PDA

View Full Version : Какво да правя ?! Искам съвет !



Unreax
06-11-2009, 20:10
Здравейте! Работата е там че съм адски влюбен в едно момиче от 7 месеца ...отачало аз я харесвах но тя ми казваше че ме обичала адски много но просто като приятел...и аз лека полека се отказах от нея и почнах да се примирявам че няма да се получи. Но преди няколко дена стана нещо на въпрос за миналото време и тя каза на нейните приятелки "ами аз преди го харесвах" ... аз останах като втрещен и после я попитах "кога е било това преди" тя каза "ами след като спря да ме харесваш аз почнах да изпитвам чувства към тебе но знаех че ти вече не ме хар. и се отказах" ...работата е там че аз през цялото време я харесвах и сега когато почти я бях забравил...след това мисля че отново хлътнах по нея....просто съм адски лудо влюбен в това момиче и не мога да я забравя вече 7 месеца и горница....адски много я ОБИЧАМ ! Кажете сега какво да правя....питах я дали са останали някакви чувства от тогава когато ме е харесвала и тя каза "ами след като разбрах тогава че ти не ме харесваш(а аз тогава я харесвах) ...от тогава те възприемам просто като приятел"....кажете какво да направя че да не съм просто приятел !

Благодаря!

Take_That
06-11-2009, 20:14
Ако чувствата и не са същите и те приема само като приятел едва ли множеш да промениш много положението... но все пак, има надежда - дръж се мило с нея, интересувай се от нея, покажи и , че наистина държиш на нея, но пък глдай да не ставаш досаден или да я задушаваш :) Всичко с мярката си :)

TheBeliever
06-11-2009, 20:14
Казваш й, че още имаш чувства към нея и искаш да бъдете нещо повече от приятели.

Hilary_
06-11-2009, 20:19
Признай и чувствата си ... 8)

Unreax
06-11-2009, 20:36
значи в skype вчера я попитах дали е излъгала за това че ме е харесвала едно време и тя каза "не..защо да лъжа" и аз викам "ем кога е било това едно време?" тя вика "когато ти спря да ме харесваш" аз: "тогава още те харесвах" ...и накрая извода беше че и двамата сме се харесвали а сме мислели че не се харесваме и аз от 3 дена съм откачил от мисълта че съм можел да я имам..... и снощи и написах sms: "Ako ne si razbrala izvoda ot dneshniqt ni razgovor v skype toi e 4e o6te imam 4uvstva k1m tebe i o6te te obi4am....prosto iskam da go znaesh..." Така че...тя знае че я харесвам и имам чувства към нея...просто сега незнам какво да правя...ако тя се е примирила с мисълта че вече съм просто приятел...как да изляза от зоната на приятелството ? държа се с нея супер...постоянно и демонстрирам че я обичам....просто...имам чувството че ще чуя фрази от рода "Ами и аз те обичкам адски много но просто като приятел ... нищо повече" :smt087 :smt089

chrz
06-11-2009, 20:38
както обясни на нас какво изпитваш, така и го обясни и на нея и ще видиш. :) няма смисъл да гадаеш, просто питай няма да те изяде :)

TheBeliever
06-11-2009, 20:40
значи в skype вчера я попитах дали е излъгала за това че ме е харесвала едно време и тя каза "не..защо да лъжа" и аз викам "ем кога е било това едно време?" тя вика "когато ти спря да ме харесваш" аз: "тогава още те харесвах" ...и накрая извода беше че и двамата сме се харесвали а сме мислели че не се харесваме и аз от 3 дена съм откачил от мисълта че съм можел да я имам..... и снощи и написах sms: "Ako ne si razbrala izvoda ot dneshniqt ni razgovor v skype toi e 4e o6te imam 4uvstva k1m tebe i o6te te obi4am....prosto iskam da go znaesh..." Така че...тя знае че я харесвам и имам чувства към нея...

Тогава почакай малко. Остави я да разбере тя самата какво чувства. Бъди до нея, показвай й че държиш на нея и виж времето какво ще покаже.

Take_That
06-12-2009, 09:06
значи в skype вчера я попитах дали е излъгала за това че ме е харесвала едно време и тя каза "не..защо да лъжа" и аз викам "ем кога е било това едно време?" тя вика "когато ти спря да ме харесваш" аз: "тогава още те харесвах" ...и накрая извода беше че и двамата сме се харесвали а сме мислели че не се харесваме и аз от 3 дена съм откачил от мисълта че съм можел да я имам..... и снощи и написах sms: "Ako ne si razbrala izvoda ot dneshniqt ni razgovor v skype toi e 4e o6te imam 4uvstva k1m tebe i o6te te obi4am....prosto iskam da go znaesh..." Така че...тя знае че я харесвам и имам чувства към нея...

Тогава почакай малко. Остави я да разбере тя самата какво чувства. Бъди до нея, показвай й че държиш на нея и виж времето какво ще покаже.

