PDA

View Full Version : Здравейте!



Sisito941
06-13-2009, 17:42
Първо искам да благодаря на тези,които ще прочетат темичката и ще дадат своето мнение :)
Та проблема ми е,че майка ми и баща ми ми нямат никакво доверие :( Като си пиша с някого тя идва и ми вика:''С кого си пишеш толкова много?" Аз нея не я питам нищо,но тя мен ме разпитва за всичко.Или друг случай:ако съм навън с някое момче то според нея ми е гадже и то циганин :-x Аз имам глава на раменете си,мога да решавам сама за себе си и няма да направя глупостта да ходя с циганин :-o Като излезем някъде,например на центъра по магазини тя харесва да кажем една блуза и казва "Харесва ли ти,искаш ли да я пробваш?" Ако отговорът ми е не тя казва ти какво ли харесваш :? Татко не ми създава проблеми освен за някоя оценка,но майка не мога да я търпя :x
Вашите правят ли така?Ако да,как се оправяте с тях смисъл какво им казвате,че да спрат да ви дразнят?За майка ми е абсурд да имам гадже,защото тя все не одобрява избора ми и ми се налага да се крия от нея.Нито пуша,нито се напивам-не знам с какво съм предизвикала това недоверие е нея :(

Pepincetyy
06-13-2009, 17:55
Поговори с нея. :)

selens
06-13-2009, 18:01
На колко години си?Питам те защото те имат огромно значение ..

Sisito941
06-13-2009, 18:04
На колко години си?Питам те защото те имат огромно значение ..

На 15 съм :)

girlstar96
06-13-2009, 18:05
колкото до това с дрехите мойта беше съшата а като се замисля и тя ме разпитваше постоянно .Но просто започнах да си ховоря с нея по-често и разбрах че много съм си променила и дори тя не познаваше НОВАТА аз. :oops: Говорете си повече и всичко ще е ок. :)

selens
06-13-2009, 18:07
Е не си толкова малка разбирам да си на 11-12 .. :? Явно майка ти е по-притеснителна .. когато тръгваш на някъде и казвай на къде,прави и малки подаръчета от време на време,може да и казваш че я обичаш ,някой път като си харесаш нещо я питай на нея харесва ли и .. просто и покажи че ти пука за нея и може да си промени отношението :)

Sisito941
06-13-2009, 18:08
колкото до това с дрехите мойта беше съшата а като се замисля и тя ме разпитваше постоянно .Но просто започнах да си ховоря с нея по-често и разбрах че много съм си променила и дори тя не познаваше НОВАТА аз. :oops: Говорете си повече и всичко ще е ок. :)

Опитвах се да й споделям,но тя все ще намери за какво да ме критикува и затова се отказах :(

Jumbie483
06-13-2009, 18:54
И майка ми преди правеше така :D
Аз лично започнах да и отговарям така, че тя започваше да се дразни и темата приключваше.

Punisherrr
06-13-2009, 19:01
За някои неща и моята е такава общо взето.
И аз когато пиша на компа дълго време се случва да чуя така дразнещото ''кво толко пишеш? '' ...
За дрехите също понякога ми се е дразнила,че не харесвам нищо,което ми е предлагала...
Когато съм казвала,че излизам се случва да кажат''с кое момиче ше излизаш? '' ...и като кажа примерно ''защо трябва да е с момиче точно ? '' е наставало удивление ... :lol:
ама..приемам ги тия неща. Роднините ти се тревожат за теб..макар и понякога да прекаляват.
Ще отминават с времето тия неща. Въпреки,че и аз на 16 още ги чувам понякога. ;)

ysmiFchiCa
06-13-2009, 19:26
И мойта майка за някои неща е същата...

Чата си с някой,тя идва в стаята (в повечето случаи да остави нещо) и ме пита: "С кой си чатиш?" Аз като и кажа с никой 8-) и тя "кажи де" :D



Иначе както някои казаха споделяй с нея,като излизаш кажи къде,с кой... :)

3oPuTy
06-13-2009, 19:52
:shock: Малеее добре,че майка ми е напълно противоположна на твоята,защото в противен случай сигурно щях да полудея :shock:
Момиче искрено те съжалявам :( :? :(
Нашите Н-И-К-О-Г-А не са ми правили проблеми за това,че някое момче ме изпраща ... А и по-добре,защото от малка се движа предимно с момчета и постоянно някой приятел идва да ме взема от нас или да ме изпраща и не ми се мисли к'во щеше да е ако ми държаха сметка к'ъв е,що е :?
Нашите Н-Я-М-А-Т достъп до моя компютър :? А ако случайно им трябва нещо от моето РС (например няк'ви снимки или песни) просто излизат от моя акаунт и влизат през акаунта "Гост"
Що се отнася до дрехите ... С майка ми по принцип имаме доста голяма разлика в годините,но въпреки това много й се кефя на вкуса :) Винаги знае,на каква дреха ще се зарадвам и често сама ми купува дрехи (предимно разни блузки,тениски,потници,бел о),в които направо се влюбвам :-) А ако се разхождаме по магазините и ми каже "Виж тази блузка" и веднага я вземам да я пробвам (дори и на манекена да не ми е харесала),защото знам,че почти винаги харесвам нещата,след като ги облека :)
Абеее майка ми е страхотна :grin:

clever
06-13-2009, 21:48
здр :-)
нормално е
на тая възраст хората вършат много извратени неща
и иискат да се правят на големи :D :D
родителите ти са притеснителни на тоя етап-съвсем нормално
ще трябва да ги изтърпиш :D
но за да са по-спокойни споделяй всичко с тях
отговаряй на всички въпроси които ти задават
гледай да не лъжеш :D и да не премълчаваш ...
и ще ти имат доверие ;)
при мен няма проблеми с родетилите ми;тъй като всичко споделям и ми имат огромно доверие
няма какво да крия от тях
много са печени :-)

Lysit0
06-14-2009, 06:55
Това не е недоверие,a по-скоро притеснение.
Притесняват се за теб,за това така правят.
Опитай се да ги успокоиш по някакъв начин.

vampirekiss
06-14-2009, 13:30
Аз моята едва я трая.Аби не й се нерви толкоз,с родители не си струва да се караш,защото с тях оправия няма.

kinkygirl
06-26-2009, 21:47
aми поговори с майка си това може да ти помогне обясни и че вече си достатъчно голяма и че можеш да взимаш сама решения.Дръгият вариянт е да помислиш може би ако си направила нещо нередно и тя да е загъбила затова доверието си в теб? успех : ))

vesito13
06-27-2009, 09:25
В интерес на истината майка ми не ме разпитва за нищо , сама съм си изградила навика да си и казвам всичко . То просто няма за какво да пита , обичам да говоря с нея :)

sexfantasy
06-27-2009, 09:42
Поговори с нея. Попитай я защо се държи така с теб. Обясни и, че не си малка вече и че искаш да бъдеш щастлива, дори ако трябва момчето да е не циганин, а арабин. А това за дрехите, просто не си го слагай, или като ти каже: "Ти какво ли харесваш?", просто и кажи, че ти си вече друга, самостоятелна личност. Не си на 5, за да решава тя какво ще обличаш. Ако искаш, може да обясниш всичко това на баща ти (ако можеш, де) и да го помолиш той да поговори с нея. Или се съберете тримата един ден и просто най-човешки да им обясниш, че вече не си малка. И не прави грешката да им се развикаш. Точно така ще им покажеш, че мислиш детски. Дръж се като голям човек, за да се убедят, че си такава. :) :) :)