PDA

View Full Version : Местоживеенето оказва ли влияние върху интимния ви живот?



Love_Boy
06-12-2009, 20:24
Връзката между начина на мислене и действителността се различава, у някои много, у други по-малко. И така въпроса ми е къде живеете и дали мислите оти вашият град оказва влияние върху интимния ви живот.
Благодаря!

Ilikeliljon
06-12-2009, 20:51
Необективна ти е анкетата изпуснал си Стара Загора, пък си писал Плевен и Велико Търново :D :D Иначе не окзава влияние града върху интимния ми живот. :)

Ilikeliljon
06-12-2009, 20:52
Необективна ти е анкетата изпуснал си Стара Загора, пък си писал Плевен и Велико Търново :D :D Иначе не оказва влияние града върху интимния ми живот. :)

Love_Boy
06-12-2009, 21:01
Благодаря за забележката.
Колко пъти смяташ да публикуваш същия пост?

mysterious93
06-12-2009, 21:01
аз съм от малък град (Добрич) и може би оказва влияние :D самия факт че е малък... някак си по - спокойно е и ддз...познаваме се :D докато в по - големите градове живота сиг тече по бързо иии... бе най - добре може да прецени някой който е живял и на двете места :D

Love_Boy
06-12-2009, 21:06
аз съм от малък град (Добрич) и може би оказва влияние :D самия факт че е малък... някак си по - спокойно е и ддз...познаваме се :D докато в по - големите градове живота сиг тече по бързо иии... бе най - добре може да прецени някой който е живял и на двете места :D

Аз сял живот съм живял в София. Не знам какъв би билживота в някой малък град, какви шансове бих имал за анонимност що се однася до интимния живот?!

LovelyGirl
06-12-2009, 21:14
Живея в голям град.
Не мисля, че оказва влияние.

mysterious93
06-12-2009, 21:17
аз съм от малък град (Добрич) и може би оказва влияние :D самия факт че е малък... някак си по - спокойно е и ддз...познаваме се :D докато в по - големите градове живота сиг тече по бързо иии... бе най - добре може да прецени някой който е живял и на двете места :D

Аз сял живот съм живял в София. Не знам какъв би билживота в някой малък град, какви шансове бих имал за анонимност що се однася до интимния живот?!

ами не водя полов живот все още и не мога д асе оплача ,че някой ме е коментирал някъде :D но това, което забелязвам около мен е че доста хора знаят кой с кого е спал :D но ест и града ни не е чак толкова малък , че да знам с подробности за абсолютно всеки :D но съм сигурна че нямаше да си толкова анонимен :P а пък и те кат ги гледам момчетата егати клюкарките.. веднага да се похвалят с коя спали.. ква анонимност кви 5 лева :D

П.П откакто почнах да излизам по - често взех да срещам едни и същи лица и вече са ми познати :D дори има едно момче, което съм го засичала поне 5 пъти.. вечеерта беше с едно момиче и яко се зарибяваха, на другия ден го гледам с друго момиче се гушкат.. но пък тва второто момиче е приятелка на братовчедка ми и знам че има гадже от доста време и не го е сменяла.. после след няколко дена тоя го видях пак с първата пак яки зарибявки.. и след тва пак ходи да се гушка :D и просто има някакъв кръговрат :D мн е странно кат излезеш да видиш поне 5 човека , които са ти познати физиономии пак така от предишни излизания пък да не ги познаваш :D понякога е подтискащо :o (ако така се пише тая дума :D )

П.П2 мале колко им се кефя на тия емотиконки :D изпълват ми душата :D

MakeMeLaugh
06-12-2009, 21:34
Да, доста голямо.

Манталитета/характера, самочувтствието е друго.

;)

marais
06-12-2009, 21:44
По-скоро държавата.

Честно казано не харесвам български момичета... имах щастието да посетя Исландия и просто бях изумен. )))

ANTIHUMAN
06-13-2009, 00:07
аз съм от малък град (Добрич) и може би оказва влияние :D самия факт че е малък... някак си по - спокойно е и ддз...познаваме се :D докато в по - големите градове живота сиг тече по бързо иии... бе най - добре може да прецени някой който е живял и на двете места :D

Аз сял живот съм живял в София. Не знам какъв би билживота в някой малък град, какви шансове бих имал за анонимност що се однася до интимния живот?!

Love_Boy Добрич е на 8 място по-големина в България не е чак толкова малък!

mysterious93 за това, че слуховете се разпространявали кой с коя е спал. Имам един въпрос.

,,Вярваш ли им?'' :lol:

LiveFlower
06-13-2009, 00:42
Да, доста голямо.

Манталитета/характера, самочувтствието е друго.

;)Бе , да ти кажа и аз съм забелязала нещо такова . Характера е различен. Сега може и да си въобразявам ... не знам ... тва е по мой наблюдения .

BePoHuKa
06-13-2009, 03:08
Във Варна!!! :grin: :grin: :grin: :grin: и не не мисля...

