PDA

View Full Version : Проблем



nqma1vreme
06-13-2009, 11:13
Здравейте! Сигурно ви е омръзнало от хора като мен, които вечно имат някакви проблеми, но мен наистина това ме мъчи и искам да споделя дори и никой да не пише в темата. Та всичките ми приятели от 5-6 клас накрая винаги ме прецакваха по някакъв начин и тази година отидох в ново училище, защото кандидатствах след 7ми клас и ме приеха. Преди 15ти септември си казах, че този път ще е различно и че там приятели аз няма да търся. Да, обаче нещата не станаха точно както си бях обещала. На един чин седнах с едно момиче, което познавах бегло, а пред мен седна друго момиче, което също познавах много малко. С течение на времето започнахме да споделяме и да се сприятеляваме. Всичко беше ОК, но нали не може всичко да е наред и винаги идват проблемите. Това момиче се побърка. Първо тя никога не ме е изслушвала като хората и сякаш никога не й е пукало кой знае колко за мен и мойте неща. Винаги си излиза в друга компания, което мен не ме бърка, защото аз също имам своята компания. Но когато нещо стане и има някакъв проблем веднага идва при мен. Имам чувството, че когато е добре изобщо не ме търси... сега аз също съм в труден период, но нея това не я вълнува. Тя идва казва си проблемите, а мене кучета ме яли. С другото момиче нещата са по-добре, в смисъл аз изслушвам нея и тя мен и наистина я чувствам близка, но много се тормозя за тази, която седи до мен. Не мога просто да я оставя, защото се привързах към нея, но не мога и да продължавам да се измъчвам. Какво да правя ?! [/i]

Lysit0
06-13-2009, 11:42
На това просто му се казва използвач.Спри да общуваш с нея и да седиш до нея.Просто все едно не съществува.Лесно е.

blackvelvet
06-13-2009, 15:21
На това просто му се казва използвач.Спри да общуваш с нея и да седиш до нея.Просто все едно не съществува.Лесно е.

+1 Игнорирай я колкото се може повече.Нека да разбере,че не може да те използва като кошче за душевни отпадъци.Накарай я да разбере,че и ти си имаш лошите моменти и ти се нуждаеш от подкрепа... ;)

got2Bthe1
06-13-2009, 17:28
На това просто му се казва използвач.Спри да общуваш с нея и да седиш до нея.Просто все едно не съществува.Лесно е.

+1 Игнорирай я колкото се може повече.Нека да разбере,че не може да те използва като кошче за душевни отпадъци.Накарай я да разбере,че и ти си имаш лошите моменти и ти се нуждаеш от подкрепа... ;)