PDA

View Full Version : Въпрос относно примолут нор



Escarina
06-12-2009, 17:24
Заминавам на море утре и според пресмятания трябваше да ми дойде във вторник. Отидох на гинеколог и ми предписа примолут нор. Започнах да пия лекарството днес сутринта, но уви ми подрани и преди да взема хапчето забелязах леко кръвотечение. Обадих се на лекарката ми и тя ми каза въпреки това да пия сутрин и вечер. Все пак ми се иска и мнение на момичета които са пили медикамента - Дали ще подейства?

batkodoki
06-12-2009, 18:08
Заминавам на море утре и според пресмятания трябваше да ми дойде във вторник. Отидох на гинеколог и ми предписа примолут нор. Започнах да пия лекарството днес сутринта, но уви ми подрани и преди да взема хапчето забелязах леко кръвотечение. Обадих се на лекарката ми и тя ми каза въпреки това да пия сутрин и вечер. Все пак ми се иска и мнение на момичета които са пили медикамента - Дали ще подейства?

тои Форум е извор на удивлението ми "как ги даваме тези Специалности" на хора склонни да задоволят всеки каприз само за да не загубят "клиента" и по една случайност сдобили се с красиво изписана хартия даваща им права на Лекар!

Escarina
06-12-2009, 18:56
ха-ха;) нали се сещаш, че "клиента" отива там по собствено желание. Нямам намерение да прекарам единствената седмица в годината през която мога да почивам активно в леглото буквално с памперси. Иначе благодаря за изчерпателното мнение ;)

batkodoki
06-12-2009, 19:05
ха-ха;) нали се сещаш, че "клиента" отива там по собствено желание. Нямам намерение да прекарам единствената седмица в годината през която мога да почивам активно в леглото буквално с памперси. Иначе благодаря за изчерпателното мнение ;)

щом вече си взела отговорното решение - няма защо да търсиш подкрепа по форумите!

а когато след 7-8-9 години станеш бясна активистка на инициативи от типа "искам Бебе, но не става" и ни виснеш пред кабинетите ще чуваш точно това: "нали се сещаш, че "клиента" отива там по собствено желание".......

Escarina
06-12-2009, 19:08
Не търся подкрепа - задала съм конкретен въпрос :)