PDA

View Full Version : Фитнес уред?



billytalent
06-13-2009, 20:05
Здравейте....Подариха ми някакъв уред и ми казаха,че служи за стягане на крака,но идея си нямам как се използва ако някой е запознат да помага :)
http://www.fullmax.bg/bg/product.php?cat=18&id=425 Това е уреда

clever
06-13-2009, 22:45
стъпваш с крака на това черното и дърпаш тия сините с ръце
трябва да си в легнало положение
схвана ли? :-o

как го обясних самоо ............. :razz:

billytalent
06-13-2009, 22:55
Хмм не става нещо :D

mArMaLaDkA
06-14-2009, 00:41
Как да става, като тея сините не са еластични, изобщо не могат да се издърпат? Хах.

Та значи, слушай сега: сядаш на един стол, на края му. Това.. "нещо" :D си го слагаш между краката, като това черното посредата, трябва да е към.. кхъм, кажи, че се сещаш, че ми става неудобно. 8-) И тея сините нещица трябва да са опрени на бедрата ти. И започваш да си събираш и разкрачваш краката, като това нещо не бива да пада. Стяга се вътрешната част на бедрата, но смятай, че е супер гадно да си свиваш и отпускаш краката, понеже има голямо съпротивление.

П.П. - По-вулгарно и смотано не можах да го обясня. :?

titinkaa
06-14-2009, 04:54
Как да става, като тея сините не са еластични, изобщо не могат да се издърпат? Хах.

Та значи, слушай сега: сядаш на един стол, на края му. Това.. "нещо" :D си го слагаш между краката, като това черното посредата, трябва да е към.. кхъм, кажи, че се сещаш, че ми става неудобно. 8-) И тея сините нещица трябва да са опрени на бедрата ти. И започваш да си събираш и разкрачваш краката, като това нещо не бива да пада. Стяга се вътрешната част на бедрата, но смятай, че е супер гадно да си свиваш и отпускаш краката, понеже има голямо съпротивление.

П.П. - По-вулгарно и смотано не можах да го обясня. :?
+1 :)

billytalent
06-14-2009, 07:17
Да и аз така си помислих и го пробвах,мерси все пак наистина е много гадно