PDA

View Full Version : как да си хвана гадже



lelele
06-12-2009, 11:31
Значи харесвам си 1-но момиче от даскало от другия клас бих я попитал дали иска да сме си гаджета но се притеснявам че ако това стане моите съученици ще ми се подиграват (те си нямат гаджета) просто не зная какво да правя дали другата година да си хвана момиче нали след като ида в гимназия защото там няма да ми се подиграват а и гадже искам да имам не просто защото сега е модерно да си на 12-13 години и да имаш а защото наистина харесвам момичето а немога да си хвана гадже от моя клас защото всички са стройни като табуретки :D ако ми помогнете ще съм наистина щастлив 8)

lipstik
06-12-2009, 11:34
Какво ти пука дали другите ще ти се подиграват.Все пак щастието ти е по-важно от нечие мнение.

Lysit0
06-12-2009, 11:35
Теб ,ако те спира това,че щели да ти се подиграват ,и ако се водиш по тоя акъл просто незнам....Щом я харесваш бори се за нея,докажи и го.

lelele
06-12-2009, 11:38
все пак благодаря за вниманието а и сега почва лятната ваканция и к'фо ми пука :grin:

lelele
06-12-2009, 11:54
ако не стане с момичето няма да си търся друго докато не ида в гимназия поне това ще е правилният избор :( едно фр от др клас и е предлагало но :o :o :D и сега си е гадже с някаква мангалка :razz: :D :razz: а момчето си е чисто българче :lol: 8-) :D а и за разлика от него съм малко по висок не съм клечка (нито съм дебел ) тренирам ръгби (нали както вече казах не съм дебел просто съм бърз тя ме е виждала на тренировките но просто идваше да тича на стадиона а ако не стане с нея :cry: :shock: абе нищо сега и подробности =P~ :smt008 :-) :D :D :D

lelele
06-12-2009, 11:57
имам идея ако не стане с нея просто ще и кажа
:smt098 :D :D

teenmenie
06-12-2009, 12:56
Абее фащай си гадже илио там момичето което си харесваш и хич да не ти пука кво мислят другите ;) Пък и без тва сега идва лятаната ваканция и само си помисли как ще си прекарвате заедно :P

lelele
06-12-2009, 13:43
oх ще я питам след 15 защото почва вакацията а и ако не приеме ще правя 2-рото от анкетата охххххх не ми се и мисли как ще ми се подиграват просто а и липстиг е прав/а ко ти пука нали щастието е твое еми да така е но малко се вълнувам да ви кажа как ли да я питам не е толкова лесно имам и скайп но по скайпа ли да я питам щото не се виждаме често освен в даскалу аз ще пиша ако стане нещо :smt100 :smt001 \:D/ ](*,)

Lysit0
06-12-2009, 14:07
Щом я харесваш няма какво да отлагаш,a действай момче :)

Lucho
06-12-2009, 14:22
Добави още един отговор: Аз съм идиот, не се занимавайте с мен ! На 13 си пусто чудо, има много време...нали не мислиш че ако си на 13 и тя е на 13 ще тръгне с теб ? Мисия невъзможна !

lelele
06-12-2009, 14:26
объркан съм :roll: а и може би да тръгне откаде знаеш отношенията ни...ама хора аз наистина съм много объркан :( ](*,)