PDA

View Full Version : Какво да правя с него... HELP!



Gabichkaaa
06-12-2009, 11:02
Всичко започна преди около година. Тръгвах си от училище и по случайност се запознахме, защото и двамата слушахме метал! :grin: :grin: .. Разменихме си Skype.. започнахме да си пишем и след около седмица усетих, че съм влюбена в него! :? Започнах да говоря само за него, без да се усещам... Бях си сложила негова снимка на телефона... ии.. всички разбраха! :shock: ... За мен беше супер гадно, защото бях убедена, че той няма да си падне по мен... Та аз бях дебела :shock: :shock: :D :D ... Толкова много си го харесвах, че дори го поканих на рождения си ден.... ](*,) Получи се супер неловко, защото останалите само ни базикаха и момчето се чувстваше много неудобно... :? както и аз де.. :oops: ... Той по това време си харесваше мойта най - добра прителка.. Да кажем, че тя ще е С. , а момчето К. Понеже знаех, че той никога няма да е с мен (той вече знаеше, че си падам по него .. ии изобщо не изявяваше никакъв интерес) реших да му помогна със С. ии така станахме перфектните приятели с него! .. :shock: Наистина не знам как стана... Вечер си говорехме по телефона.. през деня заедно или в Skype.. Той казваше на всички, че аз съм му най-добра приятелка от всички, както и той на мене!

Та... сега вече след година започва лекото объркване... С него продълваваме да сме си в перфектните отношения... беше прекъснал всякаква връзка със приятелката ми С. и сега беше изцяло мой :oops: :oops: ! .. Докато той не ми сподели един ден, че си харесва най-близкия ми човек от класа! :shock: Не можех да повярвам... стана ми супер гадно, че харесва нея.. а не мен! (аз се бях примирила, че можем да бъдем само приятели с него) .. Нямах друг избор.. уредих ги.. :oops: Нооо.. след това момиче, започна да си харесва наистина много повече от предишната, друго момиче от класа ми, да кажем В.! .. Какво можех да направя... Запознах ги .. Skype .. ала бала.. ноо тя нещо се дърпаше... Прекъснаха отношения за около 3-4 седмици!

Снощи бяхме на купон по случай завършването и В. постоянно му се натискаше...Аз си помислих, че той няма да й се хване, но той клъвна.... Цяла вечер бяха заедно... :shock: Ааа.. btw тя си има гадже... :grin: Като че ли закачките с него ги правеше само, за да ме дразни! Простотии! ..

Свършихме даскало... днес... 7ми клас... разделяме се... Не знам дали някога ще го видя отново.... Ще излизаме... 3-4х.. 10 дори.. и със сигурност ще прекъснем отношения... #-o

Таа въпроса ми е.. Какво да правя с него.. Все още го харесвам.. Обичам го вече година... Но се страхувам, че ако му кажа перфектното ни приятелство ше отиде по дяволите... или просто да сме си приятели ии да чакам да ми мине ... :D .. 0ооххх.. не знам ! ... :shock:

soul1199
06-12-2009, 11:27
мом4ето не те харесва..има два варянта или да не му казва6 и да сте си фр.или да му каже6,пък той да ре6и

Lysit0
06-12-2009, 11:30
НАЙ-добре не си разваляй такова добро приятелство като това с него.

TheGirlNextDoor
06-12-2009, 11:49
и като сте такивa "перфектни приятели" защо ще излезнете 3,4 пъти и ще прекъснете отноченията..ако мислиш,че наистина ще стане така му кажи какво чувстваш,,нищо не губиш

Hilary_
06-12-2009, 11:50
Той си те е използвал само и единствено, за да го уреждаш с разни там твои приятелки... :? Нали сте "най-дибри приятели" ... тогава няма как да не се виждате... 8) Ии не те харесва за съжаление... :?

MarkKnight
06-12-2009, 12:16
Продължавай да го уреждаш с твои приятелки !

LittlePrincess
06-12-2009, 12:57
Не те харесва.

Ако сте ' перфектно приятелство ' няма да спрете да се виждате ;)

RaZzer
06-12-2009, 14:33
Ммм... съжалявам, ама и аз мисля, че на този етап не те харесва... Ти обаче трябва да решиш - любовните или приятелските ти чувства към него са по-силни... Ако са любовните - говори с него, с риск да си развалите приятелството, ако са приятелските - трай така! Успех!

Jumbie483
06-12-2009, 14:44
Да, определено сте перфектните приятели..
По-добре си прекъсни отношенията с него.. По-добре е за теб..

selens
06-12-2009, 15:08
Явно просто те използва .. и да иска нещо от теб може би това ще е само секс .. не ви познавам но от тава което прочетох така ми се струва .. :(

got2Bthe1
06-12-2009, 15:10
Той си те е използвал само и единствено, за да го уреждаш с разни там твои приятелки... :? Нали сте "най-дибри приятели" ... тогава няма как да не се виждате... 8) Ии не те харесва за съжаление... :?

Тва щях да кажа и аз :D Между другото аз от моита най-добра приятелка никгоа не съм искал да ме урежда с която и да е.... приятелството не е взаимно сводничество според мен...

MP
06-12-2009, 16:17
Отслабни и може да те хареса.И ДА,външният вид е важен.

Hilary_
06-12-2009, 16:18
Той си те е използвал само и единствено, за да го уреждаш с разни там твои приятелки... :? Нали сте "най-дибри приятели" ... тогава няма как да не се виждате... 8) Ии не те харесва за съжаление... :?

Тва щях да кажа и аз :D Между другото аз от моита най-добра приятелка никгоа не съм искал да ме урежда с която и да е.... приятелството не е взаимно сводничество според мен...
... всъщност да ... това бих добавила ... ;-)

ivana0895
06-12-2009, 17:28
той тъй или иначе си тръгва - пробвай си късмета :P УСПЕХ :) :) :)

Pamie7o
06-12-2009, 17:43
Такава дилема пък сте 7 клас :D

teenems
06-12-2009, 17:48
май само се въползва ,да го уреждаш с приятелките си :D