PDA

View Full Version : Отново става дума за приятелка,ако може така да се нарече...



Sisito941
06-13-2009, 18:28
Ами проблемът ми е,че има едно момиче в моя клас М.,което много ме нерви.Та това момиче,което и момче да си харесам на нея винаги й се струва,че той не е за мен.Друг случай е и,че има едно момиче в компанията ми Й,което си има гадже и М. клюкари всичко на гаджето на Й.Ако Й. каже за едно от момчетата,че й харесва,че ми отива това момче(на мен),М. отива и клюкари първо на собственото си гадже,а то се познава с гаджето на Й. Съжалявам,че стана толкова объркано,но ме нерви това момичее.Ние с Й. вече сме решили,че няма да й казваме нищо,опнеже тя не може да пази тайна,пък и казва всичко на гаджето на Й.Ако някой каже,че не харесва гаджето на М. тя вика каквото си искате правете аз си го харесвам. :? Тя постоянно ни излага като отидем с нея ние й казваме да не казва нищо за момчетата.които харесваме,тя нарочно казва,че да се знае :o Кажете ми какво да правя.Опитваме се да я игнорираме,но тя постоянно се влачи след нас :-x

Sisito941
06-13-2009, 18:36
ха... тая е всичко друго, но не и приятелка. Ако не сте и казвали досега какво мислите за нея, го направете, може да се обиди от истината, но поне ще е наясно с това, как стоят нещата между вас трите

Казвали сме й,но тя си знае нейното и след 2 дни без нищо да сме й казвали тя пак е при нас :o Държи се така все едно нищо не е ставало.
Аз си чатих по скайп с нея за гаджето й си писахме и тя ми даваше хронологияя какво са си писали.След 2 дни както си говорихме изведнъж тя казва,че всичко което съм си писала с нея го е пращала на тъпото й гадже.А в чата имаше и доста негативни коментари по негов адрес,оправени от мен.А тя ми го каза тва с усмивка,все едно,че нищо не е направила :-x :-x

got2Bthe1
06-13-2009, 18:47
ха... тая е всичко друго, но не и приятелка. Ако не сте и казвали досега какво мислите за нея, го направете, може да се обиди от истината, но поне ще е наясно с това, как стоят нещата между вас трите