HichNeMiPuka
06-13-2009, 08:10
живяла съм в няколко града
и определено манталитета на хората е различен
във всеки един от тях
определено в по-малките са по-косервативни

opaaaaaaaaaaaa
06-13-2009, 08:25
аве друго си е лятото на морето 8) 8-)

mysterious93
06-13-2009, 09:26
Love_Boy Добрич е на 8 място по-големина в България не е чак толкова малък!

mysterious93 за това, че слуховете се разпространявали кой с коя е спал. Имам един въпрос.

,,Вярваш ли им?'' :lol:

тцтц мислих че сме на 10-то :D ами за тези , които познавам да вярвам :D а пък за другите ... абе честно казано мен не ме инт. не ми влиза в работата :-D но ако след време някой се изгаври така с мен да ходи да приказва на ляво и надясно че сме спали ще умра от срам,яд и т.н. :-D

Ilikeliljon
06-13-2009, 10:20
Love_Boy Добрич е на 8 място по-големина в България не е чак толкова малък!

mysterious93 за това, че слуховете се разпространявали кой с коя е спал. Имам един въпрос.

,,Вярваш ли им?'' :lol:

тцтц мислих че сме на 10-то :D ами за тези , които познавам да вярвам :D а пък за другите ... абе честно казано мен не ме инт. не ми влиза в работата :-D но ако след време някой се изгаври така с мен да ходи да приказва на ляво и надясно че сме спали ще умра от срам,яд и т.н. :-D

Шумен е на 10 място, значи Добрич трябва да е на 9-то. Иначе манталитета наистина е много различен, включително и на традиционно затворените турци. Един е манталитета на турците и туркините от малкия град или село, друг е от големия град. Иначе при нас българите също си има разлика, повечето се срамуват да си кажат, че са от малък град или село и това ги притеснява с общуването с някой от голям град. :) :)

mysterious93
06-13-2009, 11:29
Love_Boy Добрич е на 8 място по-големина в България не е чак толкова малък!

mysterious93 за това, че слуховете се разпространявали кой с коя е спал. Имам един въпрос.

,,Вярваш ли им?'' :lol:

тцтц мислих че сме на 10-то :D ами за тези , които познавам да вярвам :D а пък за другите ... абе честно казано мен не ме инт. не ми влиза в работата :-D но ако след време някой се изгаври така с мен да ходи да приказва на ляво и надясно че сме спали ще умра от срам,яд и т.н. :-D

Шумен е на 10 място, значи Добрич трябва да е на 9-то. .. повечето се срамуват да си кажат, че са от малък град или село и това ги притеснява с общуването с някой от голям град. :) :)

ее ще се ядосам накрая и ще отворя тетрадката по география :D :D абе тва няма значение :P а затва че ни ибло срам да общуваме с хората от по големия град :lol: няма нищо такова! не са с нищо повече от мен. хора като хора.. темата е в по - малките градове по ебливи ли са или навсякъде са :D то тва си е до човек.. и все пак си мисля че в по - големите градове са малко по разкрепостени :)

cve7ence7y
06-13-2009, 12:20
аз сам от малак град и тука всички се познават и всеки знае по нещо за всеки докато в големите градове като не се познават не си знаят мн кирливите ризи поне аз така смятам

dimitar_ak
06-13-2009, 12:58
Кореняк софиянец съм, но приятелката ми е от Панагюрище. Ами вече половината град там ме знае. Ако не по име, то като приятеля на еди коя си. За да отговоря на въпроса от темата... Не ми пречи.

Jumbie483
06-13-2009, 13:03
То това не зависи от града, а от хората..
За мен в града никой почти нищо по-така не знае..
Докато аз например знам неща за хора, които познавам.. Неща, които ме е срам дори да мисля :lol:

Punisherrr
06-13-2009, 13:32
Предполагам,че като цяло имат някво различно влияние малките и големите градове но не смятам,че на мен ми се е отразило. А все пак съм в София... къде другаде можеш да бъдеш така обилно залят от простотията... (под която и да било форма..включително и тази)

Както някой вече каза - проблема по-скоро е в държата. ;)

Love_Boy
06-13-2009, 13:34
Кореняк софиянец съм, но приятелката ми е от Панагюрище. Ами вече половината град там ме знае. Ако не по име, то като приятеля на еди коя си. За да отговоря на въпроса от темата... Не ми пречи.

Ето за това говоря!

anito0
06-13-2009, 13:38
mi spored men ima nqkakvo vliqnie no ne 4ak tolkvoa,az sam ot kazanlak iii ob6to vzeto znam koi kakvo e i 6to e :)

Love_Boy
06-13-2009, 13:40
mi spored men ima nqkakvo vliqnie no ne 4ak tolkvoa,az sam ot kazanlak iii ob6to vzeto znam koi kakvo e i 6to e :)

Да, но следователно и другите знаят кое как и що е!!!