PDA

View Full Version : Какви са неговите чувства?



danito0
06-11-2009, 18:02
Искам първо да кажа че ако има такава тема не се сърдете..
И така..миналото лято се запознах с 1 момче..излизахме всеки ден и т.н...обаче той не е от моя град и трябваше да се прибере...на последната вечеря на която бяхме заедно двете семейства,защото родителите ни се познават аз му казах че го обичам!Той каза че изпитва щъшите чувства към мен..и тръгна да ме целува...да ме прегръща но аз като последната идиотка бягах..да знам смешно е!на следващия ден му казах че всичко е било лъжа и той много се разтрой...още същата вечер съжалих за постъпката си и исках да м у кажа какво е за мен и т.н...обаче ние не се видяхме и всичко стана по скайп(възможно най-тъпия начин) от тогава си лафим но аз не съм забравила чувствата си!след 45 ден аще го видя и си умирам направо..обаче не мога да разбера какво чувства вече..един ден говори 1 друг друго..
така че ако можете помогнете!

BaiToq
06-11-2009, 18:06
Изабела е бременна!

MarkKnight
06-11-2009, 18:12
Според мен не е било правилно да го подвеждаш по този начин :? Ако ти е простил не прави същата грешка отново ;)

IaShKo
06-11-2009, 18:15
Иска секс :) човешко е

Take_That
06-11-2009, 18:17
Според мен не е било правилно да го подвеждаш по този начин :? Ако ти е простил не прави същата грешка отново ;)

+++

RaZzer
06-11-2009, 19:05
Ем не го виня, че "един ден иска едно, друг - друго"... Ако неговите чувства са били сериозни, а не като твоята лиготия - значи си го наранила с тия разигравания и сега едва ли е веднага готов да забрави за болката и да почне на ново с риск пак да му я причиниш, а ако и неговите са били като твоите - може просто да не знае какво иска... Или пък да "иска секс" - затова биваше да си споменеш годините!

При всички положения обаче, имаш няколко дни (докато се видите), в които вместо да гадаеш за неговите чувства, вземи да си изясниш своите... Ако не си сигурна в тях - по-добре не му го причинявай! ;)

Hilary_
06-11-2009, 19:32
Еее нормално е да говори единия ден едно ... другия друго ... :? Ти не си ли направила същото? :? Накарала си го да се почувства несигурен ... :? Сега като се върне не си губи времето в излишен "страх" и "колебание" ... а го хващай под ръка... излезте и му обясни всичко ... ако те разбере разбере... ако не ... ти си си виновна ... :?

danito0
06-14-2009, 07:47
Така..за годините..аз съм на 15...той е на 16...аз знам какви са моите чувства...и смятам че сте напълно прави с това че един ден казва едно друг ден друго защото и аз съм го направила....пък не е такъв че да иска само секс.. :)

Ilikeliljon
06-14-2009, 09:28
Така..за годините..аз съм на 15...той е на 16...аз знам какви са моите чувства...и смятам че сте напълно прави с това че един ден казва едно друг ден друго защото и аз съм го направила....пък не е такъв че да иска само секс.. :)

Много гадна игричка си завъртяла :( :( Сега се стягаш и като се видите (слад като каза, че си наясно с чувствата си) му казваш всичко и без повече изпълнения тип "фурнаджийска лопата". :-o :-o

Lysit0
06-14-2009, 10:51
Гадно си постъпила,гледай другия път да не оплескаш работата. ;)

kobrichka
06-14-2009, 11:12
Постъпката ти е била доста глупава. Честно казано, напълно норамлно е един ден да говори едно друг друго все пак и твоята постъпка е била такава. Кэогато се видите след 45 дни си поговорете очи в очи, а не по скайп и му кажи, каквото мислиш и чувстваш. Или ще те отблъсне или ще ти повярва.