PDA

View Full Version : Skype проблем ?!



psihqsala
06-12-2009, 21:31
Днес Skype автоматично реши да ми трие част от абонатите, с др. думи като натисна на някого ми изписва : '..... не е в списъка с абонати' и ми стои с въпросче, та искам да питам това означава ли, че от другата страна го виждат по същия начин и че трябва наново да ги добавям ? Защото те ми стоят в списъка, но ми пише, че не са в моя списък, а те как ли ме виждат, дали все едно, че съм ги махнала или проблема е само при мен ?

s1NNer
06-12-2009, 22:20
Щом ти излизат с въпросче значи са те блокирали абонатите ти ... А ако им виждаш състоянието, но без снимката/аватара значи просто са те махнали от списъка си са абонати .. не ти е виновен скайпа.

psihqsala
06-12-2009, 22:27
Да, при положение, че абонатите ми бяха 145 и изведнъж станаха 127 и виждам, че са ми с въпрос 18 човека изведнъж, които не съм махала, а някои се изгубиха тотално вече в списъка, сигурно всичките са решили да ме блокират в един и същи момент, нали. Аз на някои, които им знам скайпа им писах, да ме добавят, ама не знам дали при тях се вижда все едно,че аз съм ги махнала или няма никакъв проблем. Това трябва да е някакъв вирус, случвало се е и на други хора, само че не знам, когато моя скайп реши да маха абонати, дали отстрещният го вижда по този начин-все едно аз съм ги блокирала или аз си седя в техния списък, това и питах аз.

Genetix
06-12-2009, 22:40
Твърде вероятно особено ако си попаднала на някой спам вирус който изпраща до всички абонати тонове от съобщения

"Хей мога да те гледам през камерата гола без ти да знаеш ако искаш и ти влез на ......"

И аз бих те блокирал ако ме спамиш.

psihqsala
06-13-2009, 00:57
Не е въпрос на Skype спамове, защото всичко стана изведнъж и от списъка ми излязоха веднака тия 18 човека...

punksy7
06-13-2009, 12:19
маняк някой ти е влезнал в скайпе-то :-P най лесния начин е logout и влизаш с друг след това се врущаш в твоя и на мене ми беше станало така :smt045 :smt041 :smt040 :smt035