PDA

View Full Version : Проблеми с най-добрата приятелка :S [Дългичко]



got2Bthe1
06-13-2009, 17:20
Та ето ме и мен с моя тема ... Та проблема ми се отнася до мен и най-добрата ми фр... От 1 година сме бф (горе долу)... Та напоследък започна да се държи изключително гадно с мене... Например ... преди две седмици се скарахме защото докато аз и говорех за нещо което ми се случи сущия ден (нещото беше важно) тя ме пита дали един лешпер от моя клас пуши....превъзмогнах го и си викам 'явно не ме слушала ся дай да започна отначало' след малко отново по средата на историята тя ме пита за друг лайнар от класа ми дали и той пуши.... Добре реших да не и го разказвам и спрях да и пиша като и отговорих.... Следващите три дни я оставих да видя дали ше се сети за мене...На третия ден вечерта след 1 час в скайп ми писа "здр" аз и отговорих по същия начин...1 час след това дойде и "как си"....В крайна сметка се скарахме и се оправихме....
Вчера : разказвам и пак една история за едни дето ме вбесиха и отново по средата тя пише "А аз тоя го познавам" .... замулчах си нямаше смисъл да права скандали....
Днес излизахме и докато се разхождахме към центъра стана дума за новата книга Здрач....казах и че спроед мен тва е загуба на дървен материал и че с дървото което са похабили за книгата ше си отполявам селото 3 години....Сичко тва беше на бъзик казано с усмивка .... 30 минути след това съм и се извинявал а тя ходеше 5 метра пред мене....
Стигаме ние някаде из центъра и аз пак тръгвам да се бъзикам и стана дума нещо за самоубииства.... аз и викам "емиии аиде аз отивам да се грумна щото живота е толквоа жесток" (или нещо от сорта не си спомням точно) отново ухилен и на бъзик...тя вика "Добре аз ше си намера друг бф...." аз се направих на обиден и се обърнах да си тръгна....Очаквах ест да ме хване и да каже че се бъзика .... Нищо такова обарна се замалко и си продължи ... Тръгвам си аз бесен към къщи и след 20ина минути тя ми пише да се видиме и че много се извинявала ... Реших че иска да ми се извини щото с СМС не обичаме и двамата....Стига аз при нея и тя даже не се опита да ми се извини....една дума не каза.Тръгнах си вбесен отсякаде.До ся се карахме и тя ми вика "Щом си решил да спориш намери си някой друг не съм в настроение..." (сичко тва вече и го бях обяснил) и спряхме да си пишеме....

Тук идва и вашата роля драги съфорумници.Какво да правя??? Немога да я търпя такава??? Като говорихме последния път тя каза че ше се промени....Ама ето кво направи днеска...

П.П. Моля никой да не отговаря ако не иска да каже нещо смислено по темата.
П.П.2 Извинявам се за правописните грешки ама съм ядосан и не ми пука как пиша...

Lysit0
06-13-2009, 17:35
Според мен това не ти е никаква приятелка,щом за най-малкото и те оставя.Не те изслушва като говориш...трябва да си го разбрал отдавна.Зарежия и не се занимавай с нея.

got2Bthe1
06-13-2009, 17:41
По принцип не харесвам това което се каня да каже ама мн я обичам и ценя а преди не беше така ... тва започна преди месец месец и половина макс....

Lysit0
06-13-2009, 17:44
Да,но явно тя нито те цени ,нито те обича.
Що не седнете да поговорите като големи хора,тия сърдения и глупости ги правят само децата.....поне като поговорите ще разбереш дали тя наистина държи на теб ,макар че от км. личи ,че не държи на теб.Аз ,ако имам такава ''приятелка'' да съм я оставила отдавна.

got2Bthe1
06-13-2009, 17:48
не знам предния път като говорихме успя да ме убеди че държи на мен и е станало случайно....ама нз то че ще говорим ще говорим....надявам се да се оправят нещата...

mArMaLaDkA
06-13-2009, 17:50
'Що ли си мисля, че като седнат да си поговорят, тя пак ще се държи като задник?

ЕДИТ: Да, да, и на мен така са ми замазвали очите. Сядаш, говориш с дадения човек, той ти кима одобрително, ти се размекваш, уж нещата са се оправили, а после старата песен на нов глас. Твоята история ми прилича изключително много на една друга моя.

got2Bthe1
06-13-2009, 17:54
Забравих да каже че ми каза че тя се е извинила и ако искам да се помириме да и пиша.... (казвам го само за да отбележа) ... не смятам да и пиша сега щото ше избеснея и ше я напсувам жестоко....

vampirekiss
06-13-2009, 18:46
Може да й се е насъбрало и затова да е такава.Всеки има проблеми и в един момент може да се вбеси за няма нищо.Жегата още повече нажежава отношенията.По-просто казано мисля,че ще й мине.

got2Bthe1
06-13-2009, 18:49
Може да й се е насъбрало и затова да е такава.Всеки има проблеми и в един момент може да се вбеси за няма нищо.Жегата още повече нажежава отношенията.По-просто казано мисля,че ще й мине.
амин ... дано така стане

got2Bthe1
06-14-2009, 14:19
Благодаря на всики които отделиха време за моя проблем....

XcwetiX
06-17-2009, 09:55
От такива лигли ми се писнало..тя не зачита твоите права..до сега да съм я зарязала..що за приятелка?Оставия само да видиш как ще се върне..и не и се извиняваи за нищо тази,която трябва да се извинява е тя...
Успех!

Biskfitka
06-17-2009, 12:19
Може да й се е насъбрало и затова да е такава.Всеки има проблеми и в един момент може да се вбеси за няма нищо.Жегата още повече нажежава отношенията.По-просто казано мисля,че ще й мине.Е да,ама той за нищо не и е виновен...защо да си го изкарва на него... ?!

TheCinderella
06-17-2009, 14:41
Щом и е толкова лесно да си намери друг бф ... нека го направи.Тя явно не осъзнава какъв приятел има.Всеки човек има трудни моменти и понякога е изнервен, но в случая ти ли трябва да го отнесеш?
Аз никога не бих се държала така с най - добрия ми приятел.Ти не си и виновен за това, че не е в настроение ... глупаво е да си го изкарва на теб.Явно има проблеми, но по - добре е да сподели с теб как се чувства, а не да се държи зле.
Опитай да поговориш с нея за това, ако продължи да се отнася по този начин с теб я остави за малко на спокойствие, може би има нужда от малко време, за да преосмисли някои неща.
:)

anitram
06-17-2009, 15:08
Може да й се е насъбрало и затова да е такава.Всеки има проблеми и в един момент може да се вбеси за няма нищо.Жегата още повече нажежава отношенията.По-просто казано мисля,че ще й мине.Е да,ама той за нищо не и е виновен...защо да си го изкарва на него... ?!+1

got2Bthe1
06-17-2009, 16:54
В крайна сметка се изяснихме оказа се че наистина има нещо което не ми е казала. Нещо важно. Смятайте темата за приключена. Благодаря на всички които писаха!