PDA

View Full Version : Бившия ?



FCB
06-13-2009, 08:09
Бившия ми е с 11 години по-голям.Ходихме известно време,изневери ми и скъсахме.Пак се сдобрихме и пак издънка от негова страна.Пълен боклук е,но ми е голяма слабост.И тази седмица излизахме 3 пъти.Гушка ме,целува ме,секс правихме.Знам че има 2 най-добри приятелки.Видях му дисплея на тела вчера снимка с 1 мацка.Питам го коя е-ми една приятелка,само приятелка без задни мисли.Казах му ако е гадже прсто да ми каже,вече взех да приемам всичко.Но той ми каза-"Луда ли си,ако имах гадже нямаше да ти звъня и да се виждам с теб.Имам толкова много работа,времето ми е пари и аз го споделям с теб"За това знам че е прав,но нз вече лъже ли ме отново.А се е променил доста.Преди почти не пишеше,не звънеше , не идваше (от съседен град е) А сега направо ме учудва.Казах му го и той ми каза-"Искам нормални тношения вече,за 1 година ми стана ясно че ще съм с теб,ако не исках изобщо нямаше да те търся"
Мн съм го нареждала-"Глупак,идиот,комплексар",но пак си ме търси.Какво ви е мнението за подобен тип мъже и пооведение?[/b]

fc
06-13-2009, 08:21
Разиграва те, какво друго може да прави?

selens
06-13-2009, 08:30
Разиграва те 8-) Момиче в началото на лятото сме .. сега е сезона на авантюрите.Заеби тоя простак и си намери ново момче.Първо че ще се позабавляваш а и може да се окаже много по-добър от този а и по млад .. 8-)

RaZzer
06-13-2009, 10:05
Е, не е задължително да те разиграва... Сългасен съм, че е възможно, но пък не изключвам и варианта просто да се е променил, да е осъзнал, че с теб му е било най-хубаво и че иска нещо по-сериозно... Моят съвет е - ако искаш нещо сериозно - не се пускай лесно, за да не страдаш отново; първо го "повърти" малко, за да си сигурна, че те иска наистина, а ако си просто за закачката - тогава давай!

tedity1
06-13-2009, 10:25
zaebi go :D :D :D :D

Lysit0
06-13-2009, 10:43
Разиграва те да,но явно и ти си му слабост.Щом година седи още с теб.....разигравай го и ти,ако не става по друг начин ;)

Take_That
06-13-2009, 10:47
Не е изключена възможността отнова да има чувства към теб, но те не се казват, а се доказват, направи така, че да ти ги докаже, искай доказателство за тази негова обич :) Действията му ще ти кажат най-добре дали не си му безразлична или просто си играе с теб

Faces
06-13-2009, 11:11
Ооо разигравате ся лято едно друго може и да не може да си намери някоя която да му се върже и си връзва гащите с тебе както се казва.Като изкочи някоя свежа мръвка и айде чао чао остави го тоя тип са ми много познати имам 3 такива авера и не 1 път съм бил накосъм да ги ошамаря че така си играят с момичета които наистина ги обичат.

FCB
06-13-2009, 14:36
Разиграва те 8-) Момиче в началото на лятото сме .. сега е сезона на авантюрите.Заеби тоя простак и си намери ново момче.Първо че ще се позабавляваш а и може да се окаже много по-добър от този а и по млад .. 8-)

Еми то не е само лятото,ние постоянно сме така.Караме се,не си звъним,блокираме се в Скайп и след месец пак наново.Както се кзва с него не мога,но и без него не мога.Яд ме е че мъж на 29 а не знае какво иска

annamari
06-13-2009, 15:30
i az sum kato teb znam 4e i moq e bokluk no go obi4am i my pro6tavam vsi4ko

flowerlina
06-13-2009, 16:15
Не бих се занимавала с него

Hilary_
06-13-2009, 19:37
Дааа един, втори сега и трети път... не е ли малко нахален? :? Мани го ... :?

FCB
06-13-2009, 20:39
Ами нз дали е нахален,но все така се получава.Чудя се дри защо го търпя,заричам се да не съм с него и се повтаря една и съща истрия

scoobydors
06-13-2009, 20:41
Разиграва те да,но явно и ти си му слабост.Щом година седи още с теб.....разигравай го и ти,ако не става по друг начин ;)

\:D/

sLaDkA_GrEsHkA
06-14-2009, 12:33
на колко си ?

DiabolicAngel
06-14-2009, 14:26
Разиграва те,то е ясно!

happy_cute
06-14-2009, 14:35
Една много близка приятелка е в същата ситуация.Тя е на 17,той на 25.Тя е от София,а той от Пазарджик.Ходят от почти едно година.Наскоро й каза,че има приятелка от 5 години,с която живеят заедно в Пазаржик(той има и апартамент в София).Но тя вече се е привързала към него и не може да го зареже.А трябва...няма бъдеще в тази връзка..и надявам се като страничен наблюдател на тази история да го виждаш.И на него другата му е на дисплея на телефона.Знам,че няма да го зарежеш каквото и да те посъветваме,но бъде рационална.Това са ти най-хубавите години и надали ще ти се иска да ги помниш с някакъв педофил,който ти е разбил сърцето.

Зарежи го навреме.