PDA

View Full Version : Как да оправя нещата?!?



coollove9
06-11-2009, 18:21
Зравейте всички :-) .
Днес реших да споделя един проблем с вас, който ме измъчва от много време. От 3/4 седмици приятелят ми (момче, което харесвам) не се отделя от компанията на другите момичета и момчета, а мен ме дразни единствено това, че той харесва две от тях и незнам как да постъпя за да дойде при мен или поне да ми обръща мако повече внимание HELP :?

BaiToq
06-11-2009, 18:22
НO HELP

TheBeliever
06-11-2009, 18:30
Нещо не се разбира от темата ти. За гадже ли говориш или за момче, което харесваш, но нямаш връзка с него? Ако е първото един разговор е достатъчен - обясняваш му, че не ти е приятно да обръща повече внимание на други момичета отколкото на теб. А за второто нещата са съвсем различни - ти сама трябва да намериш начин да привлечеш и задържиш вниманието му.

Lysit0
06-11-2009, 18:30
Насила хубост нестава.
Ако има химия мужду двама ви, не само от твоя старанa,то ще си проличи.Той ще дойде при теб,ще направи всичко,за да сте заедно...

Take_That
06-11-2009, 18:32
Нещо не се разбира от темата ти. За гадже ли говориш или за момче, което харесваш, но нямаш връзка с него? Ако е първото един разговор е достатъчен - обясняваш му, че не ти е приятно да обръща повече внимание на други момичета отколкото на теб. А за второто нещата са съвсем различни - ти сама трябва да намериш начин да привлечеш и задържиш вниманието му.

Съгласна съм :)

coollove9
06-11-2009, 18:56
попринцип ми е гадже но другите доста го потискат като го критикуват за това и той за това ме отбягва :x е налага се да се откажа :cry:

coollove9
06-11-2009, 18:58
попринцип ми е гадже но другите доста го потискат като го критикуват за това и той за това ме отбягва :x е налага се да се откажа :cry: мерси все пак

TheBeliever
06-11-2009, 19:00
:-o

Какво значи "по принцип гадже". Или сте заедно, или не сте. Това да не е една от "аз ходя с него ама той не знае" историите? Ако искаше да е с теб нямаше да му пука кой какво казва, и определно нямаше да се сваля с други.

RaZzer
06-11-2009, 19:01
Аз също не разбрах дали ти е гадже или просто ти си го харесваш... Ако ти е гадже - трябва да си му кажеш как се чувстваш, пък ако не - трябва да го спечелиш ;)

Но при всички положения това са пълни простотии (извинявам се на автора им, но въобще не съм съгласен с него):

Ако има химия мужду двама ви, не само от твоя старанa,то ще си проличи.Той ще дойде при теб,ще направи всичко,за да сте заедно...

Тя химията няма да се породи без той дори да те види... Стягай се и почвай да му показваш по-ясно чувствата си (това важи за варианта, че не ти е гадже)!

coollove9
06-11-2009, 19:14
:-o

Какво значи "по принцип гадже". Или сте заедно, или не сте. Това да не е една от "аз ходя с него ама той не знае" историите? Ако искаше да е с теб нямаше да му пука кой какво казва, и определно нямаше да се сваля с други.
така е :(

fucklowebaby
06-11-2009, 19:16
той харесва други и ти го търпиш :X :D

Hilary_
06-11-2009, 19:27
Зравейте всички :-) .
Днес реших да споделя един проблем с вас, който ме измъчва от много време. От 3/4 седмици приятелят ми (момче, което харесвам) не се отделя от компанията на другите момичета и момчета, а мен ме дразни единствено това, че той харесва две от тях и незнам как да постъпя за да дойде при мен или поне да ми обръща мако повече внимание HELP :?
... е да ти имам притесненията? :? Как го каза само ... :? Според теб нормално ли е да харесва и да бъде повечето време с други вместо с теб? :? Аз не мисля, че е много нормално... :? По-добре говори с него ... или с тебе или с още 50 ... :?

coollove9
06-11-2009, 19:30
той харесва други и ти го търпиш :X :D
ами да още малко ще почакам и ще сложа чертата :-x прав/а си

vampirekiss
06-11-2009, 19:34
Не можеш да го накараш.Колкото и да ти се иска просто не можеш нито да го спреш да ги вижда,нито да спре да им се кефи,нито да го вържеш за себе си.примири се просто с положението.ИИи какво всъщност очакваш от него,в какво се надяваш(да станете гаджета или..)

coollove9
06-11-2009, 19:52
ние сме гаджета но проблема е че той е мн злеее :-D питат го гаджета ли сме и той казва тя да каже аз като кажа да той мълчииии :-x басиии

TheBeliever
06-11-2009, 19:53
ние сме гаджета но проблема е че той е мн злеее :-D питат го гаджета ли сме и той казва тя да каже аз като кажа да той мълчииии :-x басиии

:-o
На колко сте? 10-12? Вземете порастнете малко и тогава се занимавайте с гаджета.

fucklowebaby
06-11-2009, 20:03
ние сме гаджета но проблема е че той е мн злеее :-D питат го гаджета ли сме и той казва тя да каже аз като кажа да той мълчииии :-x басиии

:-o
На колко сте? 10-12? Вземете порастнете малко и тогава се занимавайте с гаджета.

май май са на по толковаа :razz: щом като ходи с други и ХАРЕСВА други поговори с него и му кажи, че искаш да обръща повече внимание на теб ! ако тогава не се промени - ЗАРЕЖИ ГО ! :-D :)

coollove9
06-11-2009, 20:10
ние сме гаджета но проблема е че той е мн злеее :-D питат го гаджета ли сме и той казва тя да каже аз като кажа да той мълчииии :-x басиии

:-o
На колко сте? 10-12? Вземете порастнете малко и тогава се занимавайте с гаджета.

май май са на по толковаа :razz: щом като ходи с други и ХАРЕСВА други поговори с него и му кажи, че искаш да обръща повече внимание на теб ! ако тогава не се промени - ЗАРЕЖИ ГО ! :-D :)
прави сте но това не означава да ми се посигравате айде без убиди и двамата сме на 14 и половина и проблема е в него а не в мен той е този който трябва да направи нещо по въпроса но няма значение вече се отказвам от него и без това мога и без него :x

Take_That
06-11-2009, 20:16
Абе какво въобще си губиш времето с тоя "пич" и само си тровиш нервите, слагай край, докато е време :) И как може да сте почти гаджета, както казаха по-горе или сте или не сте :)

TheBeliever
06-11-2009, 20:17
прави сте но това не означава да ми се посигравате айде без убиди и двамата сме на 14 и половина и проблема е в него а не в мен той е този който трябва да направи нещо по въпроса но няма значение вече се отказвам от него и без това мога и без него :x

Къде по-точно видя убида? И проблемът е в двама ви. Той явно не иска да е с теб, а ти си въобразяваш, че между вас има нещо. Слез от облаците.

fucklowebaby
06-11-2009, 20:26
ми щом можеш и без него до сега трябваше да си го зарязала ;) пък и кви гаджета си щом можеш без него ??? :grin:

fucklowebaby
06-11-2009, 20:28
и не се обиждай от нищо..по-спокойно..просто изказваме мнение :) :-)

coollove9
06-12-2009, 18:38
добре де не е правилно да се убиждам заради истината :lol: но все пак аз съм си такава сори :oops: