PDA

View Full Version : русо и черно



girl4eety
06-13-2009, 15:57
Искам да си направя някаква прическа с крив бритон.
Мислех си да се направя цялата руса,но после реших да се направа руса с черни кичури.
Та въпроса ми е харесва ли ви такава прическа...руса коса и долните кичури черни.
И още един въпрос какво мислете за тая прическа-т.е. за самата коса,бритона Не цвета http://www.kefche.bg/nikihrisi/photos/q@v7ere4/

elito6754
06-13-2009, 16:03
какво значение има дали ние те харесваме или не? Нали е важно ти да се харесваш, та дори и с виолетова коса на жълти, червени и сини кичури.

П. П. Така си си добре. :oops:

pandaMASSACRE
06-13-2009, 16:04
аз бях така и мога да ти кажа, че като решиш да се боядисаш по-тъмен цвят мн ще се прецакаш а и много ще ти нацифти косата. А и точно тази прическа е мнооого емоционална.

slim__shadygirl
06-13-2009, 18:35
... А и точно тази прическа е мнооого емоционална.
:-D

LovelyGirl
06-13-2009, 18:56
Изобщо не ми харесва.
Наорави си нормален асиметричен бритон.
Много ще си изгориш косата, ако я изрусиш и след това и сложиш черно кичури.
Ти си решаваш, но на тези години ти е рано още :)

DivoTo_KoTe
06-13-2009, 20:02
Лелеее никога не бих причинила нещо подобно на моята коса.
Аз за една боя ме е страх да пробвам,пък още по-малко кичури в/у боята. :shock:

vellvet
06-14-2009, 06:28
емовщина...... нищо лично :?

MakeMeLaugh
06-14-2009, 09:30
гадноо

TeenSpirit
06-14-2009, 09:35
По-добре не се изрусявай.. косата ще ти изгори неимоверно.
На мен лично прическата щеше много повече да ми харесва, ако момичето беше с тъмна коса.

sexa_na_kompleksa
06-14-2009, 10:40
И аз не бих си го причинила...

girl4eety
06-14-2009, 10:51
само да ви светна, че аз в момента съм руса /по природа/ и ми е някакво като нейното, само малко по-тъмно.
И ви питах дали би било хубаво да си направя така бритона т.е. крив бритон и отгоре да ми е по късо.
И дали е модерно още долните кичури да са черни.
Дано сте ме разбрали, че азз как обяснявам :?
Ако не сте разбрали питай те. :)

LovEsIckk
06-14-2009, 10:55
била съм така и мога да ти кажа,че това съсипва косата..Също така не си мисли , че от едно изрусяване ще ти стане така косата..трябва поне два-три пъти което е съсипващо .Също така ако не я поддържаш добре седи проскубано и много грозно..

vellvet
06-14-2009, 10:59
сериозно прическата е кофти... нз колко и кога е било модерно това за което питаш но при положение че имаш руса коса по природа то недей я разваля направи си бретон но не си накъсявай толкова мн горните пластове не се топирай като крива хавайска поличка и не не си прави черни кичури :-)

BlueCat
06-14-2009, 16:51
Не си боядисвай косата, мина му модата. Направи си бретон настрани, косата етажирана, най-късия етаж до брадичката.

Pepincetyy
06-14-2009, 18:33
Не си боядисвай косата, мина му модата. Направи си бретон настрани, косата етажирана, най-късия етаж до брадичката.
На боядисването му е минала модата????
Ти добре ли си??? :? :?

hamacs563
06-14-2009, 19:18
Не си боядисвай косата, мина му модата. Направи си бретон настрани, косата етажирана, най-късия етаж до брадичката. Съгласна съм :)

bybz
06-14-2009, 19:23
тва си е емовска прическа
ако си емо и ти допада си направи . . . ама . . . колкото по-естествено толкова по-хубаво и здравословно, защото ... тва един вид си е здраве на косата :oops:

WickerMan
06-14-2009, 20:52
Ще ти отива на акъла боядисай се 8-)

POLLINA
06-14-2009, 21:01
Не си боядисвай косата, мина му модата. Направи си бретон настрани, косата етажирана, най-късия етаж до брадичката. Съгласна съм :)
да бе до брадичката и да и се начупи косата като свинска опашка... :D

zevzeck
06-15-2009, 15:59
Само немога да разбера,защо си създавате излишни главоболия :-o :shock: :booooomb: 8-)

BoCupycake
06-15-2009, 16:17
Не си боядисвай косата, мина му модата. Направи си бретон настрани, косата етажирана, най-късия етаж до брадичката.
На боядисването му е минала модата????
Ти добре ли си??? :? :?
Ами да,от части му мина модата.Сега всеки се стреми да постигне естествените си цветове.

BlueCat
06-15-2009, 19:28
Не си боядисвай косата, мина му модата. Направи си бретон настрани, косата етажирана, най-късия етаж до брадичката. Съгласна съм :)
да бе до брадичката и да и се начупи косата като свинска опашка... :D
Авторката да е споменала с каква коса е - права, чуплива къдрава? С права и чуплива на етажи ще й е супер. За къдрава пак мисля, че ще е добре.

Относно боядисването имах предвид това в два цвята - отгоре рус, отдоло черен или обратно.

girl4eety
06-16-2009, 10:18
Не си боядисвай косата, мина му модата. Направи си бретон настрани, косата етажирана, най-късия етаж до брадичката. Съгласна съм :)
да бе до брадичката и да и се начупи косата като свинска опашка... :D
Авторката да е споменала с каква коса е - права, чуплива къдрава? С права и чуплива на етажи ще й е супер. За къдрава пак мисля, че ще е добре.

Относно боядисването имах предвид това в два цвята - отгоре рус, отдоло черен или обратно.
Косата ми е права и чуплива..и имам предвид /на мен косата си ми е руса като на мацката от снимката/ само искам да си направя долу черни кичури.и питам дали няма да е смешно.
Иначе за самата прическа други ден съм на фризьор и ще ме прави на етажи с крив бритон.Само сега остава дали да се боядисам.
И някой беше казал, че съм емо - НЕ НЕ СЪМ ЕМО.САМО ПРИЧЕСКАТА МЕ КЕФИ И ПО-ТОЧНО ЦВЕТА!!!