PDA

View Full Version : Естествен цвят на косата



rostro
06-13-2009, 15:39
Здравейте!Преди няколко месеца си боядисах косата кафява-много светло,но преди това бях руса около 3 години и естествено сега цвета ми се отмива всеки път ,когато я измия-искам естествения си цвят на косата,вече са почнали да ми израстват корените и се чудя дали мога да боядисвам само частта под корените,която е по-светла да за няма голяма разлика,а моята коса да расте едновременно с това?Знам,че ще стане бавно,но трябва.А от друга страна е смешно с 2 цвята коса-като селянка(с извинение).. :? мерси предварително

cveteto64
06-13-2009, 19:53
Аз имам една приятелка, която доста години беше руса, но коста и толкова се изтущи и започна да цъфти и реши да си остави да израсте естествената и наистина е малко смешно и дори грозно, но ако и твоята е така по добре я остави да израсте пък и не вярвам приятелите ти да ти се смеят а от чуждото мнение не бива да те притеснява...

titinkaa
06-14-2009, 05:05
остави да ти израсне сама

rostro
06-14-2009, 05:19
Ами моята коса е много тъмна и сега като не съм боядисвана от 2 месеца цвета ми (кафевият) почва да жълтее ,нали все пак отдолу е русо..представете си тъмни корени и надолу неопределен цвят-гадничко е.Някой ползвал ли е шампоан оцветител-дали става нещо,в смисъл ако се мия с него ще ми се боядисва ли и моята коса в корените и после да опадва ,за да расте ,а другата част да е същият цвят :oops: дано сте ме разбрали,защото май не го обясних добре

slim__shadygirl
06-14-2009, 05:54
Шампоаните оцветители са боклуци!По-добре се боядисай с цвят като естествения ти.

vellvet
06-14-2009, 06:27
права си доста смешно е отиди при фризьора си и му обясни какво искаш да постигнеш и ще те посъветва какви са вариантите... може би с кичури близки до ест ти жвят няма да се забелязва толкова коренната разлика :)

annamari
06-14-2009, 09:53
idi na frizior tam 6te ti obqsnqt nai to4no kak da postupi6 8)

marin4itu
06-14-2009, 13:37
Тези оцветители имат файда само на естествена руса коса.

sweet_bubka
06-14-2009, 19:45
наистина е тъпо 2 цвята.Аз в момента съм така...кестеняво и черна къна,но просто нямам друг избор освен чакам да падне къната,защото нищо не може да се направи.Щом ти е с боя отиди на фризиор да измисли нещо :)

lipstik
06-15-2009, 11:29
Боядисай си цялата коса с цвят като твоя.Щом вече ти е изкарала ще можеш да се ориентираш по-лесно и я оставяй вече да си расте.

Goddess
06-15-2009, 15:07
...Или иди да ти я обезцветят ако искаш твоя си цвят по - бързо. :)