PDA

View Full Version : BIG problem



kami134
06-13-2009, 08:28
моя проблем е че харесвам едно момче и знам че и тои ме харесва но като поговорим и аз му кажа кво чувствам и го питам кво праим той вика нз.мисля че го е страх щото съм малко по голяма от него пак и не съм девствена ако разбирате.плс дайте съветче мн го харесвам тва момче и не искам да го загуба :-#

selens
06-13-2009, 08:34
Колко по-голяма си от него?

mOBSCENE
06-13-2009, 08:35
По принцип момчетата си падат повече по `какички` и не мисля ,че това е проблема!Колкото до това дали си девствена..няма значение..
А и на всеки ли го казваш ? :D

Просто го попитай дали иска да има нещо м/у вас.
Ако неиска .. на сила хубост не става :? Не всичко зависи от теб ..
А и може да си избързала с откровенноста :(

flowerlina
06-13-2009, 09:35
Направо му казваш, че ако продължава да те мотае ще си търсиш друг и т'ва е.

RaZzer
06-13-2009, 09:56
Ем... по една или друга причина явно той е по-стеснителния. Ако го харесваш, не би трябвало да е проблем за теб да се опиташ ти да направиш първата крачка... Нз на какъв етап сте, но ако просто сте си казали, че се харесвате - давай, кани го да излезнете, така и той ще се поразчупи малко и като те изпрати - ще го целунеш (може и да не е с език, за да не изглежда, че си напълно отдадена - смисъл просто го целуни по бузата и очаквай той да продължи... но това вече ти си го решаваш)! А след това вече ще се надяваш, че той ще се поуспокои и ще е малко по-активен! ;) Успех!

elsy
06-13-2009, 09:58
Направо го питай кво го притеснява.

Take_That
06-13-2009, 10:52
Направо го питай кво го притеснява.

Съгласна съм

Lysit0
06-13-2009, 11:25
kam134,както има едил лаф , ''хвани си кака,да те отрака''. 8-)
А и това,че не си девствена надали ще го притесни и ще го загубиш заради това.Просто поговори с него,кажи му кво чувстваш.......

Love_Boy
06-13-2009, 14:26
моя проблем е че харесвам едно момче и знам че и тои ме харесва но като поговорим и аз му кажа кво чувствам и го питам кво праим той вика нз.мисля че го е страх щото съм малко по голяма от него пак и не съм девствена ако разбирате.плс дайте съветче мн го харесвам тва момче и не искам да го загуба :-#

Голям загубеняк! Ако беше малко по-печен щеше да се възползва от ситуацията! ОСТАВИ ГО!

Hilary_
06-13-2009, 14:31
Е питай го какъв е проблема? :-o

FCB
06-13-2009, 14:42
Седнете и поговорете сериозно.Питай го къде е проблема и какво го притеснява чак толкова.Щом и той те харесва би трябвало да сте заедно,а не да се прави на луд.