PDA

View Full Version : Харесва ли ме ако не ме разпитва много?



Garfield16
06-13-2009, 16:06
Харесвам едно момиче и разбира се се опитвам да разбера колкото се може повече за нея, разпитвам я, говориме си и т.н., но взе да ми прави впечатление, че като че ли тя не ме пита почти нищо за мене (по-скоро само общи въпроси) - в смисъл аз постоянно я разпивам и тя отговаря с охота и става разговор, в който и аз вмъквам разна информация за мене, но иначе имам чувството, че само аз я питам и аз знам доста повече неща за нея отколкото тя за мен. Та, въпроса ми е според вас дали това означава, че няма интерес към мен или просто да кажем й е такъв характера, изчаква или де да знам?
Знам, че по принцип трябва да я питам дали ме харесва, но още не е момента, та затова питам, иначе ясно, че само така ще разбера със сигурност какво й е отношението към мен.

Lysit0
06-13-2009, 16:11
Може би се притеснява....явно е обаче ,че има интерес към теб щом ти разказва .Изчакай още малко и я питай какво изпитва към теб. :)

flowerlina
06-13-2009, 16:12
Ами по принцип момичетата понякога толкова се увличаме в разговори за себе си, че забравяме за другия :D Но аз лично, ако харесвам/ имам чувства към някого искам да знам възможно повече за него

lipsvashh_mi
06-13-2009, 16:40
както казаха преди мен,момичетата обичаме да говорим за себе си,но е странно,че изобщо не се интересува и не пита повече от някой и друг общ въпрос..може да те има за симпатичен и да е стесннителна,знам ли....
кажи и след време какво изпитваш и й виж реакцията...успех :)

Take_That
06-13-2009, 17:22
както казаха преди мен,момичетата обичаме да говорим за себе си,но е странно,че изобщо не се интересува и не пита повече от някой и друг общ въпрос..може да те има за симпатичен и да е стесннителна,знам ли....
кажи и след време какво изпитваш и й виж реакцията...успех :)

Съгласна съм :)

MiLGaR0sSa
06-13-2009, 17:40
И аз мисля,че може би просто е по-стеснителна.Ако и досаждаше,нямаше да отговаря с охота на въпросите ти.Може би не иска да досажда.Абе според мен-действай...

RaZzer
06-13-2009, 19:01
О, въобще не се притеснявай от това... Според мен - просто въпрос на характер! Та... ти недей се притеснява, действай си по плана и това да не те плаши!

Hilary_
06-13-2009, 19:28
Може да е от притеснение или просто е такава.. спокс :wink: