PDA

View Full Version : Пандемия



Niagara92
06-11-2009, 19:36
Какво мислите за новината : http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2220291
Всяват паника или найстина положението е толкова сериозно?

Loshotia
06-11-2009, 19:42
Като стар привърженик на конспирациите си мисля, че е трик на фармацефтичните компании.

ZipFail
06-11-2009, 19:43
Всички ще измрем...които не умрат ще ги довърши финансовата криза !

tItEufFf
06-12-2009, 10:34
Вече спрях да чета и гледам новини относно този грип. Много съм страхлива и като прочета нещо такова после не мога да спя нормално..

Ама и да стане.. Аз четох, че грипа не мутира, просто се разширява. Пък той ако се хване на време, може да се оправи...

Momchence
06-12-2009, 11:14
абе нормално е периодично да се случват подобни неща да поизтрепват малко население, че популацията на човека е прекалено многочиеслена :D

малко кризичка, малко грипче....няколко милиона директно или косвено засегнати умират и баланса е възтановен

lipstik
06-12-2009, 11:55
абе нормално е периодично да се случват подобни неща да поизтрепват малко население, че популацията на човека е прекалено многочиеслена :D

малко кризичка, малко грипче....няколко милиона директно или косвено засегнати умират и баланса е възтановен

Мда ама ако някой от тези няколко милиона е твой близък,роднина,приятел или дори ти,няма да ти е особено приятно,нали? :-x

DimovB
06-12-2009, 12:05
Какво мислите за новината : http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2220291
Всяват паника или найстина положението е толкова сериозно?

няма е, ташак си праят само =;

Lucho
06-12-2009, 12:18
Като стар привърженик на конспирациите си мисля, че е трик на фармацефтичните компании.
Прав си. Иначе как ще бъде обяснено, че един ден след излизане на вируса, вече има ваксина срещу него ?

Momchence
06-12-2009, 12:23
Мда ама ако някой от тези няколко милиона е твой близък,роднина,приятел или дори ти,няма да ти е особено приятно,нали? :-x
света не се върти около теб и твойте близки гении

огледай се малко около теб какво се случва...плъзнали сме като паразити по цялата планета...тровим, рушим, унищожаваме и се множим...абсолютно нормално е и даже хубаво да се случват подобни неща да трепят маса народ....

Muse_of_Madness
06-12-2009, 12:55
Последният път, когато подобно положение е било обявено- 1968. Тоест не е точно поредната заигравка на медиите. Най-голяма е опасността от смесването с други форми на грипа, които компенсират недостатъците.

Свинският грип е лечим и лек, но се предава твърде бързо- само с разговор или ръкостискане- и вече ха-ха. Птичият грип, примерно, е по-тромав в това отношение, но се прекарва по-тежко и смъртта като изход се среща по-често. А сега си представете, че се смесят с човешкия грип или едно с друго...

Извод- панирай всички около себе си и се кефи.

cherinka
06-12-2009, 14:17
Нещо.ме.дере.гърлото,иам.ра тройство,мързела.ми.през.п следата.седмица.доби
връхната.си.точка,виждам.за мъглено,закуска,обед,вечер +междинни
хранения=все.свинско.месо

:-o
край,лошото.е,че.всички.око о.мен.кашлят

Бе,аз.да.ви.кажа,покрай.абит уриентските,който.се.е.върн ал,все.е.с.тия.симптоми :booooomb:

некъв.вирус.е.плъзнал.по.Сл нчев.брег,аз.ви.каааам :booooomb:

А.оня.ден.така.заваля,че.ме. ръшна.и.една.температура,м ни.беги :booooomb:

а.тая."криза".де.е.плъзнала,заради.нея.не .моа.ида.на.лекар
и.като.прибавиш.инфлацията. и.невежеството.на.лекарите
земахме,че.умрехме.сите
мани,покривайте.се.всички,ч е.си.еба.майката.и.гриповет

сърцето.ме.свива.с.тва.висо о.кръвно.и.липсата.на.холес терол :D

пък.и.малко.недочувам.нещо :-o :-o :-o :-o
пък.да.не.ви.говоря.напосле ък.паметта.как.ме.лъже :-o

чудно.ми.е.некой.ще.ми.схван е.ли.поста :?

cherinka
06-12-2009, 15:14
бас.държа,че.си.го.прочел :smt023

и.да.му.еба.майката,не.ми.се. гаври.с.точките!

bloodyF
06-12-2009, 15:33
мм...не знам...аз си мислех,че съм болна пък се оказа че съм прекалила със сладоледа 8-) ..но иначе е кофти ,щото тва детето,което уж било болно е от моя град :?

XceSS
06-12-2009, 16:07
Колко са умрели от свински грип и от обикновен грип, за три месеца...