PDA

View Full Version : Гъбички



Smokk
06-11-2009, 18:50
Здравейте отново.Заразих се от гъбички от преди 5-6 месеца.Да,ходих на лекар.Лекувах ги.Но след известно време пак се появиха.Пак ги лекувах,но този път без хапчета,само с крема.Затихнаха и се махнаха.След време отново ми се появиха и вече около месец и половина не сам ги лекувал.Та въпроса ми е какво могат да предизвикат ако не се лекуват?Могат ли да настъпят някакви усложнения?ще започна да ги лекувам след около 3-4 седмици-голям проблем ли ще е ? Мерси предварително! :)

punk14
06-11-2009, 19:18
аз ги лекувам като си лакирам ноктите на краката,така немогат да дишат и мрат.гледаи да е цветен,действа само не ми се смейте

Cathylicious
06-11-2009, 20:05
Аз този проблем го имам от няколко години,на два от нокътите на краката .. Ужасно е .. пробвала съм почти всичко без резултат :-#

john95
06-11-2009, 20:20
Аз този проблем го имам от няколко години,на два от нокътите на краката .. Ужасно е .. пробвала съм почти всичко без резултат :-#

Извинете за невежеството - но как по точно изглеждат гъбичките по краката;ноктите ?
При мен има едни такива чернички които си ги махат с нокът после и е просто мръсотия мисля че... Иначе пръстите на краката ми отдолу са като наядени - кожата е някак си нащърбена...

Smokk
06-11-2009, 20:23
и мен ме извинете..имах предвид ГЪБИЧКИ НА ПЕНИСА ..

BeyondBeautifull
06-11-2009, 20:47
Пич отивай на лекар по-добре ако са станали повече.
Друг вариант е да продължаваш да се лекуваш с това,което вече са ти изписали. Иначе не е приятно и за приятелката ти (ако имаш) и водите сексуален живот :? :?
А за усложнения не знам,но гъбичките изобщо не трябва да се подценяват

gia_sena_mono
06-12-2009, 10:00
Ако имаш партньорка и тя трябва да се лекува.

clever
06-12-2009, 11:31
предполагам;че е от топлото време и за това ти се появяват отново
при нова поява пак ги мажи с това;което ти е дал лекарят ;)

Cathylicious
06-12-2009, 13:53
Ако имаш партньорка и тя трябва да се лекува.

+1 .. Почвай да се лекуваш,гъбичките са заразни ..

theteacher
06-12-2009, 15:44
Гъбичките само от крем няма да минат. Кремът се използва по време и след проведен курс с антибиотици, след койт гъбичките навлизат в регрес и тогава кремът помага.

batkodoki
06-12-2009, 17:46
Здравейте отново.Заразих се от гъбички от преди 5-6 месеца.Да,ходих на лекар.Лекувах ги.Но след известно време пак се появиха.Пак ги лекувах,но този път без хапчета,само с крема.Затихнаха и се махнаха.След време отново ми се появиха и вече около месец и половина не сам ги лекувал.Та въпроса ми е какво могат да предизвикат ако не се лекуват?Могат ли да настъпят някакви усложнения?ще започна да ги лекувам след около 3-4 седмици-голям проблем ли ще е ? Мерси предварително! :)

за какви "5-6 месеца" говориш момко?!

я виж датите:

Пуснато на: Пет Юни 06, 2008 9:44 am Заглавие: Излющена кожа по пениса

Значи ПРАВЯ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ,в понеделник беше много бурен и накрая ме боля малко главичката но никаква сериозна болка,във вторник пак правих сичко точно но след час някаде пак се опитахме пак стана но отначало малко ме болеше после се оправих..и му нямаше нищо но преди малко си бих чикии и отивам да се къпя в банята и виждам нещо като червени белези незнам като на чевени точки ми беше главичката след като я измих с интимен гел и сапун май малко изчезнаха но на какво се дължи това? и какво е ? Това го забелязах понеделник..тези петна още седят секи ден си бия чикии но още седят..и понеже бях опериран от фимоза имаше манзотия мръсотия там от един крем и сега вече сичко е измито изчистено и по ръбчето отзад на главичката почти до гемчето е все едно излющена кожата.. това ще се оправи ли и да спирам ли да си бия и да правя секс за 2-3 дена примерно ще мине ли това?или да се консултирам с лекар? :)

т.6
krem4et0


Пуснато на: Съб Юни 21, 2008 4:00 am Заглавие: Силен сърбеж

Значи незнам това от какво се е получило но от 3-4 дена имам страшен сърбеж на главичката на пениса..когато я помачкам сърбенето се увеличава и направо откачам..мсилих си че ще мине но вече се притеснявам..дайте съвет..


Защо да ходя на специалист..Дай пример какво може да ми има ..



Пуснато на: Нед Юли 06, 2008 1:44 am

И на мене ми се случи вчера такова нещо
КАКТО ВИНАГИ ПРАВИМ ГО БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ вадя си го преди да свърша и сяда ми тя и й казах стани че ми идва тя таман става усещам много голямо удоволствие изваждам го нищо не излиза почвам да си правя чикия и тогава започна и много се стреснах..да не би да съм хвърлил вътре..



Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 8:25 am Заглавие:

еми аз мислих че трябва да отида на кожен а ме пратиха на уролог..и ми предписаха едно кремче да си преварявам гащите и кърпите с които се мия и го измивам сутрин вечер само с вода да пия едни хапчета през 4 дена .. :)



Пуснато на: Нед Юли 13, 2008 3:05 am Заглавие: ...

Пусках хиляда теми никой не ми отговори баси.. ТА ОТНОВО ВЪПРОСА МИ Е : КАК ДА СЕ ПРЕБОРЯ С ЧУСТВИТЕЛНОСТА НА ГЛАВИЧКАТА МИ ПОНЕЖЕ МНОГО БОЛИ И ОТ ТОВА НЕМОГА ДА ИЗПОЛЗВАМ ПРЕЗЕРВАТИВИ ??!?!?!?!


или си идиот или си мърльо или мазохист или имаш сериозен проблем!

а много е вероятно едно или всичко състояния да са налице, или няколко от тях да са комбо.


т.н. "гъбички" винаги индикират смутен локален имунитет или общ такъв + нарушени условия на средата.
от тук се тръгва като първо се правят изследвания на кръвна захар ...etc..по протокола...

микозна контаминация да персистира при Момче повече от година при провеждано лечение, когато е назначавано "на око" не е изключена, но е необичайна, а комбинирана с дългогодишни оплаквания от "свръхчувствителна главичка" може да означава :
- или лечението е неадекватно защото освен "гъбичките" има и нещо "друго".
-или си мърльо неспазващ указанията, не се лекува половият партньор, не се ползва презерватив при орален, вагинален, анален контакт. или сменяш често партньора.


свръхсетивността на гланса е пряко свързана със състоянието, което ти смяташ за "гъбички".

Smokk
06-12-2009, 20:20
имах предвид,че се махнаха и от преди 5-6 месеца пак се появиха извинявам се за което и много мерси :)