PDA

View Full Version : Морска вода



BaBy_bS
06-12-2009, 22:35
Имам един въпрос относно морската вода.Утре смятаме да ходим на плаж на отдалечен от моя град курорт.Всичко хубаво, но приятелите ми ще искат да се разхождаме,а аз малко се притеснявам от мокрия бански.Та въпросът ми е дали от мокрия бански може да ми стане нещо,да хвана някоя зараза (от мръсната вода) или да си направя някоя инфекция.
Знам,че въпросите ми да глупави и детински,но наистина не искам да си провалям цялото лято,заради единия плаж извън града.Благодаря на сериозно приелите моите въпроси и на съответните отговори :-)

fluffka1
06-13-2009, 07:23
Изобщо немога да те разбера какво се притесняваш от мокър бански?? :shock: каква алергия??? тва все едно да докоснеш морската вода и да получиш алергия :lol: за първи път чувам такова нещо. Я ако може пообясни малко че наистина немога да разбера притесненията ти :?

eXpl0d3
06-13-2009, 08:40
не :razz:

Nitroglycerin
06-13-2009, 09:46
Нищо няма да ти стане ,освен ако не ходиш да се къпеш в някой басейн пълен с фекалий.В морската вода живеят най-различни организи като водораслите който пречистват водата от всякаквите бактерий ,това че е леко мътна е заради отделилите се органични отпадъци от водорасли и други мъртви морски обитатели ,свързани с песачинки.

_butterfly_
06-14-2009, 11:07
Въпросите ти действително звучат малко глупаво, без да се обиждаш. Спокойно, нищо няма да ти стане, не се притеснявай за такива глупости, а гледай да си изкараш хубаво :)

Lysit0
06-14-2009, 11:11
НЕ мисля,че ще ти стане нещо,пък и банският е само твой,ти си го носиш.

shandio
06-14-2009, 13:45
оле мале :shock: ти сериозно ли !! до сега да сме се натъшкали ако беше така :lol: :lol:

EarthShaker
06-15-2009, 21:01
виж ми подписа

cveteto64
06-16-2009, 06:39
Че аз лятото си ходя на дискотеката (тя е на брега на морето) с банския и по цяла вечер си седя с него мокър, сух все тая...