PDA

View Full Version : Относно прехвърлянето на една игра на флашка



OneGirl
06-14-2009, 08:52
Здравейте,
значи един мой фр ми даде да му изтегля една игра и да му я прехвърля на флашката, обаче нещо ми създава проблем с прехвърлянето. Играта е 7ГБ флашката е 8 ГБ обаче израта изтеглена е архив и неможе да се прехвъли. Знаете ли как може да стане.

doomkillerr
06-14-2009, 09:10
Да знам от какво е! Веднъж имах същия проблем. Трябва да намериш някой познат, които работи на Windows Vista, да му занесеш флашката и да го накараш да ти я "Форматира" под NTFS - файлова система. Под Windows XP - няма да стане. След тази процедура ще можеш да си записваш по големи файлове на флашката, както в случая 7GB един файл! :grin:

Успех в начинанието от мен... :)

OneGirl
06-14-2009, 13:50
мерси :-)

doomkillerr
06-14-2009, 19:37
Да става и с деленето на файла на няколко парчета с архиватора, но според мен варянта който предложих е много по прецизен и не е занимавка като архивирането! Всеки си избира как да го прави... :grin:

П.С. - Мен винаги ме е дразнело това с деленето на парчета (примерно 20 парчета по 100 MB или нещо подобно). 8) Веднъж да си форматирате флашките и сте готови. Пък и друго - не се изисква да имате ДВОЙНО повече место на харда хем да запишете всички парчета от архива и да ги разархивирате! Чиста загуба на време и пространство си е... :P