PDA

View Full Version : Другарска вечер



missidol
06-13-2009, 20:00
имам другарска,и ще съм облечена в росова блуска и каси дънкови панталонки,и черни сандали,предлойете ми косата ми по принцип е чуплива с кадрици и е точно на раменете ми,да си я изправя ли или не,и по двата начина ми харесва на мен,плс помогнете в другиден ми е :(

И за грима ми плс,мургавичка съм!!!И искам като ефект по големи очи

LiveFlower
06-13-2009, 20:03
е дай снимка , най - добре ще се прецени .


ПП.Не е трябвало да излизаш от даскалото

Goddess
06-13-2009, 20:06
След като се харесваш и по двата начина...заложи на този, с който се появяваш по - рядко. Ако я изправяш рядко, сега я изправи.

А за грима - розови сенки (ама розови, не цикламени), отгоре очна линия / молив и молив отдолу, но от външната страна, за да изглеждат по - големи. Спирала, разбира се, очната линия кара миглите да изглеждат по - плътни, ти се постарай да изглеждат добре издължени и подредени.

Ако въобще ползваш фон дъо тен, сложи си и леко руж на скулите.

vellvet
06-14-2009, 06:41
черни сандали с розова блуза и къси дънки.... сериозно ??
1во препоръчвам сандалите да са бели
за прическата направи тази която издържа по дълго при по натоварени усповия
за грима използвай светли меки тонове розово и лек кремав отенак.
1. очертаваш очите с черен молив (ако искаш с четчита леко туширай по горния клепач, аз го предпочитам)
2.нанеси светли розови сенки по целия клепач
3. кревмавите (или по- светло розови от това което си нанесла ) под веждите от външната страна на окото
4. ако е вечерно събитие може да сложиш тъмен леко лилавеещ нюанс по външния ръб на окото точно сгъвката на окото
5.сложи хубава спирала ако можеш извий миглите си и повтори спиралата

и весело изкарване :-)

missidol
06-14-2009, 11:15
А ми да с черни сандали обаче на блузката има и черен цжят така че с поред мен стои добре,по рядко съм с изправена коса,да мс за съвета! :*

SuperBadSuperFresh
06-14-2009, 12:05
И режим БП си има свойте цаки.Вземи ги научи,че нищо не разбрах :)

LovelyGirl
06-14-2009, 12:39
черни сандали с розова блуза и къси дънки.... сериозно ??


Черно - класика.Отива си с всичко.
Не знаеш ли? Сериозно??

Защо не изправиш долния пласт, а горния да го направиш на къдрици.Стои много добре.
Грима трябва да е изсяло съчетан с блузката.

missidol
06-14-2009, 13:35
Ами нз,мисля че няма да стане,ако изправя само долния пласт,защото косата ми е малко буйничка,и някои кичури малко стърчат накъдето им падне :D А-ааа Добре че се сетих,сега ще използвам кристали за коса за първи път,като си изправя косата тях кога да ги сложа преди да я изправя или след това,как ефекта ще е по добър??? :)

LovelyGirl
06-14-2009, 15:21
Ако ги сложиш след като я изправиш, ще се заглади и няма да стърчи нищо.Постига се добър ефект :) (въпреки, че аз не ползвам).