PDA

View Full Version : чуствам се ужасно обаркан....



dimi93
06-12-2009, 20:52
Здравейте... Започвам на право. Аз съм гей и съм на 15. И който мисли да ме псува и да нарежда темата по добре изобщо да не си прави труда! Пиша темата защото наистина имам нужда да споделя с някой. КОЙТО ИСКА ДА НЕ ГО ЧЕТЕ!!! Преди месец се запознах с едно момче и неговата най - добра приятелка, която е лесбийка. Момчето е гей и между нас се получи т.е. си паснахме. Проблема е в това, че много си падам по най - добрата му приятелка... За 1ви път ми се случва да харесвам момиче и на сичкото от горе то да е лесбийка. Та много е странно чуството нямам тарпение да се видим или да си кажем чао, за да я прегарна. Обожавам да я прегращам. Много искам да я целуна и дори когато се целувам с авера си си мисля и си представям нея. Просто е най - прекрасното саздание на планетата. Оф не мога да разбера....та аз сам гей падам си по момчета какво става с мен....адски сам обаркан... Мисля си непрекаснато за това момиче и дори вече не се вазбуждам от приятеля си... оф отвратително е.... дори ме е гнус понякога.... Та не знам ко да правя...знам че нямам шанс с момичето, защото е лесбийка и е влюбена до полуда в аверката си, но не мога и да продалжавам да съм с момчето, към което абсолютно нищо не изпитвам дори малко ми е гнусно.... оффф не знам....какво става с мен???? АДСКИ САМ ОБАРКАН.... може би най - добре да се отделя изобщо от тях и да забравя за момичето (макар, че ми се струва невазможно)... не знам какво виждам в нея, но е най - най - най -най - прекрасното момиче, което някога съм виждал...просто не знам какво се случва с мен....защо точно в нея....офф не знам....адски сам обаркан...чуствам се адски объркан... преди се заглеждах по момчета и им са кефех, а ся само това момиче ми е в главата....адски сам обаркан раздвоен не знам какво се случва с мен....дали я обичам... не знам какво да правя.... да и кажа ли? Тя ще каже на авера ми, който и е най-добрия приятел и той ще ме зареже (защото е адски ревнив), което означава, че повече никога няма да я видя....оф не знам.... толкова много проблеми: КАКВО СТАВА С МЕН? ОБИЧАМ ЛИ Я? КАК МОЖЕ ДА ХАРЕСВАМ МОМИЧЕ? КАК ДА Я ЗАБРАВЯ? ЩЕ НАРАНЯ ЛИ АВЕРА СИ? ЩЕ ХАРЕСАМ ЛИ ДРУГО МОМИЧЕ? но не мога да си обясня как мога да харесвам момичета, което до преди месец ми се струваше противно и гнусно и дори за това се разделих с най-добрата си приятелка.....ужас...просто не знам

DeViLgIlrL16
06-12-2009, 21:09
има само един логичен отговор... НЕ СИ ГЕЙ... и си влюбен в МОМИЧЕ... защо всички 15год. се мислят за обратни при едно привличане към същияг пол... :? а и щом момичето е лизбийка още по лошо... няма да излезе нищо... :( излизайте прекарвайте си времето заедно и толкос... а ти зарежи приятели си и си дръж като мъж, няма да е тя последната която си харесал.... представи си след години срещаш момичето на живота си и кво имате си дете, перфектен брак и не знам си кво, и то разбира, че баща му се е мислел за гей, ми как ще се почуства то... замислял ли си се... знам че ще е трудно да я забравиш, но се налага, за да не се обърне всичко на обратно... и накрая да загубиш всички...


п.п. страхотен напредък с влюбването в момичето... не бъди объркан отдай се на желанието ... любавта м/у двата пола е нещо нормално, което е по хубаво от това да се падаш по момчета, имаш по голям шанс за създадеш семейство и да продължиш рода... :oops:

Cathylicious
06-12-2009, 21:21
Честито ..
Не си гей .. ;)

tuzaro
06-12-2009, 21:22
престани с тея теми, неосъзнато същество.

yozii
06-12-2009, 21:30
100% НЕ си гей.Но щом тя е лезбийка нямаш никакъв шанс [ако наистина е лесбийка].Знам,че е трудно ноо...трябва да я забравиш...

