PDA

View Full Version : 9 месеца



InnchetO
06-14-2009, 09:13
Така.. преди 9 месеца бях пуснала една тема, в която се оплаквах как едно момче, с което нещо-от-сорта-на-ходехме замина за Америка, как ще ми е гадно без него, как тн и тн и тн. Когато замина разбрах, че тук е имал приятелка и ми беше много кофти ляля и ляля :)

Това беше да опресним малко информацията.
Е сега момчето си идва. След няколко дни ще си доиде и ми е малко странно как да се държа към него. Тогава много ме нарани, но пък съм забелязала, че когато си е тук.. и на двамата ни е трудно да не сме заедно. Е да, но ще е тъпо той така е направил и сега само да го вида и да му се хвърля на врата сякаш нищо не е станало. Пък и все още нямам желание (спокойно ще се промени щом си дойде..) :D . Помежду другото.. с онова момиче, за което разбрах след като си тръгна още "ходят".. Не че не съм убедена, че само да си дойде и вече няма да "ходят".

Сега въпроса е: Как да му покажа, че неможе да ме има по всяко време, което ме поиска и през останалото да ме разиграва?

BaiToq
06-14-2009, 09:13
Ако не родиш,бива 8-)

Hilary_
06-14-2009, 09:16
Ми не му се мятай още на първия ден ... покажи му, че не може да те има когато посика ... ама внимавай да не потърси другата ... :D :D

Ilikeliljon
06-14-2009, 09:18
:shock: :shock: :shock: Тъжна история.....Я се стегни или го отрязваш или си с него и си му на разположение, когато той поиска. Ако не ти е ясно, нека ти стане ясно. Какви са тия глупави игрички, аз искам да сме заедно, ама все пак да изглеждам с недостъпна. Ти имаш ли достойнство бе момиче :x :x Той си имал приятелка толкова време и продължава да има и ти си говориш все едно тревичките са подухвани от вятъра и облаците се движат. Все едно нищо няма. Откъде го извъдихте това мислене нямам думи. :-x :-x По-добре си намери достойнството, хващай, каквото е останало от него и се махай от тоя човек и си намери свестно момче. :) :)

InnchetO
06-14-2009, 09:21
Ми не му се мятай още на първия ден ... покажи му, че не може да те има когато посика ... ама внимавай да не потърси другата ... :D :D

Е аз пък, доколкото го познавам мисля, че ще ми се прави на луд и ще стои със нея (не че не съм УБЕДЕНА, че няма нищо към нея (даже мисля, че заради мене или заради това, че е пъзльо, не е скъсал с нея още..))

Hilary_
06-14-2009, 09:23
^ Ми направи се и ти на луда ... :D :D Смисъл така ще му покажеш, че не може да е както той иска ... а тва със "другата" да те дразни е супер глупаво и детско ... :?

InnchetO
06-14-2009, 09:24
:shock: :shock: :shock: Тъжна история.....Я се стегни или го отрязваш или си с него и си му на разположение, когато той поиска. Ако не ти е ясно, нека ти стане ясно. Какви са тия глупави игрички, аз искам да сме заедно, ама все пак да изглеждам с недостъпна. Ти имаш ли достойнство бе момиче :x :x Той си имал приятелка толкова време и продължава да има и ти си говориш все едно тревичките са подухвани от вятъра и облаците се движат. Все едно нищо няма. Откъде го извъдихте това мислене нямам думи. :-x :-x По-добре си намери достойнството, хващай, каквото е останало от него и се махай от тоя човек и си намери свестно момче. :) :)

Ти май нещо не си разбрал/а темата :shock:
Какво трябва да съм му на повикване ли? Той да ме разиграва, да ме прави на луда, да ме отебава пък като му потрябвам да съм му на едно телефонче разтояние ли? :shock:
Искам да съм "недостъпна" за такова отношение. Тоест да му покажа, че не може така и или иска да е с мен или да се отебава.
И за какво достойнство бе МЕН.. дали пък няма да ми е по-малко достойнството като съм като евтина курва? Само да свирне и тичкам да го видя.. Еми няма да стане.
За приятелката няма да коментирам.. Казах, по-убедена съм, че няма нищо към нея, отколкото съм убедена, че се казвам Инна.

Ilikeliljon
06-14-2009, 09:35
:shock: :shock: :shock: Тъжна история.....Я се стегни или го отрязваш или си с него и си му на разположение, когато той поиска. Ако не ти е ясно, нека ти стане ясно. Какви са тия глупави игрички, аз искам да сме заедно, ама все пак да изглеждам с недостъпна. Ти имаш ли достойнство бе момиче :x :x Той си имал приятелка толкова време и продължава да има и ти си говориш все едно тревичките са подухвани от вятъра и облаците се движат. Все едно нищо няма. Откъде го извъдихте това мислене нямам думи. :-x :-x По-добре си намери достойнството, хващай, каквото е останало от него и се махай от тоя човек и си намери свестно момче. :) :)

Ти май нещо не си разбрал/а темата :shock:
Какво трябва да съм му на повикване ли? Той да ме разиграва, да ме прави на луда, да ме отебава пък като му потрябвам да съм му на едно телефонче разтояние ли? :shock:
Искам да съм "недостъпна" за такова отношение. Тоест да му покажа, че не може така и или иска да е с мен или да се отебава.
И за какво достойнство бе МЕН.. дали пък няма да ми е по-малко достойнството като съм като евтина к***а? Само да свирне и тичкам да го видя.. Еми няма да стане.
За приятелката няма да коментирам.. Казах, по-убедена съм, че няма нищо към нея, отколкото съм убедена, че се казвам Инна.

