PDA

View Full Version : Няма наименование



beb4yy
06-12-2009, 07:35
Тези дни се чувствам смачкана и да знам и от какво и кого може да ми помогне човека който обичам скъса с гаджето си след 9 месеца представете си аз 9 месеца страдах търсих заместник и така и не го открих ... и сега едвали не се опитвам да го спечеля отноо като е сам :-# ,но просто като не отговаря и ми става много тежко като така се унижавам ама ОБИЧТА Е ПО СИЛНА ОТ ДОСТЙНСТВОТО, :( а да му звъна нямам сили страх ме е просто как ще реигира и какво ще каже понеже последния разговор не завърши добре и въпреки всичко аз си го искам отново само така наистина ще съм щастлива и няма да чувствам самота да ме обича както преди :( незнам дали има човек като мен да чака и да не се отказва след всичките обиди и всичко ... Дайте мнения по въпроса

fluffka1
06-12-2009, 08:23
Мила, още ли не си го забравила?? Тва ако не се лъжа е третата тема която пишеш. По проблема, мисля че ако все пак искаш да постигнеш нещо--действай. По добре действай, отколкото само да седиш и да страдаш, защото ако сега не направиш нещо, после отново ще съжеляваш. Пък ще ти стискам палци!! Дано не те отхвърли. :-) :-) :-)

slun4ice_90
06-12-2009, 08:37
Разбирам те,но той току що е приключил една връзка... :-o Не смятам,че ще започне нова.

Take_That
06-12-2009, 08:59
Разбирам те,но той току що е приключил една връзка... :-o Не смятам,че ще започне нова.

Съгласна съм :)

blackvelvet
06-12-2009, 09:37
Разбирам те,но той току що е приключил една връзка... :-o Не смятам,че ще започне нова.

Съгласна съм :)

И аз...

Aicken
06-12-2009, 10:28
закво сте се скарали?




п.с. дръж се мъжки , путко 8)

Hilary_
06-12-2009, 11:58
Не живей в миналото ... :? Опитай се да го забравиш ... не е единствен няма и да бъде... :?

peteto_love
06-12-2009, 12:23
Обичаш го,а да обичаш е мнохо хубаво.Но не и когато те обиждат и нараняват,а когато е споделено.И аз познавам един човек,който чакаше едно момиче доста време.Сега най-после са заедно за което се радвам безкрайно много.Ти реши дали си заслужава и дали има смисъл да се бориш за него.Дали има някакви чувства към теб? Не заслужаваш да те унижават и да смазват достойнството ти.Но понякога любовта е по-силна.

Faces
06-12-2009, 14:02
По добре се откажи просто тая болка няма как да спре ти чакаш някой който вече го няма за 9 месеца хората се променят доста.А тези обиди от негова страна показват че те е взел за парцалена кукличка която да размята наляво надясно.Ще ти кажа само че не се ли откажеш от него ще загубиш много време прекарвайки в един кръг ти да го чакаш и да се унижаваш а той да си живее живота да му качаш самочувствието и да върви напред а ти да си стоиш забита на едно място.

3oPuTy
06-12-2009, 15:46
Е ти нали до преди седмица искаше да си с оная твоя приятелка?! :-o
Нещо май доста често ги сменяш - ту момиче,ту момче ... :-o
Бaxти любовта :?

beb4yy
06-12-2009, 20:13
Е ти нали до преди седмица искаше да си с оная твоя приятелка?! :-o
Нещо май доста често ги сменяш - ту момиче,ту момче ... :-o
Бaxти любовта :? нене не си разбрала с нея беше по влияние на алкохол исках да сме фрррр поне но тя реши майната ти и толко

beb4yy
06-12-2009, 20:18
бтв днес си писах с него държа се нормално по нататъка може да се видим :)

hisy
06-13-2009, 06:13
Знаеш че насила хубост нестава.. щом той те иска да е с теб значи всичко е свършило.. това просто ще остане един хубав спомен за теб.. живей си годините.. сега точно си в тинейджърските години те са най-яките - купони.. разходки с приятелки по паркове и градинки.. и т.н... просто си живей живота ,и не се връщай в миналото.. :)

hisy
06-13-2009, 06:15
бтв днес си писах с него държа се нормално по нататъка може да се видим :) Сега те използва , колкото да му мине мъката от раздялата с гаджето му.. ще видиш как след като му мине ще те захвръли като улично куче :?

teenmenie
06-13-2009, 07:28
бтв днес си писах с него държа се нормално по нататъка може да се видим :) Сега те използва , колкото да му мине мъката от раздялата с гаджето му.. ще видиш как след като му мине ще те захвръли като улично куче :?
ФАКТ :( :shock: :(

selens
06-13-2009, 08:36
Според мен сега те използва докато му мине мъката ..

flowerlina
06-13-2009, 09:39
Съгласна съм с другите, и според мен не трябва да се занимаваш повече, не го оставяй да продължава да те наранява

beb4yy
06-13-2009, 15:41
щом казвате слушам мерси се пак ;-)

bekhama
06-13-2009, 20:40
здравейте, мойта най-добра френдка правеше всичко, което е възможно за един човек (няма да казвам име) и накрая я прецака по мнооо брутален начин затова аз мисля ,че ако той вече няма чувства нее нужно само да се унижаваш

scoobydors
06-13-2009, 20:50
Не живей в миналото ... :? Опитай се да го забравиш ... не е единствен няма и да бъде... :?

Вземи се малко в ръце и си намери друг! :)