Jumbie483
06-12-2009, 22:19
трябва да си чувал за забранения плод ;)

anito0
06-13-2009, 07:05
ami az ni6tno po razli4no nqma da ti kaja ot gornite menniq.ne si gei,pak i po -dobre,6te vidi6 po natatak 4e s momi4eta 6te ti e po-hubavo iiii tova momi4e(lesbiikata)zabravi q ;)

Ilikeliljon
06-13-2009, 07:37
По-скоро сега започваш да разбираш, че не си гей. Досега си бил неориентиран(макар че си демонстрирал хомосексуално поведение). Между другото излезте само двамата с момичето на кафето, имай на предвид, че голяма част от момичетата лезбийки са се разочаровали от другия пол и за това често тръгват към своя (та нали вирее мисленето, че само твоя пол знае как да ти достави удоволствието най-добре 8-) 8-), което е меко казано bullshit :? :? :? ). Ако успееш да и покажеш, че на теб може да се разчита, че не си като другите момчета (пък и лично не знам каква е нейната история, но по мои наблюдения обикновено това е един от вариантите), дръж се нежно (не женствено), разбиращо и за бога стегни се и се дръж малко и като мъж 8-) 8-)

FCB
06-13-2009, 07:55
Според мен просто до момента в който си се запознал с това момиче не си срещал подходящата.Бил си оъркан и сам не си знаел какъв си.Нз според мен не си гей ... може би бисексуален,но не и гей.А по въпрса с момичето може просто да изглежда щастлива с приятелката си,но само тя знае какв чувства.Може би е била разчарована от мъжете до този момент и е прибягнала до варианта с момиче.А ако си решил да ги забравиш и 2-та и да не се виждате,по-добре признй на момичетоо чувствата си-нищо не губиш,а не го ли направиш цял живот ще съжаляваш,че не си опитал и ще се чудиш ако беше и казал какво щеше да стане.Успех!

ANTIHUMAN
06-13-2009, 10:30
Нали много ревеше, че не харесваш най-добрата си приятелка и тя не разбирала!
Ей такива като теб ги мразя най-много!
Когато имаш нещо пази го, бе! :-x :-x :-x :-x Помисли за приятеля си бе и момичето е хомосексуално!!!!!!!!!!!! :)

Take_That
06-13-2009, 10:38
Ами логичното обяснение е, че не си ГЕЙ! Но тъй като момичето, в което си влюбен е лесбийка едва ли имаш шанс с нея..... По-добре да прекратиш отношения с приятеля си и повече да не се виждаш с двамата, така ще ти е по-лесно да забравиш момичето :) А и да - повече не ходи с момчета :)

lipstik
06-13-2009, 10:41
Зарежи си приятели.Нестига че не те привлича вече ами щом и те е гнус..

Lysit0
06-13-2009, 10:46
Вече не си гей поздравления.Ми аз ще ти предложа да обясниш всичко на приятеля си,и след това да прекратиш отношения с негo,за да не тръгнеш пак по тоя път.Признай на момичето ,че го харесваш,но надали ще се получи нещо щом е лезбийка.

qazwsx
06-13-2009, 11:31
moq syvet e stani emo ako ne ti haresva po4ni da se bocka6 ako i tva ne ti haresva togava vari se hvyrli ili obesi ddz ako ujivee6 probvai da ebe6 nqkoi koza ili hamster :lol: :lol:

TrickyAngel
06-13-2009, 12:10
Природата си казала думата :D Не си гей.. ама може да си би.. кой знае :lol:

dimi93
06-13-2009, 16:15
moq syvet e stani emo ako ne ti haresva po4ni da se bocka6 ako i tva ne ti haresva togava vari se hvyrli ili obesi ddz ako ujivee6 probvai da ebe6 nqkoi koza ili hamster :lol: :lol:


........... No coment

dimi93
06-13-2009, 16:17
ми неска го извиках и му казах: сланце имам чуството че се влюбвам в нея и той направи такава физиономия, че направооОооОооОооОооОооО ужас и после му казах мило базиках се исках да видя как ше реагираш. И после са варнахме при другите и той изцепи ко сам му казал и момичето което обичам вика на авера ми: зако не му заби ено! И днес стана дума за този форум и тя каза, че го посещева...просто не знам ако открие темата...

Ilikeliljon
06-13-2009, 16:43
ми неска го извиках и му казах: сланце имам чуството че се влюбвам в нея и той направи такава физиономия, че направооОооОооОооОооОооО ужас и после му казах мило базиках се исках да видя как ше реагираш. И после са варнахме при другите и той изцепи ко сам му казал и момичето което обичам вика на авера ми: зако не му заби ено! И днес стана дума за този форум и тя каза, че го посещева...просто не знам ако открие темата...

Ти гледай да не ти разбере името :D :D Иначе за темата може да замажеш положението. Момче опитай се да я опознаеш, сериозно ти говоря, а това, което си го направил, ще ме извиниш е голяма глупост. Не се проверява така :) :) Винаги се почва отдалече, ей така с разискване на някаква тема, където всеки да си каже мнението. Никога повече не пробвай да правиш такива работи. :) :)

vampirekiss
06-13-2009, 17:11
просто не си гей.Е друг е въпроса,че може да си бисексуален,което не ми се вярва щом чак те е гнус да целумаш момче.

