PDA

View Full Version : :-#



FallOutGirl
06-14-2009, 00:15
dd

xplay
06-14-2009, 04:43
Не бъди дребнава. :) Не знаеш колко ми е познато положението ти. Не се хващай за най-малкото, понякога трябва да се правят компромиси.

Take_That
06-14-2009, 08:08
Според мен вина иматеи двамата в случая - ти се вкарваш във филмите като се караш с него за най-малкото, а той ти се лигави насреща :? :? Ако искаш да оправиш нещата просто прави компромиси, но не прекалявай с тях, иначе той ще ти се качи на главата и му обясни, че не ти е приятно постоянно да се прави на шут.....

blackvelvet
06-14-2009, 08:09
Не бъди дребнава. :) понякога трябва да се правят компромиси.

+1

Faces
06-14-2009, 08:14
Обикновено първите месеци са най яките във връзката а вие още месец нямате и вече ще си взимате почивка един от друг че да се поуспокоите.Тая работа няма да я има най вероятно на момчето му е писнало както и на доста други на неговото място би им писнало от кофти настроение и скандали.

BaiToq
06-14-2009, 08:48
Пусни треска за злато,тва
не е интересно. :grin:

selens
06-14-2009, 08:49
Просто не бъди толкова досадна .. :D И понякога го прегръщай ти не е нужно само той 8-)

RaZzer
06-14-2009, 08:54
За проблем във връзката винаги виновни са 2мата, но в случая според мен по-голямата част от вината е в теб! Момчето се чувства добре с теб, лигаво му е, иска просто да се отпуснете и да си прекарвате готино, пък ти какво толкова си тръгнала да се нервираш и да си търсиш проблеми в най-малките неща...

Един съвет - не се впрягай от дреболии като "отначалото и той ми го казваше, но напоследък нищо такова" ... Идеята е, че дори и да ги мислиш тези неща, няма как да промениш ако вече са му изчезнали чувствата( Тва най-грубо казано; не мисля, че между вас е така). Колкото по-бързо се освободиш от постоянната параноя - толкова по-бързо могат да се оправят нещата и ти да спреш да се нервираш и вс да е точно.

Hilary_
06-14-2009, 09:38
Според мен вина иматеи двамата в случая - ти се вкарваш във филмите като се караш с него за най-малкото, а той ти се лигави насреща :? :? Ако искаш да оправиш нещата просто прави компромиси, но не прекалявай с тях, иначе той ще ти се качи на главата и му обясни, че не ти е приятно постоянно да се прави на шут.....
... +1

radybt
06-14-2009, 10:31
Според мен вина иматеи двамата в случая - ти се вкарваш във филмите като се караш с него за най-малкото, а той ти се лигави насреща :? :? Ако искаш да оправиш нещата просто прави компромиси, но не прекалявай с тях, иначе той ще ти се качи на главата и му обясни, че не ти е приятно постоянно да се прави на шут.....
... +1
+2 Ако продължава да се държи така,след като му разясниш нещата,повярвай ми,не те обича :)

flowerlina
06-14-2009, 10:34
За проблем във връзката винаги виновни са 2мата, но в случая според мен по-голямата част от вината е в теб! Момчето се чувства добре с теб, лигаво му е, иска просто да се отпуснете и да си прекарвате готино, пък ти какво толкова си тръгнала да се нервираш и да си търсиш проблеми в най-малките неща...

Един съвет - не се впрягай от дреболии като "отначалото и той ми го казваше, но напоследък нищо такова" ... Идеята е, че дори и да ги мислиш тези неща, няма как да промениш ако вече са му изчезнали чувствата( Тва най-грубо казано; не мисля, че между вас е така). Колкото по-бързо се освободиш от постоянната параноя - толкова по-бързо могат да се оправят нещата и ти да спреш да се нервираш и вс да е точно.
+1

FallOutGirl
06-14-2009, 14:22
ggg

MiLGaR0sSa
06-14-2009, 16:35
Това да ти се лигави като келеш насреща,когато му говориш сериозно,не е дребна работа =/
Лично мнение-скъсайте.Мисля,че връзката ви се е изчерпала,не може да си с човек,който не проявява елементарно уважение към теб и се държи сякаш не му пука.

jghgh
06-14-2009, 17:25
Писнало му е от простотиите ти, затова му е изчезнало желанието да те гушка и да те лигави.. както и изобщо да се старае за теб.
Момчетата губят респекта си много бързо. Малцина ще търпят подобни сценки и ще им угаждат.

Наистина се опитай да пренебрегнеш някои неща, които те дразнят.
Прави по-малко драми и сцени, защото на него сигурно му е много смешно от тия небалансирани истерични жалки и женски изпълнения, като например да ставаш и да си ходиш, някви е такива 8-)

Още повече че ти не ги правиш категорично.. Ми нормално да си мисли че си лигава тъпа малка пикла.
Поне като ставаш и си заминаваш го прави веднъж за винаги ;) Иначе е смешно, тъпо и жалко. Хем не ти отърва, хем продължаваш да му се вреш. Ами не, не това е начина да накараш някого да се промени (което, между другото, е много трудна работа, да не кажа невъзможна. за да се промени някой спрямо теб, трябва и той самия да иска. congratulations, на твоето момче май не му пука много за теб?)
Нормално е като се лигавиш и нито го режеш, нито си с него, само му бучиш, пък много го лофкаш, да не му идва наум да скочи и да те прегърне... защото знае, че ти никога не си категорична.
То вие явно винаги се оправяте едва-едва и то пак по начин, по който не ти изнася.

Но, welcome to the life, той е брутален и много често нищо не е такова, каквото ни се иска на нас да бъде.

Еми НЕ БЪДИ дребнава.
Пренебрегвай се, в случай че си струва де... /ще напиша по-долу ред и за това/


Казвам ти всичко това от опит.. много много горчив опит със страхотни и недотам момчета, които съм изпускала заради капризите и невротичните ми изблици ;) Винаги ми е било трудно да правя компромиси със себе си и своите желания... А и съм себична. Уж не съм, уж и аз като тебе "ловкам милуту", но все искам нещата да са както аз ги искам.. Което естествено не е възможно! Следователно - бъди реалистка. Примири се че не може винаги да си доволна. Компромиси прави. Не вкарвай драми и италиански скандали, супер смешно, жалко и истерично е.
Порасни.




И най-вече (забелязвам го като тенденция при себе си, но явно и при теб) - ако нещата са поизстинали вече от негова страна не се опитвай от нищото да правиш нещо. Може би вече не си струва, може би вече е изстинал към теб от толкова бурни емоции и откровено "женски" простотии? (ако е така, съжалявам доста. но в животът е така - някои уроци идват късно, когато вече сме загубили човека.. чак тогава осъзнаваме че нещо не ни е било ОК в поведението)

Все пак успех. Дано успееш да спасиш своята връзка. Ако има какво да се спасява де. /надявам се./

Krasencety
06-14-2009, 17:35
Според мен просто иди го гушни и поговорете..Нищо кой знае какво не е станало..И по-спокойно.Не избухвай за глупости..Ако не ти е приятно да се лигави просто му го кажи..Айде успехчета и горе главата! :-)

bgroma
06-14-2009, 18:14
С две думи - пубертетски период.

danito0
06-14-2009, 18:18
За проблем във връзката винаги виновни са 2мата, но в случая според мен по-голямата част от вината е в теб! Момчето се чувства добре с теб, лигаво му е, иска просто да се отпуснете и да си прекарвате готино, пък ти какво толкова си тръгнала да се нервираш и да си търсиш проблеми в най-малките неща...

Един съвет - не се впрягай от дреболии като "отначалото и той ми го казваше, но напоследък нищо такова" ... Идеята е, че дори и да ги мислиш тези неща, няма как да промениш ако вече са му изчезнали чувствата( Тва най-грубо казано; не мисля, че между вас е така). Колкото по-бързо се освободиш от постоянната параноя - толкова по-бързо могат да се оправят нещата и ти да спреш да се нервираш и вс да е точно.

+1 :)