PDA

View Full Version : Объркана ситуация



LadyGaga91
06-14-2009, 08:51
Здравейте! Попринцип нямам навика да пиша във форуми ,но имам нужда от мнението на повече хора. :oops:
Влюбена съм в едно момче.Той не е от типа момчета,които хващат женското око - типичен сдухан младеж от американска комедия е. Проблемът ми е ,че не съм свикнала да правя първата крачка.Винаги съм излизала с плейбои ,които ме ухажват и се борят за вниманието ми. Въпреки това реших да преглътна гордостта си и да направя нещо ,което не съм правила никога- признах му чувствата си.Той седеше 5 минути и ме гледаше странно. Не каза нищо-само ,че трябвало да поговорим на 4 очи (имаше хора около нас,но никой не ни слушаше ...). Дойде деня за разговора на 4 очи . Унизих се още веднъж и пак му го казах.Той от своя страна пак не каза нищо съществено. Реших,че не изпитва нищо към мен и му казах ,че щом е така по-добре да не се виждаме ,за да мога да го забравя по- бързо.Младежа ме погледна със глупавия си поглед и ме попита от къде съм сигурна ,че не изпитва нищо... и после НИЩО... мълчание , дори не помръдна.
От тогава ме заговаря често(говорим си за общи работи ,но не и за нас),но само когато сме сами , в момента в който някой се появи той изчезва...
Аз от своя страна вече не знам какво да правя , държа се супер противоречиво с него , понякога съм гадна , понякога не.Когато реша ,че ще го забрявям се държа като к**ка и забелязвам ,че не му е приятно , дори се разстройва.Когато съм по-мила е в добро настроение (нз може на мен така да ми се струва , нямам обективен поглед в/у нещата) За първи път изпадам в ситуация ,която не е по силите ми. Всички ми казват да го зарежа и да тръгна с друг (имам много голям избор ), но просто не мога. Това момче ме влудява , постоянно мисля за него.Как не осъзнава какво съм готова да направя с него и за него ?
Благодаря на всички ,които прочетоха темата ми . Ще се радвам да прочета повече мнения по въпроса.

shandio
06-14-2009, 08:57
ами щом имаш голям избор какво чакаш още :) щом това момче не прави нищо по въпроса :?

Take_That
06-14-2009, 09:03
Аз от своя страна вече не знам какво да правя , държа се супер противоречиво с него , понякога съм гадна , понякога не.Когато реша ,че ще го забрявям се държа като к**ка и забелязвам ,че не му е приятно , дори се разстройва.Когато съм по-мила е в добро настроение (нз може на мен така да ми се струва , нямам обективен поглед в/у нещата)

Може би това го обърква и поради тази причина да не се престрашава да направи каквото и да е било. Опитай да се държиш с него само мило и виж реакцията му, туко виж е преприел нещо :) Ако ли и тогава не - просто си намери друг обект на желание (в крайна сметка си направила достатъчно, признала си му чувствата си:)) Успех :)

BaiToq
06-14-2009, 09:13
СЪБЛЕЧИ СЕ ГОЛААААААА! :grin:

LadyGaga91
06-14-2009, 09:19
Аз от своя страна вече не знам какво да правя , държа се супер противоречиво с него , понякога съм гадна , понякога не.Когато реша ,че ще го забрявям се държа като к**ка и забелязвам ,че не му е приятно , дори се разстройва.Когато съм по-мила е в добро настроение (нз може на мен така да ми се струва , нямам обективен поглед в/у нещата)

Може би това го обърква и поради тази причина да не се престрашава да направи каквото и да е било. Опитай да се държиш с него само мило и виж реакцията му, туко виж е преприел нещо :) Ако ли и тогава не - просто си намери друг обект на желание (в крайна сметка си направила достатъчно, признала си му чувствата си:)) Успех :)
ще опитам ,благодаря :)

Hilary_
06-14-2009, 09:20
Охх и кво като имаш голям избор? Ти него си си харесала... за него се бори ... незнам кка стоят нещата при такива момчета, защото повечето около мен са си чиста женкари ... :? Идеята м ие да се сближиш с него ... явно го е срам ли и аз незнам ... направи нещо не стой така... няма той да се престраши това е ясно ... опитай да се сближивте ... отвори някой път тази тема... подскажи м укакво искаш ... дано тогава се сети ... :D :D Успех! :-)

LadyGaga91
06-14-2009, 09:22
Охх и кво като имаш голям избор? Ти него си си харесала... за него се бори ... незнам кка стоят нещата при такива момчета, защото повечето около мен са си чиста женкари ... :? Идеята м ие да се сближиш с него ... явно го е срам ли и аз незнам ... направи нещо не стой така... няма той да се престраши това е ясно ... опитай да се сближивте ... отвори някой път тази тема... подскажи м укакво искаш ... дано тогава се сети ... :D :D Успех! :-)
Ако не исках да се боря нямаше да пускам темата :P Въпросът е ,че вече не знам какво да направя . За първи път срещам такова момче.