MiLGaR0sSa
06-13-2009, 17:48
Не мисля,че си обратен,щом харесваш момиче.Това да си падаш по момчета сигурно е било моментно.А щом не харесваш този,с който си в момента-скъсайте.С момичето може и да не се получи,но поне си разбрал,че си падаш по женския пол.

Riva
06-13-2009, 18:24
ИЗЛЕЗ ОТ ФИЛМА МАЛАК МЕРКЮРИ!

selens
06-13-2009, 18:50
Зарежи си приятели.Нестига че не те привлича вече ами щом и те е гнус..

SuperBadSuperFresh
06-13-2009, 18:55
Не си гей,кво чудно има.Докъде стигнахме да се чусят що НЕ са обратни :? Зарязвай го момчето,кво ша правиш с него като не те кефи.А момичето...ами откъде си толкова сигурен че е влюбена в "аверката си "Кажи и че те кефи,ако отвърне-честито.Ако не-поне и благодари че заради нея вече не си 100% гей (или поне би)

vampirekiss
06-13-2009, 18:56
ми неска го извиках и му казах: сланце имам чуството че се влюбвам в нея и той направи такава физиономия, че направооОооОооОооОооОооО ужас и после му казах мило базиках се исках да видя как ше реагираш. И после са варнахме при другите и той изцепи ко сам му казал и момичето което обичам вика на авера ми: зако не му заби ено! И днес стана дума за този форум и тя каза, че го посещева...просто не знам ако открие темата...

Лесно.Помоли да ти се изтрие или поне заключи темата и така.

fenasf
06-14-2009, 17:40
хах на по 15 гейове и лесбийки я се осъзнайте ве :lol:

Love_Boy
06-14-2009, 17:45
Здравейте... Започвам на право. Аз съм гей и съм на 15. И който мисли да ме псува и да нарежда темата по добре изобщо да не си прави труда! Пиша темата защото наистина имам нужда да споделя с някой. КОЙТО ИСКА ДА НЕ ГО ЧЕТЕ!!! Преди месец се запознах с едно момче и неговата най - добра приятелка, която е лесбийка. Момчето е гей и между нас се получи т.е. си паснахме. Проблема е в това, че много си падам по най - добрата му приятелка... За 1ви път ми се случва да харесвам момиче и на сичкото от горе то да е лесбийка. Та много е странно чуството нямам тарпение да се видим или да си кажем чао, за да я прегарна. Обожавам да я прегращам. Много искам да я целуна и дори когато се целувам с авера си си мисля и си представям нея. Просто е най - прекрасното саздание на планетата. Оф не мога да разбера....та аз сам гей падам си по момчета какво става с мен....адски сам обаркан... Мисля си непрекаснато за това момиче и дори вече не се вазбуждам от приятеля си... оф отвратително е.... дори ме е гнус понякога.... Та не знам ко да правя...знам че нямам шанс с момичето, защото е лесбийка и е влюбена до полуда в аверката си, но не мога и да продалжавам да съм с момчето, към което абсолютно нищо не изпитвам дори малко ми е гнусно.... оффф не знам....какво става с мен???? АДСКИ САМ ОБАРКАН.... може би най - добре да се отделя изобщо от тях и да забравя за момичето (макар, че ми се струва невазможно)... не знам какво виждам в нея, но е най - най - най -най - прекрасното момиче, което някога съм виждал...просто не знам какво се случва с мен....защо точно в нея....офф не знам....адски сам обаркан...чуствам се адски объркан... преди се заглеждах по момчета и им са кефех, а ся само това момиче ми е в главата....адски сам обаркан раздвоен не знам какво се случва с мен....дали я обичам... не знам какво да правя.... да и кажа ли? Тя ще каже на авера ми, който и е най-добрия приятел и той ще ме зареже (защото е адски ревнив), което означава, че повече никога няма да я видя....оф не знам.... толкова много проблеми: КАКВО СТАВА С МЕН? ОБИЧАМ ЛИ Я? КАК МОЖЕ ДА ХАРЕСВАМ МОМИЧЕ? КАК ДА Я ЗАБРАВЯ? ЩЕ НАРАНЯ ЛИ АВЕРА СИ? ЩЕ ХАРЕСАМ ЛИ ДРУГО МОМИЧЕ? но не мога да си обясня как мога да харесвам момичета, което до преди месец ми се струваше противно и гнусно и дори за това се разделих с най-добрата си приятелка.....ужас...просто не знам

А замислял ли си се, че е възможно да си бисексуален?

Faces
06-14-2009, 18:31
Купуваш пистолет лапаш дулото натискаш спусъка...и въздуха от главата ти ще излезе щот не вярвам в нея да има мозък :D

gotinpichotsmirnenski
06-14-2009, 18:32
Мммм пич,пРинципно гейовете са доста извРатени,за лезбийките няма да обяснявам...Тъй че алтеРнативата ти е да си спРетнете еДна тРойчицЪъъЪ и със здРаве :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: