което ще осъзнаеш, че не трябва да ги грешиш с новата/новия до теб. Може и да е смешно, но се сещам за моята най голяма любов. Сещам се и за моментите, които бяхме заедно. Спомням си всичко свързано с нея. Дано един ден ми прости и да разбере колко много съжалявам. Обичам я и винаги ще я обичам независимо с кого съм.


Просто исках да излея това, което мислех..

viallite
06-11-2009, 16:13
adsadsa

kristito3
06-11-2009, 16:44
За съжаление наистина не винаги става това, което искаш. :( :( :( За съжаление всеки прави грешки и не винаги му бива простено :cry: :cry: Но всеки заслужава да получи втори шанс, второ начало, което може да е по-добро от предишното :) Затова борете се колкото можете заради това, което искате. Нищо не може да ви убеди, че ще го притежавате, но в крайна сметка опита си заслужава и тръпката от това, че все пак може един ден да имаш дълбоко желания предмет или човек :) :smt008 А лично към автора - пожелавам ти да си този човек, който ще получи втори шанс! :grin: Искрено ти го желая! И ако не се получи - бъди силен! Каквото и да става не се предавай и продължавай докато не постигнеш това, което искаш!!! \:D/

beb4yy
06-11-2009, 16:47
:shock: Толкова истина не бях чувала ако имаше опция сложи темата в любими тази щеше да е първата :-o

Wrathchild
06-11-2009, 17:11
За това гледам да не правя фатални грешки. Естествено, имам дребни грешки, които минават с 'извинявай', имам и по-големи, за които трябва да се постарая повече. Но не и такива, които да не мога да поправя. Не съжалявам за миналото - нямам вина за него, а и да съм имала за нещо - не е било за нещата, на които държа.

XTREMEFREERIDE
06-11-2009, 17:59
Понякога човек просто не осъзнава, какви ще бъдат последствията. Просто когато взимаме, трябва и да даваме. Понякога да правим компромиси и да се стараем повече. Аз лично винаги бих дала втори шанс, че дори и трети. Такава съм си, че прощавам винаги. Може би е защото на мен трудно ми прощават. Незнам. Това, което си написал е абсолютно вярно. Просто понякога от много малки грешки става нещо непоправимо, защото нещата се натрупват.. :-#

Take_That
06-11-2009, 18:10
Един път майка ми каза: "Човек сам избира грешките си..." Не знам дали има много истина в това, но поне аз го мисля. Най-голямата грешка, която правим според мен в любовта е, че много често не осъзнаваме какви хора имаме до себе си, как те дават всичко за нас, а ние ги тъпчем едва ли не и когато ги загубим осъзнаваме, че без тях нищо не е същото... тъжно, но факт. Но все пак сме хора, човешко е да се греши..
А на теб авторе искрено ти пожелавам тази твоя голяма любов да ти даде 2-и шанс :)

IaShKo
06-11-2009, 18:13
Всичко е съдба :)

raia338
06-12-2009, 18:04
много силни думи ,браво :( :(

Aicken
06-12-2009, 18:45
а аз се сещам как можех да я чукам но не пожелах , винаги ше съжелявам