PDA

View Full Version : Сони Ериксон



NqkfaNikakva21
06-13-2009, 12:00
значи не знам дали това е точния раздел, но имам един въпрос

телефона ми е Sony Ericsson W890i и не може да се включи ... носих го на сервиз, но нищо ...
та дали трябва да го преинсталирам и някой знае ли как точно трябва ... :-o

doomkillerr
06-13-2009, 12:20
А какво ти казаха от сервиза? Защото ако не са успели да го поправят там е малко съмнително Ние да можем да помогнем! :? Мисля си че щом не може въобще да се включи не би трябвало да е от софуера на телефона. И да попитам - как по точно спря да работи? :)

NqkfaNikakva21
06-13-2009, 12:31
ами по едно време почна да ми се изключва сам ... оправиха ми го и след няколко дена ми се изключи и до там
и забравих да кажа, че телефона е падал
и току що майка ми каза, че от сервиза са и казали, че от падането е повредена електрониката ... :-o


и сега видях, че тела ми е свързан с компа (USB) и ми се показва онова да не изключваме преди от компа (нещо такова) и изчезна ... :-o

doomkillerr
06-13-2009, 12:36
Така от това което спомена разбирам, че проблема е в електрониката, тоест хардуерната част или по скоро платката на телефона... Ако съм прав това означава, че само в сервиз могат да го оправия и то само, чрез подмяна на изорялата или повредена част! Чрез инсталация на по нов софтуер няма да стане!!! :?

NqkfaNikakva21
06-13-2009, 12:39
телефона не ми е купен от България и няма да стане това с подменянето ... :(


няма да е зле някой да предолжи някой добър сервиз в Благоевград :)

Cybershot
06-13-2009, 13:53
телефона не ми е купен от България и няма да стане това с подменянето ... :(


няма да е зле някой да предолжи някой добър сервиз в Благоевград :)

няма значение че не е купен от България. Това е често срещана марка. Ако беше HTC/Apple/O2 тогава Да, но съм сигурен че могат да го оправят :-D

NqkfaNikakva21
06-13-2009, 13:57
Благодаря :)