PDA

View Full Version : Начин/думи/изрази за прекратяване на отношения



cherinka
06-12-2009, 20:15
Седя си одеве такава и си мисля кой е най-стойностния начин да одрежа едно момче (принципно).
Замислям се след като не ми пука за него, дали е добре (за мен) да изкарам себе си виновна, че между нас няма да се получи нищо.
След дълги размишления се чудя защо след като не ми пука за него, трябва да натапям себе си.

Всеизвестно е, че и на мен са се случвали всевъзможни "зарезки", коя от коя по-глупави.

Преди 2-3 месеца след известен терор по телефона се изнервих и казах следното "Не ми звъни никог повече. Не искам да имам нищо общо с теб! Никога повече няма да се видим! Дори и да се видим между нас няма да се получи нищо! Не ме търси, забрави за мен!" и т.н.
след което получих следния отговор: "Нещо май ти е зле, ще те оставя да си почиваш и ще ти се обадя утре" :-o :-o :-o :-o :-o

Следващите пъти, от как ми е звънял, все му дигам и го лъжа, че съм еди-си-къде и да дойде при мен или да ме чака еди-си-къде и, че до половин-един час ще отида.
Милия... до ден днешен продължава да ми звъни. :lol:

Преди седмица едно момченце се зариби яката по мен, обаче има няколко кусура, които не ме кефят, пък и вниманието ми в момента е насочено към друг човек.
Обмислям варианта с "Факта, че се осмели да ми кажеш ...(тук това е тайна за вас 8-) ) ми е достатъчен, за да не искам да имам нищо общо с теб".

Дълго обмислях как да му кажа да не се занимава с мен, но нали в действителност аз тряба да излеза чистата, непорочна и добрата... :)
все пак човека толкова много ме възхвалява, че явно е готов да страда доста за мен. 8-) Ще го видим...


Вие как мислите?
Трябва ли един вид да се подиграем със самите себе си и да подритнем принципите си, за да може с действията си да не обидим и незасегнем чувствата на другите??

Converse333
06-12-2009, 20:19
...Не ме търси, забрави за мен!" и т.н.
след което получих следния отговор: "Нещо май ти е зле, ще те оставя да си почиваш и ще ти се обадя утре"
Това и при мен се случи.Казах му,че не искам повече да има нищо между нас и той ми каза:"Днес не си в настроение,помисли си пак." :shock: 8-)
Просто момчетата явно са много самоуверени. :-o

cherinka
06-12-2009, 20:23
:D

Просто момчетата явно са много самоуверени. :-o
Стига феминизъм. 8-)

Всякакви ги има.
Най ме яд, че винаги когато някой иска да има нещо общо с мен, ВЯРВА, че е създаден, едва ли не, за мен и, че никой друг, освен него, не би могъл да ме накара да бъда истински щастлива и, че единствен той струва най-скъпо от всички и винаги е НАД другите.

Заблудена работа...

SuperBadSuperFresh
06-12-2009, 20:46
Обесняваш всичко и накрая изцепваш "Нека си останем само приятели",само че лошото е че 90 % от тия дето го казват не го мислят,та като го кажеш няма почти никакъв шанс да го мислиш.Ако не ти пука-ок,обаче ако наистина го мислиш си е чиста загуба на време.

Хм...тва "Ама неска май не си в настроение.." и на мен ми се е случвало :? Изглежда доста момчета го казват,като се пробваш да ги отрежеш

tuzaro
06-12-2009, 20:52
казваш му не искам да те чyкам повече.

Take_That
06-12-2009, 20:55
Аз предлагам директно да му кажеш в очите, че не го харесваш и че няма да се получи м/у вас :)

DeViLgIlrL16
06-12-2009, 21:16
Аз предлагам директно да му кажеш в очите, че не го харесваш и че няма да се получи м/у вас :)


спокойно нищо няма да стане така... казах да един, че не искам да го нараня преди две години и кво стана миналата година пак зе да ме сваля.... беше ми намерил номера и ми толмозеше сяка вечер по 3-4пъти, и аз се правех на добра ма ми кипна, и го нарязах а той пак продължи... по нахални същества от момчетата няма, няма е да има... :D :D :D


а да и накрая пича дойде след един час по география и ми каза нещо, и аз му казах че веднъж съм му казала нещо, и не искам да го виждам поече... 2-ва дена бях спокойна и после край пак ада... правете си сметката... :D :D

TheBeliever
06-12-2009, 21:29
Единственият ефективен начин да се отървеш напълно от едно момче е да го накараш да те намрази. Намери най-обидното нещо за него и го направи. Изложи го пред приятелите му. Дразни го за нещо, което знаеш, че ще го нарани. Бъди кучка и ще те остави на спокойствие. Жестоко е, но всякакви други лигавщини от рода на "да си останем приятели" и "не е в теб проблема, а в мен" им оставят празни надежди и ги подтикват да се пробват отново.

Jumbie483
06-12-2009, 22:26
Аз до сега винаги съм ги разкарвала, като засягам слабите им места. Когато момчетата си паднат по някое момиче, стават по много странен начин чувствителни..

anito0
06-13-2009, 07:13
na4i spored men parvo mu kazva6 v o4ite kakov misli6 ala bala,i ako ne go prieme na seriozno po4va6 da go drazni6 sas slabite mu mesta i t.n :)

sadsad
06-13-2009, 07:22
За подритването на принципите си зависи от момчето. Ако смяташ, че си заслужава може да прекрачиш малко. А за отрязването на момчето, щом си забелязала, че е готов да страна много за теб, не го отрязвай така, а просто му обясни, че няма да се получи и че има друг човек.

Ilikeliljon
06-13-2009, 07:29
Вие как мислите?
Трябва ли един вид да се подиграем със самите себе си и да подритнем принципите си, за да може с действията си да не обидим и незасегнем чувствата на другите??

Аз лично мисля, че това е добър вариант, защото ти реално не се чувстваш виновна за раздялата и нищо няма да ти пречи да поемеш "вината" и така нататък. Да не обидиш и да не засягаш чувствата на другия е много важно и хубаво нещо. Иначе е възможно и да не разбере, но просто ако стане тогава пак пиши тука, ще ти кажем какво да правиш 8-) 8-) 8-)