PDA

View Full Version : "Приятелка" :@



Converse333
06-12-2009, 19:57
Аз харесвам едно момче,което горе-долу е от тези плейбойчета,но как да ви кажа-само като е на парти и като се напие.И тази вечер бяхме на парти.Една моя "приятелка",с която се познаваме от 10 години от скоро стана голяма к*рвичка.Всяко момче,което си харесам и тя изведнъж започва да го харесва. :-x Харесвах едно момче,което ме харесваше също.Тя му писа постоянно целувки в импулс,запознаха се.И така,с мен и момчето не се получи.Сега харесвам друго момче-Плейбоя.По принцип той е много хубаво момче,идеален.Но не го харесват много момичета.И така,от 2 седмици някъде го харесвам.Писахме си по скайп,в училище си говорим.Дори се пръскахме с вода. :D На басейн ходихме заедно.Тя естествено знаеше,нали ми е "БФФ" ....Отново му писа по импулс...Абе старата процедура.И ето тази вечер той се напи.Танцува с мен,с други негови приятелки,но знам,че тях не ги харесва 1000 % и ТЯ естествено като видя,отиде и започна да му се натиска.Направо ми идваше да я убия. :-x :-x :-x :-x :-x И след товва му казва:Ама той ме прегръща беее :x Много се ядосах.
Така,моля давайте съвети какво да правя.По принцип не съм по к*рвенските номера,но ако трябва и това ще направя,защото наистина ми писна. :-x

BaiToq
06-12-2009, 19:59
Качвай се на пилона!

got2Bthe1
06-12-2009, 20:01
Плейбой който не го харесват момичетата ли??? това вече е странно....
До твойта приятелка бих те посъветвал да и теглиш една майна и да кажеш на плайбойа че искаш да има нещо между вас...и тва е от мен...

elsy
06-12-2009, 20:01
Да ти немам приятелката. 8-)

FlashMX
06-12-2009, 20:06
На колко сте? :D

Converse333
06-12-2009, 20:06
16

FlashMX
06-12-2009, 20:11
16
Това поколение от тази възрастова граница го считам вече за унищожено и не годно :D .
Иначе поговори с мисс whore... по въпроса с това момче...

Take_That
06-12-2009, 20:52
Плейбой - не ти трябва... такава приятелка - също! Да си хващат чантичките под ръка и да си отиват, не се занимавай с тях

Cathylicious
06-12-2009, 21:23
Плейбой - не ти трябва... такава приятелка - също! Да си хващат чантичките под ръка и да си отиват, не се занимавай с тях

+1

hisy
06-13-2009, 06:08
От друга страна пък ти сама си си виновна затова че ти отнема момчетата които харесваш , защото ти ВСЕ ПАК и казваш.. а ако не и беше казала че го харесваш нямаше сега да си в такова положение... иначе щом толкова харесваш плейбоя направи всичко за да го спечелиш.. флиртувай... сваляй го.. излизайте на разходки..на кафе.. а иначе за твоята "приятелка" - разкарай я... :wink:

blackvelvet
06-13-2009, 06:18
Плейбой - не ти трябва... такава приятелка - също! Да си хващат чантичките под ръка и да си отиват, не се занимавай с тях

+1

anito0
06-13-2009, 06:52
i dvamata i bez tova sa vazduh pod nalqgane,i na dvamata im tegli edna maina i si prodaljavai jivota :)

kosder
06-13-2009, 06:55
ама целувки по импулса ли бе лелеле

selens
06-13-2009, 08:33
Или я зарежи или и покажи че си по-добра от нея ..

Royksopp
06-13-2009, 09:09
Плейбой - не ти трябва... такава приятелка - също! Да си хващат чантичките под ръка и да си отиват, не се занимавай с тях

+1

+ 2913921392319321

Между другото, на тази приятелка трябваше да и покажеш вратичката още на първият път... Не оставай никой да ти се качва на главата, защото оставиш ли - ще го правят постоянно.

flowerlina
06-13-2009, 09:10
Плейбой - не ти трябва... такава приятелка - също! Да си хващат чантичките под ръка и да си отиват, не се занимавай с тях

+1
+2

LittlePrincess
06-13-2009, 09:11
яката приятелка :D ма и ти кво разправяш ? донякъде си си сама виновна. зарежи приятелката си .. не ти трябва такава.