Точно така, прояви малко търпение :)

newii
06-12-2009, 09:39
какво е тва говорене по Skype .... говорете очи в очи и кажи какво мислиш и чувстваш.... :o така излизаш бъзлио ... :-o деистваи направо :)

AnzaRe
06-12-2009, 10:02
Аве мен....според теб какво ще й допадне на нея,че да те забележи?Помисли и го направи.Just Do It!

Aicken
06-12-2009, 10:25
ммм супер излезте на разходка и се разберете , поговорете , поласкай я , бодни я и те така ...

XTREMEFREERIDE
06-12-2009, 10:29
значи в skype вчера я попитах ...

Грешка.
Говори с нея.

mimssssssss
06-12-2009, 13:04
ne se pritesnqvai ot neq.navqrno i neq q e strah.sled kato ti e kazala 4e e hlatnala po teb predi tova ozna4ava 4e si q zaintriguval po nqkakv na4in.
Tq ve4e znae za tvoite 4uvstva.prosto i dai malko vreme da svikne s misalta..Ako ste v edna kompaniq se draj milo s neq.pravi i komplimenti,no ne se ovli4ai i ne q obsebvai,za da ne se stresne :P:P:P

Unreax
06-12-2009, 13:47
този съвет ми хареса защото и аз мисля по същия начин...щом дори и преди време да ме е харесвала ... явно наистина съм го постигнал с нещо...макар че и аз незнам с какво :D ...сега се сещам, че преди постоянно тичках след нея, и просто бях лесен дето се вика 8-) и след като спрях да и угаждам за всяко едно нещо, тя тогава е почнала да изпитва нещо към мене...така че сега май няма да допускам същата грешка като преди да и тичкам след гъза с извинение :D

MP
06-12-2009, 16:22
Прави се на недостъпна.Как така те е харесвала и изведнъж е решила да спре да те харесва,защото ти не я харесваш и е решила да те възприема като приятел?То ако можеха да се контролират чувствата,ЕХЕЕЕ...

problem4ety
06-12-2009, 16:41
ами по-добре излезни с нея (както др ти казаха) и поговори оба4е бъди по убедителен и и кажи 4е вместо да се 4уди кфо да прай да земе да стане гадже с теб и да не се 4уди мн мн :grin: (според пове4ето моми4ета искат си4ко да стане по бързо с едно мом4е така 4е не 4акаи мн мн ) айде успех дано си4ко се уреди :) :grin:

lipsvashh_mi
06-12-2009, 17:09
Казваш й, че още имаш чувства към нея и искаш да бъдете нещо повече от приятели.
мда,в случая откорвеното изказване ще направи чудеса... :)

Unreax
06-16-2009, 12:20
...ами казах и какво чувствам и всичко и го казах директно в очите...не съм я питал дали иска да сме заедно...просто и казах какви чувства имам и че мн я обичам...

Lysit0
06-16-2009, 12:29
И тя какво ти каза след като и признa?
Следващият път иди с букет рози при нея.... :-o :)

Unreax
06-16-2009, 12:42
ем чесно казано нищо не ми каза...само стоеше и беше некфа замислена... ае баси напрао писна ми да се разигравам... пфф :x

Lysit0
06-16-2009, 12:49
Почакай известно време.......
Тя също може да изпитва нещо към теб,но да и е паднало като гръм от ясно небе,или да се срамува да признае чувствата си.
Ти бъди по настоятелен ще те посъветвам.И по-търпелив.

NeZaPoznat
06-16-2009, 12:55
значи в skype вчера я попитах дали е излъгала за това че ме е харесвала едно време и тя каза "не..защо да лъжа" и аз викам "ем кога е било това едно време?" тя вика "когато ти спря да ме харесваш" аз: "тогава още те харесвах" ...и накрая извода беше че и двамата сме се харесвали а сме мислели че не се харесваме и аз от 3 дена съм откачил от мисълта че съм можел да я имам..... и снощи и написах sms: "Ako ne si razbrala izvoda ot dneshniqt ni razgovor v skype toi e 4e o6te imam 4uvstva k1m tebe i o6te te obi4am....prosto iskam da go znaesh..." Така че...тя знае че я харесвам и имам чувства към нея...просто сега незнам какво да правя...ако тя се е примирила с мисълта че вече съм просто приятел...как да изляза от зоната на приятелството ? държа се с нея супер...постоянно и демонстрирам че я обичам....просто...имам чувството че ще чуя фрази от рода "Ами и аз те обичкам адски много но просто като приятел ... нищо повече" :smt087 :smt089

След всички съвети да си търпелив - аз ти казвам - постави ребром въпроса. Няма да загубиш нищо - само ще спечелиш. Ако става - става. Ако не - поне недей си губи времето да се мъчиш и да страдаш по нея. П-ки много. И не ми казвай, че няма други като нея .. :?

Unreax
06-17-2009, 13:39
леекичко взе да ми писва и май няма да се занимавам повече :x

malkotoo
06-17-2009, 15:55
и в крайна сметка тя нищо ли не каза? и не ти отвърна на чувствата??

Unreax
06-17-2009, 19:09
хаха ами не...даже днеска гледам се хванала за някво момченце за ръчичка и си живуркат весело :D ...просто нямам думи, нека се обичат хората :smt007