Напротив доста добре разбрах темата и за това ти казах, че имаш два варианта. Много ясно, че не приемам да те смята за някаква курва. За това ти казах да го отрязваш. Иначе ако вярваш, че може да имате връзка, добре, ама да скъса с другата, иначе пак ти си тази, която е прецакана. :) :)

Lysit0
06-14-2009, 10:48
Като неискаш да си му на повикване просто недей.Спри всякаква връзка с него.Не му се обаждай,не ходи при него.Всичко зависи от теб.Пък и да почнете някаквъ 'връзка' ,това не е никаква връзка...забога,той ще е в Америка ,a ти в България.Няма да се получи нищо.Не се занимавай с него.

flowerlina
06-14-2009, 10:54
Като неискаш да си му на повикване просто недей.Спри всякаква връзка с него.Не му се обаждай,не ходи при него.Всичко зависи от теб.Пък и да почнете някаквъ 'връзка' ,това не е никаква връзка...забога,той ще е в Америка ,a ти в България.Няма да се получи нищо.Не се занимавай с него.
Съгласна

kobrichka
06-14-2009, 10:57
Всичко си зависи от теб, дали ще си на повикване или не. Аз лично не бих била с човек, който ме е лъгал. Ако наистина те е харесвал щеше да бъде само с теб, а не да те лъже. Моето мнение е да не се занимаваш с него имаи малко достойнство :)

InnchetO
06-14-2009, 12:05
Като неискаш да си му на повикване просто недей.Спри всякаква връзка с него.Не му се обаждай,не ходи при него

Идеята е, че лятото се събираме в една компания.. няма как да не стоя при него, а си мислех няма ли да е ощ по-тъпо да седа като сърдито първокласниче и да се правя, че не го виждам, когато в началото всички са покрай него, разпитвайки го какво прави и тн.. :-o

Lysit0
06-14-2009, 12:48
Като неискаш да си му на повикване просто недей.Спри всякаква връзка с него.Не му се обаждай,не ходи при него

Идеята е, че лятото се събираме в една компания.. няма как да не стоя при него, а си мислех няма ли да е ощ по-тъпо да седа като сърдито първокласниче и да се правя, че не го виждам, когато в началото всички са покрай него, разпитвайки го какво прави и тн.. :-o

Ми кажи на компанията ти,че ще се виждаш с тях,но не и в негово присъствие.И просто го игнорирай.Или ,ако наистина няма как ,говори си с него,но само до там не се задълбочвай само общи приказки.Не му давай да си играе с теб.Владей положението.

MiLGaR0sSa
06-14-2009, 13:16
Не позволявай на някакъв си там да те използва и да ти изневерява.Мислиш ли,че заслужаваш такава личност?Просто му кажи,че не искаш да го виждаш и да излизаш с него.Точка.

happy_cute
06-14-2009, 14:30
Е добре като не искаш още да го виждаш,не ти липсва много като гледам,изневерява ти...за кво си с него? И тук ще кажеш,че го обичаш...еми тва по-скоро ми изглежда на 'просто искам да съм с някой,а той ми обръща внимание и за тва му се кефя'

DevilWish
06-14-2009, 15:31
Като неискаш да си му на повикване просто недей.Спри всякаква връзка с него.Не му се обаждай,не ходи при него.Всичко зависи от теб.Пък и да почнете някаквъ 'връзка' ,това не е никаква връзка...забога,той ще е в Америка ,a ти в България.Няма да се получи нищо.Не се занимавай с него.
И аз съм на това мнение ;)

InnchetO
06-14-2009, 19:12
Е добре като не искаш още да го виждаш,не ти липсва много като гледам,изневерява ти...за кво си с него? И тук ще кажеш,че го обичаш...еми тва по-скоро ми изглежда на 'просто искам да съм с някой,а той ми обръща внимание и за тва му се кефя'
Подяволите не го обичам :shock: Просто някак си.. лятото.. сме свикнали да сме заедно [в една компания имам предвид] и все у някой се появяват чувства и по един или друг начин сме заедно. Трета година го познавам първото лято се харесвахме, ама нищо не стана, второто лято пак се харесвахме и що годе нещо стана, а сега започва третото лято.. незнам немога да го обясня, но някак си все се харесваме, заедно сме и тн.. предното лято обаче той се пооля малко.. всъщност историята беше.. играхме на една игра с въпроси и той ме попита дали искам да тръгнем.. понеже оставаше една седмица той да си е тук му казах, че не искам и му обясних защо.. не че не правехме всичко като гаджета и тн, но просто.. оф немога да го обясня дано сте ме разбрали.

Изгуби ми се въпроса в тея обяснения..

Lysit0
06-15-2009, 04:41
^^ Според мен няма смисъл да тръгвате,той като си замине пак за една година за щатите и как ще се виждате.....това няма да е никаква връзка.

Aicken
06-15-2009, 07:09
Ако не родиш,бива 8-)

и аз за тфа се сетих веднага 8)

happy_cute
06-15-2009, 14:21
Еми като не го обичаш...тръгни с него,забавлявайте си се заедно,изневерявайте си...отворена връзка не го мисли толкова

KimBerLy1912
06-15-2009, 17:14
Няма как да му покажеш,че не може винаги да си те има когато си поиска... Защото е точно така-някак си си "на повикване"..Прочети си наум 2-3 пъти историйката,която ни разказа,и ще разбереш (надявам се) за какво иде реч... : )

sasha_90
06-15-2009, 18:10
Когато те потърси се дръж безразлично.И все пак ако го харесвай,не прекалявай,за да не го загубиш.