PDA

View Full Version : Рицар в броня или Питър Пан???



Chikiponita
06-13-2009, 15:32
Здравейте!
Наскоро се запознах с едно много, много, много красиво момче. Той ме покани на среща, излизали сме вече доста пъти, целуваме се много и така, обаче не мога да го приема за гадже. Нещо липсва в цялата работа. Липсват чувства може би. Той е несериозен и сам си го и каза. Каза ми, че попринцип не мисли много за нещата, действа импулсивно, първосигнално, без да му пука от последствията, търсел удоволствие в простичките неща. Бил такъв тип. И не го каза конкретно за отношението му към мен, а за отношението му изобщо към живота. Филмите, които гледа, и книгите, които чете, са точно такъв тип - увлекателни, неангажиращи и въобще не задълбаващи в никакви философии на живота. Добре, и защо мен ме притеснява това ли? Ами защото явно гледа така и на нашите срещи. Пък и той, и аз ще заминаваме в чужбина да учим в различни страни след няколко месеца. Може би неговата стратегия е правилна. Може би така е по-добре, за да "не се нараним жестоко", както той ми каза. Обаче не знам докъде да стигна, докъде да го допусна. Да не стане така, че аз да го допусна много до себе си, а той мен е, и после аз да съм много разочарована и отчаяно влюбена... Не знам какво да правя. Чудя се той рицар в броня ли е, смисъл защитни стени ли си е изградил заради някакъв болезнен опит с друго момиче, или просто си е тип Питър Пан - момчето, което никога не иска да порасне, да взима решения и да поема отговорности.
Благодаря на тези, които прочетоха всичко това. Просто ми е тъжно и съм много, много объркана.
Ще се радвам да напишете мнение.
Поздрави :)

Take_That
06-13-2009, 15:45
Обаче не знам докъде да стигна, докъде да го допусна. Чудя се той рицар в броня ли е, смисъл защитни стени ли си е изградил заради някакъв болезнен опит с друго момиче

До къде да го допуснеш само и единствено ти можеш да си решиш :) Според мен ще е много по-добре да не достигате до интимни отношения, защото после спомена ще е по-болезнен. А дали е изградил защитни стени заради болезнен опит с друго момиче - само той си знае. Щом това те измъчва поговори с него и директно го попитай :) Успех ти желая

Lysit0
06-13-2009, 15:50
Ами нормално е така да мисли,след като ще ходите в различни страни.
Мисля,че се е опарвал от предишно момиче,за това така говори.

flowerlina
06-13-2009, 16:06
Ами според мен след като тъй или иначе ще се разделите, няма смисъл да задълбаваш, защото после ще те боли повече

MiLGaR0sSa
06-13-2009, 17:53
Щом ще ходите в различни страни не мисля,че има смисъл от сериозна връзка.Но само ти си решаваш.

Riva
06-13-2009, 18:04
Мисля че той е Форест Гъмп :razz: :razz: :razz:

VerryBerry
06-13-2009, 18:19
Щом ще ходите в различни страни не мисля,че има смисъл от сериозна връзка.Но само ти си решаваш.

съгласна

SuperBadSuperFresh
06-13-2009, 18:59
Ами като не одобряваш отношението му,просто се отдръпни,докато не е станало късно.Защото така или иначе ако се задълбаете,ще страдаш като заминете

RaZzer
06-13-2009, 19:00
По-добре не "задълбавай"!

Hilary_
06-13-2009, 19:32
Не се увличай .. сам е казал, че много много не му пука за нищо... :(

Python5
06-14-2009, 04:22
Здравейте!
Наскоро се запознах с едно много, много, много красиво момче. Той ме покани на среща, излизали сме вече доста пъти, целуваме се много и така, обаче не мога да го приема за гадже. Нещо липсва в цялата работа. Липсват чувства може би. Той е несериозен и сам си го и каза. Каза ми, че попринцип не мисли много за нещата, действа импулсивно, първосигнално, без да му пука от последствията, търсел удоволствие в простичките неща. Бил такъв тип. И не го каза конкретно за отношението му към мен, а за отношението му изобщо към живота. Филмите, които гледа, и книгите, които чете, са точно такъв тип - увлекателни, неангажиращи и въобще не задълбаващи в никакви философии на живота. Добре, и защо мен ме притеснява това ли? Ами защото явно гледа така и на нашите срещи. Пък и той, и аз ще заминаваме в чужбина да учим в различни страни след няколко месеца. Може би неговата стратегия е правилна. Може би така е по-добре, за да "не се нараним жестоко", както той ми каза. Обаче не знам докъде да стигна, докъде да го допусна. Да не стане така, че аз да го допусна много до себе си, а той мен е, и после аз да съм много разочарована и отчаяно влюбена... Не знам какво да правя. Чудя се той рицар в броня ли е, смисъл защитни стени ли си е изградил заради някакъв болезнен опит с друго момиче, или просто си е тип Питър Пан - момчето, което никога не иска да порасне, да взима решения и да поема отговорности.
Благодаря на тези, които прочетоха всичко това. Просто ми е тъжно и съм много, много объркана.
Ще се радвам да напишете мнение.
Поздрави :)

От описанието излиза, че ти си "мъжа" във вашата връзка :D.

Каквото и да ти говори, изключително малко са хората (от мъжки пол), които наистина са толкова хаотички и нецеленасочени в действията си. Това е женска черта!

Lysit0
06-14-2009, 06:36
Той ти го е казал добре,не се задълбочавай много ,щом знаеш как стоят нещата.

BaiToq
06-14-2009, 07:09
Дарт Вейдър.

Ilikeliljon
06-14-2009, 09:55
Като видях темата се сетих за филмите "Рицар без броня" и за "Питър Пан" :D :D :D По темата:странна история...

LizZz
06-14-2009, 11:02
Дарт Вейдър. :lol: