PDA

View Full Version : Изтощена коса...



monityY
06-11-2009, 16:07
Как да се справя с този проблем?косата ми е супер зле..накъсва се,пада постоянно,направо запушвам канала като вляза да се къпя О_o косъма ми е станал адски тънак,омазнява се мн лесно и просто едва диша горката.. кажете ми нещо подхранващо нз балсам ли шампоан ли или някакво лекарство най-добре ще да е..просто нещо с което да живне и отново да си възвърне предишния вид..Просто аз и е*ах майката с тия бои и изправяне с преса всеки ден :X

lipstik
06-11-2009, 16:09
Ами първо недей да използваш тази преса толкова често.Пострижи се едно хубаво да ти живне косата и започни да си правиш домашни маски.

twilightHeart
06-11-2009, 16:13
Бадемово масло, хининова вода много добре подхранват косата. Спри да използваш пресата и другите глупости и си дай почивка на косата.

monityY
06-11-2009, 16:15
Бадемово масло, хининова вода много добре подхранват косата. Спри да използваш пресата и другите глупости и си дай почивка на косата.

Къде да го намеря тва бадемово масло? А не мога да си дам почивка,щот ако не си изправя косата просто...не приличам на човек...

lipstik
06-11-2009, 17:09
В аптеката се продава.Към 2 и нещо струва.Аз за това никога през живота си няма да си купя преса.Само като виждам колко пристрастени хора има..

djudjulinkaa
06-12-2009, 19:17
Бадемово масло, хининова вода много добре подхранват косата. Спри да използваш пресата и другите глупости и си дай почивка на косата.

Къде да го намеря тва бадемово масло? А не мога да си дам почивка,щот ако не си изправя косата просто...не приличам на човек...

Дали ще приличаш на човек след време като ти изпопада косата и няма да има какво да изправяш.. вържи я има толкова начини и неща, с които можеш да го направиш..иначе отиди в някой магазин за козметика или в няколко и от там им кажи да ти предложат някои неща :)

DivoTo_KoTe
06-12-2009, 19:29
Тфа бадемово масло няма да и помогне,според мен отиди да я подстрижеш малко и попитай фризьорката си,тя знае най-добре.
Някоя професионална маска ще ти оправи косата.
И намали пресата малко,има толкова много прически за който не е нужна преса

titinkaa
06-13-2009, 07:27
маска за коса на Елсев Възтановяваща и подхранваща маска за коса в жълта кутийка е около 10лв е.Спри с тея бои и преси!!!!!!!!!!!!