PDA

View Full Version : Травестити & педали ...



INSIDER
06-12-2009, 12:36
Кво мислите за тоя вид "хора" .. според мен това е едно така наречено "гнусно" и извратено ?!?! Да си травестит да се обличаш кат жена да искаш да си смениш половия орган боже .. това е малумно а колкото до педалите кво е това некфи смешници дето обичат да си го ръгат отзад и да ги пец*т и им харесва ?!?! Според мен тея трябва да бъдат и аз незнам кво да некажа бити ах квито са създадени такива това е сад .. :Х това е срам и излагация .. :x :x :x :-x :-x :-x

plmn
06-12-2009, 12:42
не виждам как темата ти засяга училището и приятелите? да нямате в училище травестити?

LittlePrincess
06-12-2009, 12:52
толкова ли не можеш да се абстрахираш от тях? според мен сами си решават и дори да не ми харесват, просто не им обръщам внимание.

INSIDER
06-12-2009, 15:19
не виждам как темата ти засяга училището и приятелите? да нямате в училище травестити?

Еми навсякаде са АХАХАХ в даскало има 2ма педала и некаф пич се застъпи за тях и го отнесе и тои ;с неги разбирам :x

Lysit0
06-12-2009, 15:30
Темата ти е расистка,аз нямам нищо против тях.Щом си се харесват такива,такива да бъдат.....и, INSIDER , нищо лично,но ти ми приличаш на педал и на емо. :D 8) И щом можеш да критикуваш и съдиш без причина и ти ще търпиш критики.

tItEufFf
06-12-2009, 15:35
Веднъж като се разхождах по центъра на двамата и видях двама мъже (единия си му личеше, че е обратен, на другия не толкова) и тоя по-изпедерастелия викаше на другия "Божанааа, Божанаааа" :D :D :D

Като видя травестити ме избива на смях, нищо друго..

Пък иначе не всички педали парадират с това, че са такива. Има някои, които са изглеждат напълно нормално. Имах един зъболекар. Много хубав мъж... ама педал. Кой знае колко сърца е разбил.. :D

XceSS
06-12-2009, 16:12
Специално за гейовете, ако не го показват и не парадират с това, не съм против.Ама за травеститите съм твърдо ПРОТИВ !

INSIDER
06-12-2009, 16:17
Темата ти е расистка,аз нямам нищо против тях.Щом си се харесват такива,такива да бъдат.....и, INSIDER , нищо лично,но ти ми приличаш на педал и на емо. :D 8) И щом можеш да критикуваш и съдиш без причина и ти ще търпиш критики.

Хаха на педал незнам дали очелата са педалски и бтв емо ? ти май неси наясно какво значи емо .. се пак не е лесно да си жена ; :razz: :razz: :razz:

lipstik
06-12-2009, 16:34
Офф мразя травестити.По-добре гейове,отколкото травестити,въпреки че и това не е нормално..

clever
06-12-2009, 16:46
извратено е;като показват публично това че са такива .... :?

XceSS
06-12-2009, 17:03
Темата ти е расистка,аз нямам нищо против тях.Щом си се харесват такива,такива да бъдат.....и, INSIDER , нищо лично,но ти ми приличаш на педал и на емо. :D 8) И щом можеш да критикуваш и съдиш без причина и ти ще търпиш критики.

Хаха на педал незнам дали очелата са педалски и бтв емо ? ти май неси наясно какво значи емо .. се пак не е лесно да си жена ; :razz: :razz: :razz:

Научи се да пишеш !

Beautyful
06-12-2009, 18:02
Специално за гейовете, ако не го показват и не парадират с това, не съм против.Ама за травеститите съм твърдо ПРОТИВ !

TikvenaElhichka
06-12-2009, 18:59
неги разбирам :x
Проблемът, пич, е у твоя телевизор - не ги разбираш, ми ок . Кво се месиш у чуждия начин на живот?

Yancheto
06-12-2009, 19:58
Специално за гейовете, ако не го показват и не парадират с това, не съм против.Ама за травеститите съм твърдо ПРОТИВ !

:)

got2Bthe1
06-12-2009, 20:06
Специално за гейовете, ако не го показват и не парадират с това, не съм против.Ама за травеститите съм твърдо ПРОТИВ !

Към автора: Изказването ти е изключително хайтърско....

elsy
06-12-2009, 20:09
Ем, всеки си избира къв да бъде...

NaskoKaulitz
06-14-2009, 10:19
То по тая ваща логика е извратено и за жените, щото ги "ръгат и пецкат отзад" 8)

the_big_bang
06-16-2009, 11:00
Ограничен си, бай Ганьо, ограничен си просто.

PiruBloodz
06-16-2009, 11:04
тия не тряя да съществуват

xoxi
06-16-2009, 11:07
Аз съм против травеститите, но нямам нищо против гейовете..

Shia
06-16-2009, 17:17
Не им обръщам внимание,като ги видя по улицата,не ги зяпам,не им говоря,не им правя физиономии.Отмятам поглед и гледам улицата напред.Вътрешно много им се смея,защото преди да са педали,са момчета или е трябвало да приличат на такива(абстрахирам грима и дрехите),просто природата е била много "щедра" към тях,но никога не издавам какво мисля.Нямам намерение да правя конфликти и има такива типове дет са си ПЕ***И,ама са бая якички.

girl_in_black
06-16-2009, 17:54
А с какво гейовете освен със сексуалната си ориентация(а теб това не би трябвало да те вълнува, не спят с теб предполагам) се различават от теб, та да ги мразиш толкова?

john95
06-16-2009, 18:05
Темата ти е расистка,аз нямам нищо против тях.Щом си се харесват такива,такива да бъдат.....и, INSIDER , нищо лично,но ти ми приличаш на педал и на емо. :D 8) И щом можеш да критикуваш и съдиш без причина и ти ще търпиш критики.

Хаха на педал незнам дали очелата са педалски и бтв емо ? ти май неси наясно какво значи емо .. се пак не е лесно да си жена ; :razz: :razz: :razz:

Да си беше мълчал по - добре....

"очела;неси;".... "Ти пъ вземи си ги пецни тия очела в задния двор..."
Накъде отива българската нация.....

PiruBloodz
06-16-2009, 21:04
^също и незнам..

ANTIHUMAN
06-17-2009, 22:08
INSIDER не започвай, пак!
На мен също са ми смешни травестите, но такива са си и това е.

Каква е тази омраза към хомосексуалните и бисексуалните?
Искаш да си като тях ли?

Стига пуска теми против хората с различна сексуална ориентация, нищо няма да промениш! :wink:

Tempest
06-17-2009, 22:16
докато не ми се натискат, не ми правят абсолютно никво впечатление... ама почнат ли, ме нервират и псувам... :D