Hilary_
06-14-2009, 09:27
Ако не исках да се боря нямаше да пускам темата :P Въпросът е ,че вече не знам какво да направя . За първи път срещам такова момче.
... хах познато ... :D :D
Ми сближи се е него .. .някакси трябва да "отключиш" неговото желание ... даже ако не греша сигурно до сега не се е занимавал и с момичета? :D :D

LadyGaga91
06-14-2009, 09:32
Ако не исках да се боря нямаше да пускам темата :P Въпросът е ,че вече не знам какво да направя . За първи път срещам такова момче.
... хах познато ... :D :D
Ми сближи се е него .. .някакси трябва да "отключиш" неговото желание ... даже ако не греша сигурно до сега не се е занимавал и с момичета? :D :D
Преди бяхме близки,но след като му признах нещата се пообъркаха. Ще се опитам да върна всичко по старому. А колкото до момичетата - казва ,че си е имал приятелка ,но до колкото можах да разбера много го е наранила ...

Hilary_
06-14-2009, 09:36
Ако не исках да се боря нямаше да пускам темата :P Въпросът е ,че вече не знам какво да направя . За първи път срещам такова момче.
... хах познато ... :D :D
Ми сближи се е него .. .някакси трябва да "отключиш" неговото желание ... даже ако не греша сигурно до сега не се е занимавал и с момичета? :D :D
Преди бяхме близки,но след като му признах нещата се пообъркаха. Ще се опитам да върна всичко по старому. А колкото до момичетата - казва ,че си е имал приятелка ,но до колкото можах да разбера много го е наранила ...
.. ами тогава изчакай .. явно това нараняване е било голямо ии сигурно сега заради това се дърпа толкова... :? Аз се чудя как е издържал на всичко и не е станал "женкар" за да си избия яда върху другите момичета... :? Успех ти желая ... :P

LadyGaga91
06-14-2009, 09:37
.. ами тогава изчакай .. явно това нараняване е било голямо ии сигурно сега заради това се дърпа толкова... :?
скъсали са преди 2 години :-o

Hilary_
06-14-2009, 09:39
.. ами тогава изчакай .. явно това нараняване е било голямо ии сигурно сега заради това се дърпа толкова... :?
скъсали са преди 2 години :-o
... няма значение ... болката си остава а и явно не е имало кой да бъде до него ... и за това все още му е гадно и се дърпа ... :?

LadyGaga91
06-14-2009, 09:42
... няма значение ... болката си остава а и явно не е имало кой да бъде до него ... и за това все още му е гадно и се дърпа ... :?
той ми е казвам ,че няма хора до себе си ,но как да съм до него като не ме допуска . Как да разбия защитната му стена ?

Ilikeliljon
06-14-2009, 09:49
... няма значение ... болката си остава а и явно не е имало кой да бъде до него ... и за това все още му е гадно и се дърпа ... :?
той ми е казвам ,че няма хора до себе си ,но как да съм до него като не ме допуска . Как да разбия защитната му стена ?

Има най-различни ударно-пробвни машини :D :D Шегувам се.
Сега по темата, защитна стена трудно се пробива, нали именно за това е защитна. Въпроса в случая е, че трябва да разбереш какво е мотивирало вдигането на защитната стена. Но просто болка и нараняване е общо като информация и не дава идея какво точно е мотивирало защитата. Ако разбереш ще знаеш и какво да направиш, за да я свалиш защитата. Може би не трябва да бързаш толкова, в смисъл дръж се мило и му показвай колко е голям (ако му стимулираш самочувствието, това би означавало много за него, е разбира се гледай да не се олееш, че чак да изглежда измислено). Говорете си на общи теми и кой какво мисли за тях и от там може нещо да изскочи. :) :)

doddy
06-14-2009, 10:07
Хм.. това че са скъсали преди две години няма значение..Явно наистина е обичал това момиче и го е приел адски трудно..Опитай се да го разбереш .. Може би за това е толкова затворен и не иска връзка.. Може би го е страх отново да не го наранят и затова да не допуска хора до себе си .. Опитай се да поговориш на тая тема с него и малко да му вдигнеш самочувствието.. и да вдигне горе главата... :)

Lysit0
06-14-2009, 10:43
Ако не исках да се боря нямаше да пускам темата :P Въпросът е ,че вече не знам какво да направя . За първи път срещам такова момче.
... хах познато ... :D :D
Ми сближи се е него .. .някакси трябва да "отключиш" неговото желание ... даже ако не греша сигурно до сега не се е занимавал и с момичета? :D :D
Преди бяхме близки,но след като му признах нещата се пообъркаха. Ще се опитам да върна всичко по старому. А колкото до момичетата - казва ,че си е имал приятелка ,но до колкото можах да разбера много го е наранила ...

^^ Точно заради това го е страх .Да не го нараниш и ти.Разбери го,дай му време.

LadyGaga91
06-14-2009, 15:58
Ще бъда до него и ще го спечеля. Благодаря на всички за коментарите :-)

shadylady13
06-14-2009, 16:50
амИ Според Мен тИ мИСлИш че ВСички ТряБва Да са ти в КраКАта И изведНЪж Се Появява НяКАв си е Се правИ на НЕдосТъпен. АмИ кат са Прай на Такав И не ти е ПриятнО го заеби Нали Имаш Мн избор :D :D :D