PDA

View Full Version : дали да споделям с родител?



coollove9
06-11-2009, 18:16
Здравейте, казвам се Маги. Аз се сблъсках с проблема ТАЙНИ от родители и РАЗКРИВАНЕ от тях самите :? това е много гадно. Онази седмица намерих двойка по БЕЛ и я показах на мама и тя ме наказа за това, че съм я крила от нея с месеци :( за това ви моля да дадете мнение по въпроса дали е по-добре да им казвам повечето неща или да продължавам така.

FlashMX
06-11-2009, 18:18
Грешен раздел?

XTREMEFREERIDE
06-11-2009, 18:18
Първо: По - добре да го научат от теб от колкото от някой друг.
Второ: Най - добре им казвай, та те са ти родители за Бога!

Lysit0
06-11-2009, 18:20
Естествено,е по - добре да им казваш.Ако им казваш в ,да ще те накажат за седмица -2 ,но няма да си изгубят доверието в теб.А то е най-важно.

TheBeliever
06-11-2009, 18:33
Точно пък оценки да криеш... :? Все някога ще разберат и става по-зле за теб (както си се убедила).

lipstik
06-11-2009, 18:40
Трябва да казваш.То рано или късно всичко се разбира,а колкото по-късно,толкова по-лошо.

RaZzer
06-11-2009, 18:57
Е, кви са тия въпроси, дето е ясен отговора от преди да си пуснала темата... Мн ясно, че е най-добре да им казваш всичко (не само оценки), но истината е, че понякога има неща, които просто не можеш да споделиш... Все пак тези неща са рядкост, а оценките далеч не са от тях - така че казвай си ги :)

coollove9
06-11-2009, 19:00
Трябва да казваш.То рано или късно всичко се разбира,а колкото по-късно,толкова по-лошо.
съгласна съм :) мерси много

rohhirim
07-10-2009, 10:17
Ще ти го кажа много ясно родителите ти са най добрите приятели

blackvelvet
07-10-2009, 10:20
Съглссна съм с горните мнения...така или иначе след време ще разберат...И тогава ще е много по-гадно (според мен)

Jumbie483
07-10-2009, 10:27
Естествено,е по - добре да им казваш.Ако им казваш в ,да ще те накажат за седмица -2 ,но няма да си изгубят доверието в теб.А то е най-важно.

точно :)

Kukumqvka
07-10-2009, 10:32
Казвай им всичко,иначе после става по-зле

Pliok0019
07-10-2009, 10:54
Ако няма как да премълчиш нещо завинаги, наистина е по-добре да го споделиш.

elsy
07-10-2009, 10:55
Разбира се, че е по-добре да им казваш истината, къв е тоя въпрос :lol: :lol:

lipsvashh_mi
07-10-2009, 10:55
раздела е грешен,но така и така съм почнала-ще си кажа каквото мисля...
виж сега..връзката родител-дете се гради на доверието и ескреността...същото е в едно приятелство или връзка..на най-близките си хора,камо ли на ваще можеш всичко да кажеш-те са хората,които никога няма да те подведат или да ти дадат лош съвет...повярвай-няма да причинят нещо лошо на част от себе си,както се вика-защото ти си част от тях...
дори приятелите да те предадат -ваще няма да го сторят..ще ти дадат най-правилния и добронамерен съвет и те тъй...
затова споделяй с тях..не опропастявай отношенията ви и не захвърляй доверието им към теб на вятъра :)

Lady_AMG
07-10-2009, 10:56
Здравейте. Искам да ви разкажа как когато бях на 15 бях една малка хулиганка и нашите дори не подозираха. Един ден майка ми намери еди бележки, които си бяхме писали с една приятелка и разбра около 10 неща, които никой родител не иска детето му да прави. Бях наказана с месеци и от тогава се научих да и м казвам всичко. Споделих с майка си дори когато за пръв път спах с момче, както и за всеки следващ след това. Така знам, че тя ще е до мен ако стане нещо. Много е приятно, когато родителите ти ти вярват и те приемат като зрял човек, на който може да се разчита. Така и ограни1енията падат, защото те знаят, че се справяш сам!

godji3
07-15-2009, 13:28
ами ако е за 2-ка по добре да им кажеш абе зависи от родителя най-добре да им казваш сички но като пораснеш поне аз така мисля на мен майками дори незнае че съм се целъвал :D

malkotoo
07-15-2009, 14:46
крила съм около две 2-ки и никой не е разбрал
ама нищо де ти си им казвай да те наказват :lol:

coollove9
07-15-2009, 19:23
раздела е грешен,но така и така съм почнала-ще си кажа каквото мисля...
виж сега..връзката родител-дете се гради на доверието и ескреността...същото е в едно приятелство или връзка..на най-близките си хора,камо ли на ваще можеш всичко да кажеш-те са хората,които никога няма да те подведат или да ти дадат лош съвет...повярвай-няма да причинят нещо лошо на част от себе си,както се вика-защото ти си част от тях...
дори приятелите да те предадат -ваще няма да го сторят..ще ти дадат най-правилния и добронамерен съвет и те тъй...
затова споделяй с тях..не опропастявай отношенията ви и не захвърляй доверието им към теб на вятъра :)
mislq 4e si prava samo kudeto ima ne6ta koito ne sa za kazvane :-D