Hilary_
06-13-2009, 14:33
Плейбой който не го харесват момичетата ли??? това вече е странно....
До твойта приятелка бих те посъветвал да и теглиш една майна и да кажеш на плайбойа че искаш да има нещо между вас...и тва е от мен...
... и от мен ... :?

FCB
06-13-2009, 14:38
Аз харесвам едно момче,което горе-долу е от тези плейбойчета,но как да ви кажа-само като е на парти и като се напие.И тази вечер бяхме на парти.Една моя "приятелка",с която се познаваме от 10 години от скоро стана голяма к*рвичка.Всяко момче,което си харесам и тя изведнъж започва да го харесва. :-x Харесвах едно момче,което ме харесваше също.Тя му писа постоянно целувки в импулс,запознаха се.И така,с мен и момчето не се получи.Сега харесвам друго момче-Плейбоя.По принцип той е много хубаво момче,идеален.Но не го харесват много момичета.И така,от 2 седмици някъде го харесвам.Писахме си по скайп,в училище си говорим.Дори се пръскахме с вода. :D На басейн ходихме заедно.Тя естествено знаеше,нали ми е "БФФ" ....Отново му писа по импулс...Абе старата процедура.И ето тази вечер той се напи.Танцува с мен,с други негови приятелки,но знам,че тях не ги харесва 1000 % и ТЯ естествено като видя,отиде и започна да му се натиска.Направо ми идваше да я убия. :-x :-x :-x :-x :-x И след товва му казва:Ама той ме прегръща беее :x Много се ядосах.
Така,моля давайте съвети какво да правя.По принцип не съм по к*рвенските номера,но ако трябва и това ще направя,защото наистина ми писна. :-x

Ами мила ти не си по к*рвенските номера,но така наречената ти "приятелка"определено е.Най-добре я разкарай,ако беше истинска приятелка нямаше да прави така

Lysit0
06-13-2009, 15:43
Един съвет от мен,пораснете......

anyfany2
06-13-2009, 15:58
НЕ ТИ ТРЯБВА ДА ГОНИШ МОМЧЕ, А ТО ТЕБ !!!
Аз мога само га ти кажа, че и с мен е имало подобна ситуация, но ако даденото момче не те забелязва, ЗАЩО го искаш?
Това е само привличане, БЕЗ любов..
Мисля, че трябва да престанеш ти да ги ''следваш''.
Мъжът по пририда е ''ловец''.. :razz: Остави ТЕ да те харесат и да те оценят!
Успехче! :---) :---) :---) =P~ =P~ =P~

vampirekiss
06-13-2009, 17:02
Такива приятелки не ти трябват.Щом вече я знаеш що за стока е просто не се занимавай с нея.Колкото до момчето-щом все пак може да се получат нещата тогава ействай и хич да не ти пука от ''приятелката ''.

Converse333
06-13-2009, 17:20
НЕ ТИ ТРЯБВА ДА ГОНИШ МОМЧЕ, А ТО ТЕБ !!!
Аз мога само га ти кажа, че и с мен е имало подобна ситуация, но ако даденото момче не те забелязва, ЗАЩО го искаш?
Това е само привличане, БЕЗ любов..
Мисля, че трябва да престанеш ти да ги ''следваш''.
Мъжът по пририда е ''ловец''.. :razz: Остави ТЕ да те харесат и да те оценят!
Успехче! :---) :---) :---) =P~ =P~ =P~

Напротив,момчето ме забелязва.Дори танцува с мен.И когато тя ни видя да танцуваме,тогава започна да му се натиска.Един вид ревност или и аз незнам. :-o
Дори днес момчето ми писа по скайп,говорихме си.Не спомена нищо за нея.
А тя к*рвата и с к*рва с цялото си нахалство днес ми звъня да излизаме. (защото няма с кой друг :D )

Punisherrr
06-13-2009, 17:30
ох как не си напъвате мозъчетата хич... :-D

got2Bthe1
06-13-2009, 17:34
НЕ ТИ ТРЯБВА ДА ГОНИШ МОМЧЕ, А ТО ТЕБ !!!


