PDA

View Full Version : HELP!!!!!



mecheto16
06-12-2009, 14:39
Zdraveite na vsichki!Az sam momiche pochti na 13 godini i moiat problem e sledniat:imam kosumcheta po korema i po krusta :( .Tova super mnogo me drazni i iskam da gi mahna po nqkakuf nachin.Kazah na maika mi tq vika "ostavi gi".Da ama idva lqto i nqma kak da otida na plaj prilichashta na plusheno meche! Molq vi pomognete mi!Blagodarq vi predvaritelno. :) :) :)

BlackWings
06-12-2009, 14:41
Е ами достатъчно голяма си за да искаш да се поддържаш вече , все пак си момиче и растеш. Затова обясни на майка си че ще се чувстваш по-добре ако ги махнеш - и тя е жена трябва да те разбере. Според мен най-добрият вариант е на козметик , не се мъчи сама , да не оплескаш нещо :)

Cathylicious
06-12-2009, 14:41
1.Кирилица
2.Търсачка
3.Козметик

j_adore2
06-12-2009, 14:44
Не ги махай от слънцето ще станат руси.А ако сега ги махнеш ще трябва да ги махаш цял живот.

gia_sena_mono
06-12-2009, 14:53
Не ги махай от слънцето ще станат руси.А ако сега ги махнеш ще трябва да ги махаш цял живот.

hisy
06-12-2009, 15:17
Най-добре ще е да не ги пипаш , защото след това завинаги трябва да си ги махаш... остави ги... едва ли ти пречат чак толкова много...
:?

Cherryy
06-12-2009, 15:32
лош вариянт е да ги махаш, защото после трябва постоянно да се епилираш там което е отвратително, една моя приятелка си ги маха и нямаш идея като я пипнеш за кръста колко е гадно като са наболи :( по-добре ги изсветли с нешо има много кремове за тая раобта а и сега от слънцето неминуемо ще се заличат