PDA

View Full Version : EMO приятелка



GVG2BG4eva
06-12-2009, 01:06
Zdraveite. zna4i zapoznah se s edno momi4e (16god) ot rodniq si grad po 4ata no imame ob6ti poznati i se bqhme zasi4ali i predi. postepenno na6eto virtyalno priqtelstvo prerastna vav virtyalna lubov no az jiveq v 4yjbina i rqdko se vra6tam v rodniq si grad makar 4e tova lqto 6te sam tam. problema e 4e tq e EMO ! nikoga ne sam bil predynameren no tq potvarjdava6e tipi4noto darjane na emo. vseki pat kato i kazvah ne6to ot sorta na "mnogo si krasiva na tazi snimka", tq hladnokravno otri4a6e! spodeli mnogo sakrovenni taini s men i tova be6e edinstvena pri4ina da ne q otreja - tq mi vqrva6e i spodelq6e s men ! postoqnno mi govore6e za biv6eto i gadje i za tova 4e ne moje da go prevazmogne kolkoto i da opitva. tvarde6e 4e me obi4a i donqkade i az spodelqh 4yvstvoto. no edin den 4a6ata prelq, i i kazah 4e ne iskam pove4e ni6to ob6to da imam s neq. blokirah q po vsqkakav na4in i tq pribqgna do tam 4e da si napravi nova registraciq samo za da moje da ima posledna dymata! obqsni mi 4e tq ne me zaslyjava i taka natataka. v momenta sam v procesa na "vazstanovqvane” no bqh vlojil dosta emocii i vreme (polovin godina), i pak se se6tam za neq! molq ti se posavetvai me kakvo da napravq? stryva li si da opitame s neq otnovo tova lqto. blagodarq!
Ps. Az sam na 19god

hottie
06-12-2009, 06:19
кирилицата е задължителна !