PDA

View Full Version : Приятелство между момче и момиче?



InnchetO
06-14-2009, 09:17
Виждам все повече теми, как някое момче или момиче е влюбено в най-добрия/та си приятел/ка. И при мен почти всяко (направо всяко) момче с което се позближа и ми стане достатъчно добър приятел, той се влюбва (слава богу аз все още не съм..). Та въпроса ми към вас е: Може ли, според вас, да има приятелство момче-момиче? :)

doomkillerr
06-14-2009, 09:21
Виждам все повече теми, как някое момче или момиче е влюбено в най-добрия/та си приятел/ка. И при мен почти всяко (направо всяко) момче с което се позближа и ми стане достатъчно добър приятел, той се влюбва (слава богу аз все още не съм..). Та въпроса ми към вас е: Може ли, според вас, да има приятелство момче-момиче? :)

Ами възможно е, но трябва и двамата да си имат сериозни "приятели" демек "гаджета"! Иначе като сте добри приятели ще прекарвате много време заедно, ще обсъждате проблеми и всякакви общи неща и т.н. пък на нас момчетата малко ни трябва! Все пак за мен е много важно да познавам човека до себе си и какво по лесно това да ти е и най-добрата приятелка?!?! Ако се замислите има смъсъл в това... Човека до теб, не би ли трябвало да те разбира както и най-добрия/най-добрата приятел/ка :-)

selens
06-14-2009, 09:24
Според мен неможе .. винаги има привличане от едната страна .. може да е просто сексуално,може единия да е влюбен в друтия ..

Hilary_
06-14-2009, 09:25
Ммм според мен не може... казвала съм го не веднъж... или едната или другата страна има чувства към другия ... ВИНАГИ става така... :?
Трябва да са много сериозни момчето и момичето, за да има приятелство ... ама случаите са 1 на 10000000 ... :?

selens
06-14-2009, 09:31
Ммм според мен не може... казвала съм го не веднъж... или едната или другата страна има чувства към другия ... ВИНАГИ става така... :?
Трябва да са много сериозни момчето и момичето, за да има приятелство ... ама случаите са 1 на 10000000 ... :?
Може ако са братовчеди .. но и тогава не е сигурно :?

WondeR TeddY
06-14-2009, 09:38
Преди си мислех че може, но вече не мисля така...винаги чувствата от едната страна провалят приятелството :x е може би с много редки изключения ... нз

3oPuTy
06-14-2009, 09:40
Възможно е,но е адски трудно ... :(

Genetix
06-14-2009, 10:05
Даа аз имам много добра приятелка и никога не сам я пожелал.

Lysit0
06-14-2009, 10:31
Възможно е :)

flowerlina
06-14-2009, 10:45
При мен никога не се е получавало. Винаги е имало чувства от едната или от другата страна

LizZz
06-14-2009, 10:57
Има!
Подрепено с връзка!

kobrichka
06-14-2009, 11:05
Според мен е възможно. Имам до себе си приятел момче и мога смело да твърдя, че никога не ми е показал, че има чувства към мен или аз към него. Не гарантирам, че занапред няма да се появят чувства, поради фактът че не знам какво следва утре, не знам как ще протече живота и какво ще ми поднесе съдбата. Но за този момент мога да твърдя, че има приятелство между момиче и момче.

InnchetO
06-14-2009, 12:09
В случая не говорим за обикновено приятелство между момче и момиче.. то всеки има приятели от другия пол. Идеята е най-добър приятел, такъв който знае всичко за теб. :)

vampirekiss
06-14-2009, 12:16
Ох надявам се да не може,защото се замислям дали е редно гаджето ми да си има най-добра приятелка. 8-) Иначе аз мисля,че приятелство може да има,но ако нещата се свеждат до човек,който знае ВСИЧКО за тебе,то нещата замирисват на привличане,което едва ли е много нормално чисто приятелско чувство.

lifelesscorpse
06-14-2009, 12:19
Според мен не може.Не го казвам само от личен опит,но и главно от наблюденията ми върху околните.Не съм попадала на хора,които да са много добри приятели и да няма поне малки зачатъци на чувства от едната страна.Не знам.Може и да не съм права... :)

selens
06-14-2009, 13:04
Апфф от днеска вече съм сигурна че не е възможно .. :shock: ](*,)

MiLGaR0sSa
06-14-2009, 13:10
Мислех си,че може.Но явно не.Явно на момчетата не ви трябват момичета за приятелки (не гаджета-приятелки).

selens
06-14-2009, 14:30
Мислех си,че може.Но явно не.Явно на момчетата не ви трябват момичета за приятелки (не гаджета-приятелки).
И на мен така ми казаха .. 8-) Щом не искам да правя секс с него не му трябвам .. :lol: Бахти урода а му имах доверие .. :-x

anito0
06-14-2009, 16:52
м според мен категорично може...

fenasf
06-14-2009, 17:48
аз имам уникалния късмет да си имам момиче-приятел с която не сме и няма и да бъдем повече

и то един от най-добрите ми приятели :)