Чакай чакай чакай... нещо не схванах кой е казал че момчето винаги тряа гони момичето....???Тва е сууууупер тъпо.... Лично мен ако някоя ми се прави на недостъпна и на горда ше и тегла една майна .... тая представа е супер грешна ....

MiLGaR0sSa
06-13-2009, 17:38
Кажи на приятелката си,че ти е писнало от подобни номера..или да се променя,или я заеби и толкова.С момчето-продължавай да ходиш насам-натам с него,кажи му,че се интересуваш от него..абе разкажи му всичко.Вече от него зависи какво ще стане.Айде и успех.

LeDa
06-13-2009, 18:08
яката приятелка :D ма и ти кво разправяш ? донякъде си си сама виновна. зарежи приятелката си .. не ти трябва такава.
+1 ...дай да гу виим тоя плейбой,дето не гу харесват.. :-D

Hilary_
06-13-2009, 19:35
НЕ ТИ ТРЯБВА ДА ГОНИШ МОМЧЕ, А ТО ТЕБ !!!


Чакай чакай чакай... нещо не схванах кой е казал че момчето винаги тряа гони момичето....???Тва е сууууупер тъпо.... Лично мен ако някоя ми се прави на недостъпна и на горда ше и тегла една майна .... тая представа е супер грешна ....
... я па тва :lol: :lol: Че ти лесните ли харесваш? :D :D
P.S. Не се заяждам просто м истана интересно ... :wink:

got2Bthe1
06-13-2009, 20:06
НЕ ТИ ТРЯБВА ДА ГОНИШ МОМЧЕ, А ТО ТЕБ !!!


Чакай чакай чакай... нещо не схванах кой е казал че момчето винаги тряа гони момичето....???Тва е сууууупер тъпо.... Лично мен ако някоя ми се прави на недостъпна и на горда ше и тегла една майна .... тая представа е супер грешна ....
... я па тва :lol: :lol: Че ти лесните ли харесваш? :D :D
P.S. Не се заяждам просто м истана интересно ... :wink:

Мне то маи не се разбира от поста . Имах предвид е предпоитам момието да показва че и допадам и да показва интерес ваобще ... тва е доста важно за мене щото ненавиждам когато някой се прави че ме няма... :)

scoobydors
06-13-2009, 20:38
16
Това поколение от тази възрастова граница го считам вече за унищожено и не годно :D .


Тук долавям лична обида !!! 8-)

Иначе заеби си ''приятелката'' и залягай повече над учебниците, а не да ходиш по партита напред назад :D

MarkKnight
06-13-2009, 21:09
ама целувки по импулса ли бе лелелеАмиии даааа разбира се
Колкото по темата,таква приятелка не ти трябва,а и вината не е само нейна,"плейбойчето" също има ;)

4upi
06-13-2009, 21:36
Така е по силните побеждават или в случая по големите курви имат повече мъже опитаи се да станеш по силна от приятелката си.

bekhama
06-13-2009, 21:51
Кажи на приятелката си,че ти е писнало от подобни номера..или да се променя,или я заеби и толкова.С момчето-продължавай да ходиш насам-натам с него,кажи му,че се интересуваш от него..абе разкажи му всичко.Вече от него зависи какво ще стане.Айде и успех.
Аз съм на същото мнение

Hayashi
06-13-2009, 22:06
Леле все едно сме в детската градина. Явно толкова ти е харесването, щом го предоставяш на "приятелката" си. Лично за мен, проблема е в теб, задето си такава будала.

voLtage
06-13-2009, 22:24
ама целувки по импулса ли бе лелеле

metaxa
06-13-2009, 22:41
Харесай си момче, което няма профил в импулс :shock:

mustaineforpresident
06-14-2009, 06:50
баааам няколко в зъбите и ще се оправи, гаранция 8-)

sladur4etyYy
06-14-2009, 07:04
НЕ ТИ ТРЯБВА ДА ГОНИШ МОМЧЕ, А ТО ТЕБ !!!
Аз мога само га ти кажа, че и с мен е имало подобна ситуация, но ако даденото момче не те забелязва, ЗАЩО го искаш?
Това е само привличане, БЕЗ любов..
Мисля, че трябва да престанеш ти да ги ''следваш''.
Мъжът по пририда е ''ловец''.. :razz: Остави ТЕ да те харесат и да те оценят!
Успехче! :---) :---) :---) =P~ =P~ =P~

