PDA

View Full Version : Един простичък въпрос ?



FeuerHerz
06-12-2009, 20:53
Идеята е такава ... ако жена издиша дима от цигарата си в лицето на мъж какво точно трябва да значи ? без ебавки от рода на ми значи че си идиот :D или значи че се ебава с теб :) мен ми се върти идеята за някакъв вид интимни отношения ли или на мен така ми се струва ... нз изкажете мнение ако може :)

unicorn_f
06-12-2009, 20:55
ии ми аз съм чувала че щом някой ти издиша дима в лицето иска да правите секс :wink:

Di
06-12-2009, 20:58
ии ми аз съм чувала че щом някой ти издиша дима в лицето иска да правите секс :wink:

да,вярно е

Love_Boy
06-12-2009, 21:03
А верно ли когато някой ти пали цигарата значи ти си неговата курва?

FeuerHerz
06-12-2009, 21:10
охоо това ми беше достатъчно благодаря много усещам че ще дефлорирам в скоро време :oops: че от няколко дена мойта приятелка като ме загледа и постоянно си издиша дима в лицето ми :D отново благодаря много :)

RaZzer
06-13-2009, 10:01
Офф... пълни тъпотии! Я моля ви се, погледнете малко по-реално... Това, че някой си в някой филм (или където и да било другаде) решил, че издишането на дима в лицето означава желание за секс не означава, че всеки човек на света трябва да влага такъв смисъл...

Успех с дефлорирането! :D

FeuerHerz
06-13-2009, 10:35
А мерси :) и м/у другото наистина беше успешно :P благодаря ти че ми пожела успех :-)

Shalala
06-13-2009, 10:39
ами,то какво излиза,че на ден ми се прави секс с над 10 различни момичета,издишъл съм димът на цигарата в лицето на много момичета,когато съм на сепарето,или те на мен но просто така,за ебавка,или просто закачка,може и това да е незнам,несъм "ветеран" в пушенето от скоро пуша 8)

Ilikeliljon
06-13-2009, 10:47
А мерси :) и м/у другото наистина беше успешно :P благодаря ти че ми пожела успех :-)

Хахахааа, кога пък успя да я дефлорираш, то ще кажеш, че веднага е станало. Едното ти мнение е от 12:10, а това от 1:35. Кога пък дойде тя, нави се, направихте го :razz: :razz: :razz:

53downfall
06-13-2009, 10:50
Ами когато си издиша дима в лицето ти значи,че е искала да си издиша дима в лицето ти.

FeuerHerz
06-13-2009, 11:19
I like lil jon (btw много грозен циганин е тоя Лил) ако не усещаш иронията в писанията ми се върни в 5 клас и научи значението на тази дума и м/у другото след като го направи ме попита дали знам кво значи тва ... ако не да го повтори пак ! Знаех че стаа въпрос за клецане ма исках да се оверя и кво ? попадам на некви рапарски идиоти дет харесват Лил Джон ...

BaiToq
06-13-2009, 11:20
Идеята е такава ... ако жена издиша дима от цигарата си в лицето на мъж какво точно трябва да значи ? без ебавки от рода на ми значи че си идиот :D или значи че се ебава с теб :) мен ми се върти идеята за някакъв вид интимни отношения ли или на мен така ми се струва ... нз изкажете мнение ако може :)
Значи,че си идиот и се ебава с теб. 8-)

FeuerHerz
06-13-2009, 11:33
хаха и тва ми го казва някой на незнаина възраст който има животинче в jivotnoto.com :razz: и да идиот съм :D нещо кат тия от Jackass тва проблем ли е ?

miloto_girl_4e
06-13-2009, 11:36
Счетам темата за приключена :!: