PDA

View Full Version : Какво става мамка му???



tekila_sunrise
06-13-2009, 10:52
Преди около месец тръгнах с едно момче,много симпатично,лошото е че се виждаме 2-3 пъти в седмицата защото постоянно е зает,работа и т.н..
Но винаги когато се виждаме се държи мн добре с мен,не се караме,не ме ревнува изобщо (тва до няква степен нз дали е добре).Последните 2-3 дни обаче незнам какво става,затваря ми телефона,не ми отговаря в скайп,нищо...Вчера когато звъннах неговия приятел ми отвори и каза че него шефа го е извикал по работа нещо и си е остил телефона...Нз дали да вярвам..Смс му пращах...Пак не..Някой няква идея и съвет че вече нз кво да мисла :-k ](*,) 8-[ 8-[ :cry: :cry: :cry:

PlaYWithHim
06-13-2009, 10:54
Ами определете си среща и го питай какво става с него и с поведението му.Защо не ти обръща внимание и работата ли е причината или има и нещо друго ..

Ilikeliljon
06-13-2009, 10:59
Честно казано след като затваря и не отвръща на смс и по скайп, трудничко ще си уреди среща с него. Но се постарай наистина да се видите, защото нещата са много странни. От колко време ти отказва разговори и не пише по скайп и така. :) :)

TheBeliever
06-13-2009, 11:00
Според мен те е зае*ал по най-страхливия начин. Изчакай ден-два и ако не те потърси се опитай да се свържеш с него. За предпочитане по телефона. Ако пак не стане просто се откажи.

tekila_sunrise
06-13-2009, 11:05
Честно казано след като затваря и не отвръща на смс и по скайп, трудничко ще си уреди среща с него. Но се постарай наистина да се видите, защото нещата са много странни. От колко време ти отказва разговори и не пише по скайп и така. :) :)
абе вече 2 или 3 дена...

Lysit0
06-13-2009, 11:10
Явно не иска да е с теб вече.Най-добре,ако му знаеш адреса отиди до тях,няма как да не го намериш у тях.И да ,аз мисля,че връзка от разстояние не е никаква връзка.Та вие се виждате 2-3 пъти.И естествено е да не се карате,след като се виждате толкова рядко.Или ,най-добре изчакай той да те потърси.Ако държи на теб ,той ще те потърси. :)
Айд успех.....

Ilikeliljon
06-13-2009, 11:10
Наистина странно му е поведението, а и времето не е малко, че да е зает да речем толкова време. Опитай се чрез някой, чрез приятел да разбереш какво става. Звънни му един след друг, ако ти затваря само, по-добре да не се занимаваш. Щом те игнорира значи има причина (не е задължително да е в теб). :)

tekila_sunrise
06-13-2009, 11:15
Явно не иска да е с теб вече.Най-добре,ако му знаеш адреса отиди до тях,няма как да не го намериш у тях.И да ,аз мисля,че връзка от разстояние не е никаква връзка.Та вие се виждате 2-3 пъти.И естествено е да не се карате,след като се виждате толкова рядко.Или ,най-добре изчакай той да те потърси.Ако държи на теб ,той ще те потърси. :)
Айд успех.....
Аз лесно ша отида,добре,еми като нз в колко се прибира защото си мени смените често...и връзка от разстояние...немога да кажа че е точно така

Lysit0
06-13-2009, 11:21
Явно не иска да е с теб вече.Най-добре,ако му знаеш адреса отиди до тях,няма как да не го намериш у тях.И да ,аз мисля,че връзка от разстояние не е никаква връзка.Та вие се виждате 2-3 пъти.И естествено е да не се карате,след като се виждате толкова рядко.Или ,най-добре изчакай той да те потърси.Ако държи на теб ,той ще те потърси. :)
Айд успех.....
Аз лесно ша отида,добре,еми като нз в колко се прибира защото си мени смените често...и връзка от разстояние...немога да кажа че е точно така

Няма ли стационарен телефон?
Ако живее с техните,брат или сестра,като дигне някой от тях питай по кое време си е в къщи,и тогава иди.
Поговори с някакъв негов приятел,ако ги познаваш.....Все ще измислиш нещо.

qazwsx
06-13-2009, 11:52
ako si mu pusnala 1-2 pyti predi da se slu4i tva i vryzkata vi e ne6to ot roda 1-2 meseca ... to 4estito ti be6e precakana :D

selens
06-13-2009, 11:54
ako si mu pusnala 1-2 pyti predi da se slu4i tva i vryzkata vi e ne6to ot roda 1-2 meseca ... to 4estito ti be6e precakana :D
Пфф по малумен коментар неможа ли да напишеш 8-)
ПТ - Всичко може да е .. затова е най-добре да го намериш и да говориш с него :)

tekila_sunrise
06-13-2009, 11:55
хаха миии да...но току що му писах и..


[2:31:30 PM] HeartlesS каза: mi ti nito mi otg nito mi pi6e6
[2:31:38 PM] HeartlesS каза: kvo stava s tebe be 4ovek
[2:31:40 PM] HeartlesS каза: kak si
[2:31:52 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: ne jelaq nito da si pisha nito da se vijdam s nqkoi ....
[2:32:01 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: sujelqvam
[2:32:05 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: stanah nqkoi neshta i
[2:32:09 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: nejelaq nikoi okolo men
[2:32:22 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: v momenta
[2:32:40 PM] HeartlesS каза: hm za6to kvo e stanalo ako iska6 kaji de...
[2:33:33 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: vse oshte ne sum kazval na nikoi osven tezi koito bqha na momenta tam
[2:33:37 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: tui che ne mislq i da kazvam ....
[2:34:48 PM] HeartlesS каза: egati ti znae6 li kolko se bqh pritesnila za tebe
[2:35:39 PM] HeartlesS каза: 4udih se kvo e stanalo 6to taka mi bie6 zaeto i ne otg...mi nz kvo da ti kaja..dano vsi4ko da se oprai ako moje de...
[2:35:43 PM] HeartlesS каза: i taka..
[2:35:57 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: em mersi
[2:36:01 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: dano
[2:36:32 PM] HeartlesS каза: i mi domu4nq za tebe ve4e... :|
[2:37:23 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: emi kazah ti sujelqvam
[2:37:34 PM] HeartlesS каза: np :)
[2:38:55 PM] HeartlesS каза: tva v4era li e stanalo ili ?
[2:39:21 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: да
[2:39:25 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: и спри да питаш повече
[2:39:30 PM] HeartlesS каза: ok
[2:39:43 PM] HeartlesS каза: :*
[2:40:14 PM] BlooD CreW !!! Луцифер СаТаНиНсКи !!! каза: айде аз ще поспя малко че се вода довечера на работа
[2:40:29 PM] HeartlesS каза: emi leka

selens
06-13-2009, 11:59
Струва ми се че си измисля .. 8-) Ти все пак си му гадже защо да не сподели с теб ако е станало нещо лошо .. :(

dshiznit
06-13-2009, 13:28
Ве остави момчето намира ве. Баси досадата.

Faces
06-13-2009, 14:33
tekila_sunrise остави тая работа минало заминало е за него ебати ти ако с мене си пишеш както не се познаваме ще има повече любов от моя страна отколкото от негова.Измисля си да те разкара по така без грозни сцени нито една мила дума не ти каза нищо даже и на целувката ти не е отговорил и как те резна просто си личи колко му дреме че си се притеснявала.

Hilary_
06-13-2009, 14:35
Остваи го виж къв е залухав... :?

FCB
06-13-2009, 14:40
Преди около месец тръгнах с едно момче,много симпатично,лошото е че се виждаме 2-3 пъти в седмицата защото постоянно е зает,работа и т.н..
Но винаги когато се виждаме се държи мн добре с мен,не се караме,не ме ревнува изобщо (тва до няква степен нз дали е добре).Последните 2-3 дни обаче незнам какво става,затваря ми телефона,не ми отговаря в скайп,нищо...Вчера когато звъннах неговия приятел ми отвори и каза че него шефа го е извикал по работа нещо и си е остил телефона...Нз дали да вярвам..Смс му пращах...Пак не..Някой няква идея и съвет че вече нз кво да мисла :-k ](*,) 8-[ 8-[ :cry: :cry: :cry:

Ами приятеля ти се държи като п*тка.Намери го и му кажи,че искаш да си изясните нещата.

Lysit0
06-13-2009, 16:22
Разигравате .....

lipsvashh_mi
06-13-2009, 16:36
абе това оправдание малко не ми се вижда като хората...и доста студено се държи,не каза,че си му липсвала и не ти отговори на целувката..доста странно е...нз за него ,но аз при нещо гадно случило се имам нужда точно от най-близките ми хора,а приятелят ми се води за един от тях..смисъл винаги е било така и винаги ще бъде.
той е момче-ок,не показва толкова чувства както ние ама твоя е кат камък студен....
по-добре поговори с него и му кажи,че не ти харесва начина му на държане.Ако нещо ти се сопне или от сорта-взимаш си чантата и айде,довиждане...все пак е месец,не година или повече :-o

mArMaLaDkA
06-13-2009, 16:42
Eбати студеното отношение! Ебати и чата! Ти си му гадже, най-близкия човек, к'во се прави на недостъпна госпожица?! С такива детски оправдания, разсъждения и изречения, аз се измъквах в 5-6 клас, ако не и да съм била по-малка. Много смешни и жалки опити за бягство и то на мъж. Егати келеша! Изобщо не се занимавай, само се унижаваш. Никакъв смисъл няма да му тичаш подир гъза. Нито му пука, нито пък ще е последния на света. И смятай, че това е ЕДВА първия месец. Ти представяш ли си как ще продължи връзката ви занапред, ако още сте заедно? Пълен цирк! Не се оставяй да те разиграват. :? Ако бяхте заедно от дълго време, разбирам, да ти е трудно да загърбиш години връзка, ама то.. месец, месец и малко отгоре най-много. Помисли трезво и погледни истината в очите. Не заслужаваш такъв човек до себе си.

Take_That
06-13-2009, 17:19
tekila_sunrise остави тая работа минало заминало е за него ебати ти ако с мене си пишеш както не се познаваме ще има повече любов от моя страна отколкото от негова.Измисля си да те разкара по така без грозни сцени нито една мила дума не ти каза нищо даже и на целувката ти не е отговорил и как те резна просто си личи колко му дреме че си се притеснявала.

+++++

Punisherrr
06-13-2009, 17:43
Това ако ти е гадже... :-o
Ебати кирливото отношение...
Дори и да има нещо наистина (в което дълбоко се съмнявам) двама души,които поне... се водят.. гаджета не би ли трябвало да си споделят такива неща ?? :? ...Аз ако не на приятеля ми не знам на кой ще споделя..
Както и да е ;) Жестоко се лъжеш с този явно...

FlashMX
06-13-2009, 18:57
Може би ако по принцип така напрекъсънато го търсиш се е издразнил нещо.... Имах едно момиче което ми пращаше смс-и и ми звънеше всеки божи ден по най-малко точно 3-4 пъти като само да ме пита каде съм и как съм........Това адски ме издразни лично.

scoobydors
06-13-2009, 20:58
tekila_sunrise остави тая работа минало заминало е за него ебати ти ако с мене си пишеш както не се познаваме ще има повече любов от моя страна отколкото от негова.Измисля си да те разкара по така без грозни сцени нито една мила дума не ти каза нищо даже и на целувката ти не е отговорил и как те резна просто си личи колко му дреме че си се притеснявала.

+++++

Съгласна :D

Lady_AMG
06-13-2009, 21:31
Да измисля си. Обсебила си го. Обърни го гръб и сам ще дойде при теб. Законът на тангото...

tekila_sunrise
06-14-2009, 09:05
Пак аз излязох глупавата ](*,) ](*,) ](*,) :cry:

Take_That
06-14-2009, 09:06
Пак аз излязох глупавата ](*,) ](*,) ](*,) :cry:

Какво е станало?

tekila_sunrise
06-14-2009, 11:09
Стана така че той е в "депресия" и не иска да се вижда с никой.Питах го дали иска да е с мен,той каза че най-добре да продължа напред ,да не тъпча на едно място с него защото незнаел колко ще продължи това неговото, и почна да съжалява дрън-дрън и така...

Take_That
06-14-2009, 13:16
Стана така че той е в "депресия" и не иска да се вижда с никой.Питах го дали иска да е с мен,той каза че най-добре да продължа напред ,да не тъпча на едно място с него защото незнаел колко ще продължи това неговото, и почна да съжалява дрън-дрън и така...

Аааа излезе той чистия и невинния в цялата ситуация, жертвата един вид, която е мноооого депресирана ... уууу лигльо, повдига ми се от него (без да ми се обиждаш), защото е страхливец ето затова... tekila_sunrise, хващай живота си в ръце и не се занимавай повече с тоя дрисльо, ако после те потърси му кажи "Ами вече продължих напред!" ;)

happy_cute
06-14-2009, 14:41
Аз казвам,че е време за ОТМЪЩЕНИЕ! :x Как се измъкна мазният му лъжец от ситуацията!А ти си ебати милото момиче.Аз ако не ми вдигаше два дена и после ако ми отговаряше толкова троснато такъв скандал щях да му дръпна и да го зарежа най-вероятно!Оффф трябва да му го върнеш!

DeViLgIlrL16
06-14-2009, 15:08
Аз казвам,че е време за ОТМЪЩЕНИЕ! :x Как се измъкна мазният му лъжец от ситуацията!А ти си ебати милото момиче.Аз ако не ми вдигаше два дена и после ако ми отговаряше толкова троснато такъв скандал щях да му дръпна и да го зарежа най-вероятно!Оффф трябва да му го върнеш!


+1 зарежи го тоя боклук.. :?

tekila_sunrise
06-15-2009, 11:54
Не,глупости,няма смисъл да му отмъщавам за каквото и да е било.Поне веднъж искам да ме запомнят с добро че да не стане след време да ме плюят с бившия(познават се) :)

XTREMEFREERIDE
06-15-2009, 12:50
Ами стой настрана. Не мисля, че за един месец вече го оичаш тоолкова много, така че остави го, да си живее живота. Щом дори не опитва да те задържи до себе си, значи не държи толкова на теб (съжалявам, че го казвам).

happy_cute
06-15-2009, 14:18
Не,глупости,няма смисъл да му отмъщавам за каквото и да е било.Поне веднъж искам да ме запомнят с добро че да не стане след време да ме плюят с бившия(познават се) :)
Абе аре върни му го!Тръгни с най=добрия му приятел :smt077

Take_That
06-15-2009, 19:20
Не,глупости,няма смисъл да му отмъщавам за каквото и да е било.Поне веднъж искам да ме запомнят с добро че да не стане след време да ме плюят с бившия(познават се) :)

Правилно, но не трябва да го искаш, за да те запомнят с добро, а защото ако тръгнеш да му отмъщаваш това означава той отново да "победи" :)

Find0
06-22-2009, 00:37
супер мн се дразня като кажете "абее за*би го/я не си струва " за мен тва е супер лекомисленно кво вие при първата трудност заебавате ли ем то за тва има мн ама мн вразки по 1 /2 месеца тряя да се опитаме да разберем 4овека срещу вас да му помагаме в трудни моменти нали тва в основата на една вразка .

а сега по темата според мен опитаи да разбере6 какво става наистина дори да се наложи да отнеме известно време знаи че истината винаги ще излезе на яве каквато и да е подходи такти4но покажи загриженост и заинтересованост може наистина да е в труден момент и да се опитва да не прехварля негативни емоции на близки и приятели не трябва обаче да и да отхжарля6 и други вазможни варианти просто прояви търпение но мисля 4е вс ще е наред :-P :-P

Sun4o19
06-22-2009, 00:42
Защо не го проследиш къде ходи какво прави нещо като тип хванати в изневяра...да ти кажа помага :-o :grin:

dimitar_ak
06-22-2009, 05:41
Спри да го търсиш и изчакай той да ти се обади. Ако това не се случи до седмица го забрави.

Aicken
06-22-2009, 05:54
leave him alone