Напротив,момчето ме забелязва.Дори танцува с мен.И когато тя ни видя да танцуваме,тогава започна да му се натиска.Един вид ревност или и аз незнам. :-o
Дори днес момчето ми писа по скайп,говорихме си.Не спомена нищо за нея.
А тя к*рвата и с к*рва с цялото си нахалство днес ми звъня да излизаме. (защото няма с кой друг :D )

хахах, кажи й, че супер си хлътнала по някое друго момче, че да почне да се занимава с него и да забрави за ''плейбоя, дето не го харесват момичетата'' 8-) в същото време си продължавай флирта с него, но гледай тя да не разбира :D тва не съм мн сиг на базик или насериозно го казах... ти прецени как ще го използваш 8-)

аз си мисля, че ако зарежеш приятелката, нея ще я хване яд и ще се занатиска още по- сериозно на момчето, нали е ''злобна кучкЪъЪ''. не е нужно да се караш с нея, даже е по- добре да е близо до теб, за да я държиш под око. но вече не й споделяй нищо, виждаш какво става, като го правиш.

vesSynkaa
06-14-2009, 09:23
Както казаха по принцип плейбойчетата те хващат просто за седмица , за да
си им поредната бройка .. а такива приятелки като тази .. то тя не ти е приятелка щом нарочно ти взима момчетата .. кажи и го тва, кажи и че ти е писнало от нея и ей такива неща .. всичко , което искаш да и кажеш го кажи !

shandio
06-14-2009, 09:33
ебати приятелката си имаш... :shock: по добре я разкарай и не се занимавай с нея :?

bonjovi
06-14-2009, 11:37
според мен зарежи тая твоя приятелка и си търси твоето момче ТЯ НЕКА СИ Е КУ*ВА

radybt
06-14-2009, 11:40
Да ти немам приятелката. 8-)
+1

iskamdate123
06-14-2009, 11:50
на 16 - пръскане с вода кат лапета

олелей покажи и ти дупе като твоята приятелка курвичката
покажи малко тераса , балкон , пвц , каквото имаш

не може да обикаляш като матрицата с палта и супер скрита и момчетата да си падат като бебе от люлка видел големи бидони пълни с мляко за теб ..

а иначе я дай импулс да те видя и тоз импулс на курвичката :Д 8-)

xplay
06-14-2009, 14:00
Зае** ги и двамата!? :)

Converse333
06-14-2009, 14:17
на 16 - пръскане с вода кат лапета

олелей покажи и ти дупе като твоята приятелка курвичката
покажи малко тераса , балкон , пвц , каквото имаш

не може да обикаляш като матрицата с палта и супер скрита и момчетата да си падат като бебе от люлка видел големи бидони пълни с мляко за теб ..

а иначе я дай импулс да те видя и тоз импулс на курвичката :Д 8-)

Хаха,да ти кажа честно аз съм много по-красива от нея (не съм самовлюбена,просто си казвам истината 8-) ) , имам мноого по-хубаво тяло от нейното,тя е ниска с набити крака.Абее..незнам просто какво й харесват момчетата,но явно има нещо,с което ги привлича. 8-)
За момчето-разказвали са му какво е правил нея вечер и той не си спомня да се е натискал с нея (поне така казва) и това ми дава надежда,че сигурно не я харесва. :D

danito0
06-14-2009, 18:44
Плейбой който не го харесват момичетата ли??? това вече е странно....
До твойта приятелка бих те посъветвал да и теглиш една майна и да кажеш на плайбойа че искаш да има нещо между вас...и тва е от мен...

+1 :)

Converse333
06-15-2009, 13:42
Мерси много на всички за съветите.
Днес не обръщах никакво внимание на "приятелката" 8-) и се правех,че не съществува за мен. :o За момчето-днес ме заговори в даскало,даже ми звъня в часа,по скайп ми писа.
Мисля,че сега нещата са много по-добре. :)

sasha_90
06-15-2009, 13:50
Мога да ти кажа,че не ти е никаква приятелка.Прави си изводите какво ще те посъветвам да правиш с нея.

reni7o0o
06-15-2009, 13:54
И ти на тая и викаш ПРИЯТЕЛКА :?