PDA

View Full Version : Цикъл ( знам ,че на всички ви писна ,но все пак )



sweatkiss
06-13-2009, 16:53
Така първо ще ви помоля да не пишете мнения от сорта -Има търсачка или има 16375264 такива теми ,защото съм претърсила всичко ,но не бях удовлетворена...Така след 2 седмици ще ходя на море ,но се пада цикъла ми да доиде точно един ден преди морето (а попринцип ми е 7 дни ,мн кофти ,следователно ще си прецакам цялото море)...Не искам хапчета ,защото може да си прецакам хормоните...Знам че витамин Ц забавя цикъла ( така мисля да направя) и това за водата от сварен лук (че предизвиква цикъла по-рано) ,но ми се иска да ми кажете някоя друга бабина рецета или нещо безвредно ,което сте изпробвали или сте чули положителни отзиви за забавяне или предизвикване на цикъл(няма значенив кое от двете)...Знам ,че сега ще кажете -Ще си объркаш организма ,недеи ,ти луда ли си и подобни ,но наистина немога да си проваля единственото море за това лято (както се очертава) ,а с тампони бях миналата година на морето и пак си е гадничко ,затова ще съм ви изключително благодарна ,ако ми помогнете... 8-)

foreverr
06-13-2009, 20:02
Ми мацка тва слука действа, ама трябва да го пиеш топло и бързо.Ама тва е за предизвикване...

Boyd
06-14-2009, 10:58
Защо не си мислила, преди да определите дата за море!?

Biskfitka
06-15-2009, 14:48
Само ще те предупредя,че витамин Ц не винаги помага.Аз пих щото до вчера бях на екскурзия и въпреки това ми дойде,но по-слабо..

djuki
06-15-2009, 18:54
Защо не си мислила, преди да определите дата за море!?ами ако е като в моя случай наще има регламентирана 2 седмична отпуска и няма какво да се планува не винаги може всичко да е по - вода

lubata619
06-15-2009, 19:09
Пробвай да ядеш моркови. :razz: