PDA

View Full Version : Как да разбера дали ме харесва?



coollove9
06-11-2009, 19:26
Харесвам момче, което незнам дали ме харесва и дали ще потръгне между нас и за това ви питам КАК да разбера дали той също ме харесва??? :?

Hilary_
06-11-2009, 19:29
По жестовете, които прави ... по начина на държание с теб ... личи си ... ако не е женкар естествено ... :? А ако не ти се занимава с чакане ... отиваш и го питаш ... :?

coollove9
06-11-2009, 19:47
ами държи се доста добре с мен не мога да го отрека обаче нещо ни куца но незнам какво. Той винаги пита моята приятелка за мен когато ме няма но когато съм там само ме поздравява :razz:

Hilary_
06-11-2009, 19:50
... ми направи ти нещо по въпроса ... :D :D

fucklowebaby
06-11-2009, 19:56
По жестовете, които прави ... по начина на държание с теб ... личи си ... ако не е женкар естествено ... :? А ако не ти се занимава с чакане ... отиваш и го питаш ... :?

мхм..точно ! \:D/

coollove9
06-11-2009, 20:12
... ми направи ти нещо по въпроса ... :D :D
ще се наложи

qazwsx
06-11-2009, 20:28
poprikazvaite si ili si popi6ete po skype ala bala ... mnogo lesno 6te razbere6 kakvo misli za tebe ako ob6tuvate izvestno vreme pomejdu si

vampirekiss
06-12-2009, 06:51
Защо не вземеш нещата в свои ръце.Покажи му,че го харесваш,признай му го и виж той как ще реагира,какво ще ти каже.Може и да се получат нещата.

coollove9
06-12-2009, 18:41
Защо не вземеш нещата в свои ръце.Покажи му,че го харесваш,признай му го и виж той как ще реагира,какво ще ти каже.Може и да се получат нещата.
абе ти си супер всичко което пишеш по темите ми допада и е страхотна идея :) благодаря ти ако ми беше fr лично щяхме яко да се разбираме винаги сме на едно мнение коя здиика си ти?

Aicken
06-12-2009, 18:43
отиваш при него с думите "мадафака до ю лаик ми , мама ти мръсна"

coollove9
06-12-2009, 18:47
отиваш при него с думите "мадафака до ю лаик ми , мама ти мръсна" :lol: :lol: :lol: хах допада ми идеята

vampirekiss
06-12-2009, 19:22
Защо не вземеш нещата в свои ръце.Покажи му,че го харесваш,признай му го и виж той как ще реагира,какво ще ти каже.Може и да се получат нещата.
абе ти си супер всичко което пишеш по темите ми допада и е страхотна идея :) благодаря ти ако ми беше fr лично щяхме яко да се разбираме винаги сме на едно мнение коя здиика си ти?

Аз съм овенче.Наистина си е жалко,че не се познаваме лично с теб.Щяхме да правим страшни мохабети.

coollove9
06-13-2009, 18:48
Защо не вземеш нещата в свои ръце.Покажи му,че го харесваш,признай му го и виж той как ще реагира,какво ще ти каже.Може и да се получат нещата.
абе ти си супер всичко което пишеш по темите ми допада и е страхотна идея :) благодаря ти ако ми беше fr лично щяхме яко да се разбираме винаги сме на едно мнение коя здиика си ти?

Аз съм овенче.Наистина си е жалко,че не се познаваме лично с теб.Щяхме да правим страшни мохабети.
:) oven4e cool az sum vodolei4e ne e zle kombinaciqta :-D

haritov
06-13-2009, 19:49
ми питай го 8-)

LovEsIckk
06-13-2009, 19:52
Определено си личи когато някой те харесва,ако не просто го попитай..

scoobydors
06-13-2009, 20:22
По жестовете, които прави ... по начина на държание с теб ... личи си ... ако не е женкар естествено ... :? А ако не ти се занимава с чакане ... отиваш и го питаш ... :?

Точно, кратко и ясно! ;)

shandio
06-14-2009, 06:31
ходи и го питай...нищо не губиш :) един път се умира

lifelesscorpse
06-14-2009, 12:54
П-О-П-И-Т-А-Й Г-О!!!Ебати хората сте ...

cskar43t0
06-14-2009, 21:45
Много е лесно да кажете на някого ПОПИТАЙ ГО...Ами помислете си добре..ако това се отнася до вас има възможност момичето(момчето) да се стресне от факта,че го(я) харесвате и да го(я) изгубите...За това нещата са доста...така през монитора мислиш ли,че можем да преценим дали те харесва :) Но найстина трябва да направиш нещо..ако имаш подозрения,че те харесва попитай го...ако ли не..продължавай да си приятел с него и да задълбочаваш приятелството ви :) Успех :)

coollove9
06-16-2009, 11:06
Много е лесно да кажете на някого ПОПИТАЙ ГО...Ами помислете си добре..ако това се отнася до вас има възможност момичето(момчето) да се стресне от факта,че го(я) харесвате и да го(я) изгубите...За това нещата са доста...така през монитора мислиш ли,че можем да преценим дали те харесва :) Но найстина трябва да направиш нещо..ако имаш подозрения,че те харесва попитай го...ако ли не..продължавай да си приятел с него и да задълбочаваш приятелството ви :) Успех :)
:) ти определено ме разбираш

Hilary_
06-16-2009, 11:10
Много е лесно да кажете на някого ПОПИТАЙ ГО...Ами помислете си добре..ако това се отнася до вас има възможност момичето(момчето) да се стресне от факта,че го(я) харесвате и да го(я) изгубите...
.. а по-добре ли е да се надява излишно? :?

coollove9
06-16-2009, 11:27
Много е лесно да кажете на някого ПОПИТАЙ ГО...Ами помислете си добре..ако това се отнася до вас има възможност момичето(момчето) да се стресне от факта,че го(я) харесвате и да го(я) изгубите...
.. а по-добре ли е да се надява излишно? :?
e права си но аз мисля че открих отговора макар по смотан начин :lol: разсърдих му се (имаше причина) и на него не му пукаше много много :? така че не ме изнтерасува дали ме харесва или не има достатъчно момчета на този свят :)

sasha_90
06-16-2009, 11:36
ами държи се доста добре с мен не мога да го отрека обаче нещо ни куца но незнам какво. Той винаги пита моята приятелка за мен когато ме няма но когато съм там само ме поздравява :razz:
може да е срамежлив

NeZaPoznat
06-16-2009, 11:42
Харесвам момче, което незнам дали ме харесва и дали ще потръгне между нас и за това ви питам КАК да разбера дали той също ме харесва??? :?

Фърляй боб !! :D :D :D

JustLikeHeaven
06-16-2009, 12:15
Като се държи като кретен....Или пък обратното-като ангел :-)

MimOSiNitY
06-16-2009, 18:01
Защо не вземеш нещата в свои ръце.Покажи му,че го харесваш,признай му го и виж той как ще реагира,какво ще ти каже.Може и да се получат нещата.

мм.. права си, ама вече ми е писнало да казват на всяко второ момиче "вземи нещата в свои ръце" .. аа момците квоо? ще стоят на едно място и ще си чешат т*шаците ли ?! :-x няаам думи просто..

coollove9
08-30-2009, 18:30
Защо не вземеш нещата в свои ръце.Покажи му,че го харесваш,признай му го и виж той как ще реагира,какво ще ти каже.Може и да се получат нещата.

мм.. права си, ама вече ми е писнало да казват на всяко второ момиче "вземи нещата в свои ръце" .. аа момците квоо? ще стоят на едно място и ще си чешат т*шаците ли ?! :-x няаам думи просто..
:-) :-) :-) :-) brao brao samo taka pove4eto mom4eta sa kreteni :?

blabalbla
08-30-2009, 18:37
Защо не вземеш нещата в свои ръце.Покажи му,че го харесваш,признай му го и виж той как ще реагира,какво ще ти каже.Може и да се получат нещата.

мм.. права си, ама вече ми е писнало да казват на всяко второ момиче "вземи нещата в свои ръце" .. аа момците квоо? ще стоят на едно място и ще си чешат т*шаците ли ?! :-x няаам думи просто..
:-) :-) :-) :-) brao brao samo taka pove4eto mom4eta sa kreteni :?

и момичетата не сме стока дуде :)

coollove9
08-30-2009, 18:41
Защо не вземеш нещата в свои ръце.Покажи му,че го харесваш,признай му го и виж той как ще реагира,какво ще ти каже.Може и да се получат нещата.

мм.. права си, ама вече ми е писнало да казват на всяко второ момиче "вземи нещата в свои ръце" .. аа момците квоо? ще стоят на едно място и ще си чешат т*шаците ли ?! :-x няаам думи просто..
:-) :-) :-) :-) brao brao samo taka pove4eto mom4eta sa kreteni :?

и момичетата не сме стока дуде :)

ее са това си е отделен въпрос :P :-D

valdesbg
08-31-2009, 05:49
Ма ти още ли нищо не си направила? :?
3 месеца си седиш на ушите?

По темата - нужно ли е да знаеш дали те харесва. Покажи своите желания и виж дали ще има ответна реакция. Ако има - перфе, ако няма - next.

coollove9
09-01-2009, 18:42
Ма ти още ли нищо не си направила? :?
3 месеца си седиш на ушите?

По темата - нужно ли е да знаеш дали те харесва. Покажи своите желания и виж дали ще има ответна реакция. Ако има - перфе, ако няма - next.

Оставете тази тема за този глупак аз вече преди месец го скъсах, защото е тъп :lol: тъкмо бяхме гаджета и издържахме само половин месец :-D