PDA

View Full Version : Недостъпния...



coolness
06-11-2009, 18:45
Здравейте...От доста време чета всичко във форума ,но сега реших и аз да споделя някое любовно проблемче...Такмз
Супер луда съм по 1 момче-страшна външност,супер сладък...виждам го всеки ден,познавам го официално,но всъщност не знам нищо за него.Не си пишем,нито си говорим и не мога да си обясня защо имам толко силно привличане към него-като го видя ми омекват колената,пеперуди в стомаха...Супер странно попринцип никога не би ме впечатлило 1 момче ако не му знам характера,ако няма за какво да си говорим.Познавам цялата му компаня,говоря си с 1 момче от тях.Обаче с него не...дълга е историята защо не си пишем...но нямаме възможност...така че единственото възможно е да го заговоря,но дори не знам за какво ,а и супер се притеснявам,защото той не е като другите-по затворен,по недостъпен,а и до сега никога първа не съм поемала инициативата,а винаги момчето...Страх ме е да не ме отхвърли.. та ето няколко въпросчета ако може да ми отоговорите:
Според вас на какво се дължи тва привличане при условие ,че не го познавам дори?(едва ли щото е хубав,има много хубави момчета)
ИИ какво бихте направили на мое място,за какво бихте го заговорили евентуално?
Моля помогнете,защото вече от половин година съм така...Постоянно си повтарям колко съм зле и проста,но въпреки тва не се престрашавам да го заговоря

Shalala
06-11-2009, 18:52
опознаите се по-добре,и му кажи,така ще е наи-добре,дори и да те отхвърли,поне ще знаеш (казвам ти го от личен опит)

RaZzer
06-11-2009, 18:54
Защо го харесваш едва ли някой може да ти каже... Това е нещо, което или ти самата можеш да усетиш, или е някво подсъзнателно, без да осъзнаваш конкретната причина, но пък и едва ли е толкова важно...

Пък по въпроса за заговарянето - не се стеснявай толкова. Не си си споменала възрастта, но все пак за любовта няма години. Пък това, че си мислиш, че няма за какво да си говорите едва ли е вярно... Ще е малко по-трудно да завържете разговор 2-3 пъти и после ще намерите общи теми и интереси, за които по-нататък да си говорите. Утре отивай и го заговаряй за първата глупост, която ти дойде на ум. Недей да го мислиш много и да се притесняваш, защото все пак това е само един разговор... Едва ли може да има някакви серизони последствия! Успех!

coolness
06-11-2009, 18:56
Защо го харесваш едва ли някой може да ти каже... Това е нещо, което или ти самата можеш да усетиш, или е някво подсъзнателно, без да осъзнаваш конкретната причина, но пък и едва ли е толкова важно...

Пък по въпроса за заговарянето - не се стеснявай толкова. Не си си споменала възрастта, но все пак за любовта няма години. Пък това, че си мислиш, че няма за какво да си говорите едва ли е вярно... Ще е малко по-трудно да завържете разговор 2-3 пъти и после ще намерите общи теми и интереси, за които по-нататък да си говорите. Утре отивай и го заговаряй за първата глупост, която ти дойде на ум. Недей да го мислиш много и да се притесняваш, защото все пак това е само един разговор... Едва ли може да има някакви серизони последствия! Успех!
На 16 съм ако има значение :P

Shalala
06-11-2009, 18:59
Защо го харесваш едва ли някой може да ти каже... Това е нещо, което или ти самата можеш да усетиш, или е някво подсъзнателно, без да осъзнаваш конкретната причина, но пък и едва ли е толкова важно...

Пък по въпроса за заговарянето - не се стеснявай толкова. Не си си споменала възрастта, но все пак за любовта няма години. Пък това, че си мислиш, че няма за какво да си говорите едва ли е вярно... Ще е малко по-трудно да завържете разговор 2-3 пъти и после ще намерите общи теми и интереси, за които по-нататък да си говорите. Утре отивай и го заговаряй за първата глупост, която ти дойде на ум. Недей да го мислиш много и да се притесняваш, защото все пак това е само един разговор... Едва ли може да има някакви серизони последствия! Успех!

Точно,от проба,глава не боли...стига тои да е свободен,деистваи.

Hilary_
06-11-2009, 19:37
Привличате точно поради причината, че не го познаваш и искаш да го опознаеш като си мислиш, че е "различен" ... :?
И второ ... ами бих го попитала макар и най - изтърканото нещо само за да не стоя половин година в чакане... :D :D Винаги има повод ... просто с еиска желание... :wink:

Take_That
06-11-2009, 19:44
Може би е любов от пръв поглед :) Но ние няма как да знаем защо го харесваш, както каза RaZzer това само ти си го чувстваш :) А какво да направиш в цялата ситуация - ми просто бъди по - смела и решителна и се опитай да общуваш с него повече и по този начин да се опознаете :)